לפעמים כדאי לגלוש בערוץ הילדים

לפעמים כדאי לגלוש בערוץ הילדים ../images/Emo186.gif

טוב בעצם חוץ מהטור עם הסיפורים הנפלאים של עידית במגזין אני לא רואה הרבה סיבות למה כדאי אבל אתמול גלשתי לשם כדי לבדוק על הסדרה החדשה שפרסמו בערוץ הילדים בזמן האחרון בבלייד או משהו כזה...בכל מקרה בעמוד הראשי משכה אותי ההודעה על חדשות מסעירות בטור של מורן ´מיסטי מסבירה´ (אישית לדעתי, הטור שלה כל שבוע יותר מוזר מהפעם הקודמת אבל לא יכלתי לעמוד בפיתוי של חדשות מרעישות). נכנסתי קראתי והנה ציטוט החדשות לנוחיותכם- "בלעדי חשיפה ראשונה! פוקימון חוזרת למסך הקטן ב... סוף מרץ 2003, מיד אחרי פורים!" אם ניתן לסמוך עליה זה יוצא בעוד... *סופר עם האצבעות* פחות מחמישה חודשים, זה הרבה זמן אבל אני אחכה
המשך גלישה נעימה

E2K

New member
אני נמצאת שם פעם ביום

וזה כדי לבדוק שאלות ששואלים אותם: אולי יום אחד יהיה איזה מידע מעניין. ככה, למשל, גיליתי שרוצים לרכוש את קירבי וקארד קאפטור.

Piccolo

New member
ואולי גם ראנמה ../images/Emo3.gif

ואז ידובבו כזה שראנמה אומר שהוא יוצר את המעיינות של ג´וסנקיו כמו שגוקו יוצר את הדראגון בול ];

miaka

New member
*_*

*מדמיינת את ראנמה ממלא מים בג´וסנקיו
* לפחות שישדרו את זה *_* ולא איזה סדרה מסויימת עם ציורים מכוערים X_X מצידי בעצם, שידובבו את פרוטס באסקט ויגידו שיוקי הוא בת, או שנגיד ידובבו את אנג´ליק לייר ויגידו שמיסאקי המציאה את האנג´ליק לייר, אבל רק שזה יהיה בטלויזיה *___________*

למעלה