לצאת מהקרן "הירוקה" לאחר שהנפט ירד?

מצב
הנושא נעול.

אמיתי 25

New member
קסם אכ.רכש נפט במחיר הכי נמוך

היום הנפט ירד, האם כדאי כבר לצאת מהקרן נאמנות "הירוקה"? מה המגמה של הנפט באופן כללי בזמן הקרוב?לחודש\3 חודשים?
קסם אכ.רכש נפט במחיר הכי נמוך
עמ"י עש"ו חזרה לשער של לפני יומים

אלוני.

New member
סליחה שאני מתערב, אבל

אבל תחזור לשער שלה של היום + 10
עמ"י עש"ו היום צריך להיות עוד עליה בנפט העולמי גם הדולר נחלש אז קסם עושה כאן קסמים
סליחה שאני מתערב, אבל
שים לב שמדובר באופציית call60 , ז"א שהאופציה בכסף מעל מחיר של 60$ לחבית ומועד הפקיעה 10 לנובמבר שנה זו. בא נתעלם רגע מחישובים מסובכים למחיר של אופציות ולשם הפשטות נניח שמדובר שער ריבית אפס בלי סטיות מכל סוג שהוא. אז נניח שבמחיר של 75$ לחבית שווי האופציה (הנאיבי עד מאד) הוא 15$. עכשיו נניח שמחיר החבית לא משתנה והדולר יורד אל מול השקל באחוז אחד, ירידה של אחוז אחד כמוה כירידה בשקלים של חבית ב 0.75$ בהנחה ששאר הפרמטרים לא השתנו.. אבל על האופציה ירידה של 0.75$ מהווה ירידה של 5% . עכשיו תאר לך מה קורה כאשר מחיר החבית יורד בדולר אחד והדולר נחלש אל מול השקל ..

אמיתי 25

New member
אבל עכשיו זה יורד לא בגלל מכיר הנפט

סליחה שאני מתערב, אבל
שים לב שמדובר באופציית call60 , ז"א שהאופציה בכסף מעל מחיר של 60$ לחבית ומועד הפקיעה 10 לנובמבר שנה זו. בא נתעלם רגע מחישובים מסובכים למחיר של אופציות ולשם הפשטות נניח שמדובר שער ריבית אפס בלי סטיות מכל סוג שהוא. אז נניח שבמחיר של 75$ לחבית שווי האופציה (הנאיבי עד מאד) הוא 15$. עכשיו נניח שמחיר החבית לא משתנה והדולר יורד אל מול השקל באחוז אחד, ירידה של אחוז אחד כמוה כירידה בשקלים של חבית ב 0.75$ בהנחה ששאר הפרמטרים לא השתנו.. אבל על האופציה ירידה של 0.75$ מהווה ירידה של 5% . עכשיו תאר לך מה קורה כאשר מחיר החבית יורד בדולר אחד והדולר נחלש אל מול השקל ..
אבל עכשיו זה יורד לא בגלל מכיר הנפט
עמ"י עש"ו ופי הנראה שנפט יעלה יותר בע"ה ! כי זה לא הגיוני שגם המכר וגם הרכש ירדו בו זמנית !

אמיתי 25

New member
אני בחוץ ב"ה בזמן../images/Emo13.gif

שים לב
אופציית ה put היא גם על מחיר של 60$
אני בחוץ ב"ה בזמן

עמ"י עש"ו אבל נראה מה יהיה בורסה בחו"ל ונדע אם ליקנות את הPUT שלה רק לא הבנתי איך זה ששתיהם ירדו היום ? יש גורם שלישי ? ד"א איך אתם יודעים שהיא PUT 60 או CALL 60 ? איפה כתוב את זה?

א Ron

New member

היום הנפט ירד, האם כדאי כבר לצאת מהקרן נאמנות "הירוקה"? מה המגמה של הנפט באופן כללי בזמן הקרוב?לחודש\3 חודשים?

Nuke1

New member
תן קישור לכתבה שנפט ירד

תן קישור לכתבה שנפט ירד

א Ron

New member
תודה

לא ירידה חזקה אני חושב
שאתה יכול למשיך לשאר
תודה
ידוע לך על מגמה כללית של הנפט לטווח הקרוב, יש קשר חזק למתיחות באיראן? על פי התנהלות האחרונה באיראן וההתבטאות של הנשיא, קשה לי להאמין שהמתיחות תרד.

קרלטון

New member
מגמת הנפט

מגמת הנפט
שאלת מיליון הדולר

snof0

New member
איזה ירידות כרגע במניות האנרגיה!!!!

איזה ירידות כרגע במניות האנרגיה!!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה