לצאת מהצבא

Lu Tze

New member
פשוט תצעק עליה בשיא הכח.

אם היא לא תביא לך 21 לפחות תפיג קצת מתחים...

Arie020

New member
סתם בשביל הרקורד

איפה אתה משרת? ומה היא אומרת לך כשאתה אומר לה שאתה לא יכול יותר בצבא? והאם הסברת לה שהדכאון שאליו הצבא מכניס אותך הורג אותך, ואתה לא יכול יותר להתמודד עם הדכאון הזה? אגב, שמעתי על מקרה שאחד חתך ורידים לפני הקב"נית כשהיא סירבה, ואחרי שהוא חתך היא ישר שלחה אותו לפסיכיאטרית ווע"ר לפרופיל 21

אני לא משחק אותה...באמת קשה לי

נפשית אני עובד קשה ורואים את זה אבל לא מעריכים זוכרים רק את הדברים הרעים ומה לעשות שרק הדברים הרעים עוזרים ללך להתקדם הצבא לא מתחשב בבעיות שיש ברגע שאתה נמצא בבית וכל זה משפיע נפשית ומקשה לתפקד אני לא מוצא את עצמי במסגרת מתפקד כמו שצריך הזאת עוד שנתיים וחצי במיוחד שאני סובל מבעיות רפואיות הנובעות מהעצבים והריבים והקבנית כל מה שיש לה להגיד זה אני מבינה אותך אבל זה הצבא והדבר היחיד שאני רוצה שתעשה זה שתמשיך לבוא לכאן ותוריד הכל מהלב...רק שיום אחד אני יוריד לה כאפה אם היא תמשיך ככה מה אפשר לעשות?...עצה מישהו?...

misteranderson

New member
תראה

אני בטוח שזה לא כזה פשוט, "אני מתאבד!" והופ! פרופיל 21. לא מוותרים כלכך בקלות, אבל זה אפשרי. תנסה לעבור יחידה, לפסול מקצוע או משהו, אלו דברים "יותר קלים" ואולי ישפרו את מצבך.

אני כרגע ג'ובניק כי עשיתי יג' יד'

ואם אני פוסל מקצוע כבר הסבירו לי שאני חוזר לבקום ומשם אני מאמין שישר לקרבי כי הפרופיל שלי 97 ואין לי על מה להוריד זה לא שניסיתי אני מהיום שהתגייסתי פניתי לגורמים המתאימים בשביל שיבינו שיש בעיה פה ולא ציפיתי לפתרון מהיום להיום אבל כמעט שנה עברה ועדיין על הזין שלהם שם כולם לדוגמא פניתי שבוע מראש למשק תורנויות שיוציא אותי משבת כי יש ככה וכהה הוא אומר טוב וביום חמישי אומר אתה עושה שבת לא תרביץ לו?....והוא עוד בא בפוזה זה מה יש תתפוצץ כי אני מחליט

הייתי מסביר כמה דברים אבל

שמתי לב שיש פה כמה אנשים מהביס שלי שמכירים את המפקד שלי ויפילו אותי בשניה על מה שאני מתכנן ועושה

misteranderson

New member
אז אל תסביר

זה לא יעזור לא לי ולא לך. אני לא יכול לתת לך עצות איך לצאת מהצבא, כי לא ניסיתי.

Xetrov

New member
לא יודע אם אפשר

אבל אולי כמו שחיילים חולים פיזית הולכים לחר"פ ומקבלים טיפול, אתה יכול ללכת לשם ולבקש טיפול פסיכיאטרי על סמך המצב שלך.

למעלה