לפנכם מפה של יליד היום שהוא גם אחי אז בואו

לפנכם מפה של יליד היום שהוא גם אחי אז בואו

נין לו ניתוח מפת יום הולדת ואני אפדבק בהתאם

רמי ד.

New member
אשמח לנתח מחר כשאחזור מנסיעה

מאחר וכמוני וכמו החברה שלי וכמו קרן של אהבה שאת המפה שלה ניתחתי שלשום, האופק הוא מאזנים, ובית 7 בטלה, כאשר חברה שלי השליט של בית 7 בבית 2, אני בבית 9, קרן האהבה בבית 1, וכך גם אח שלך. "הזוגיות זה אני", אומר משהו מעניין מבחינתי, ומעניין אותי גם תגובה שלכם לנושא, ובכל מקרה לנתח כשאחזור מהנסיעה. רמי

דקל111

New member
על פניו הוא נראה לי אש

מאדים בית 1 ושליטהאופק, נוגה באריה. כך שהוא איש פעולה ואיש של מחוות כיאה לאריה.אוהב בגדול ואולי באיזהשהו מקום גם סוג של ילד כי טלה ואריה הם אישיים. מעניין. הוא בא מבית 12 שם נמתאים 2 כוכבים: השמש- פלוטו צמודים ומרקורי. בבתולה. נראה לי מיקום קלאסי לפסיכולוג או סוג של מטפל או מישהו שיש לו גישה לקולקטיב והבנת הקולקטיב. השילוב של בתולה -דגים ועקרב [שמש פלוטו] מביא אותי לחשוב על איש עם עוצמות אדירות. יכולת לרדת לעומקים והבנת היקום כולו. משהו מאוד רוחני...אולי רב? הוא נראה לי מישהו שעומד במרכז במה ואסביר גם מדוע. כיוון שהוא יוצא מבית 12- שם נמצאת השמש ועיקר פעילותו, אל בית 10 במכרז העולם שם נמצא הירח שהשמש משתקפת דרכו. וגם הירח יש בו מהטיפולי אימהי. בנוסף, יתכן והשילוב של בית 12 והירח סרטן מעניק לו מים שכביכול חסרים במפה וגורמים לכך שיש תנודות רבות במצבי רוחו ובחייו והוא לומד שבחיים הדברים לא בהכרח נשלטים על ידו. האדם הקטן מול היקום הגדול. ירח בבית 10 באריה וכך גם נוגה שליטת המפה- קלאסי לאיש שעומד על במה נראה לי. אולי הוא אדם שמעניק הרצאות על היקום או הרצאות הוליסטיות לסוגיהן. גם המיקום בבית 11 עם אוראנוס שם וראש דרקון מלמד על ארגונים גדולים וסביבה עם קהל גדול...הוא דרמטי מאוד.מעניין שכך אני חווה אותו. איש עם נוכחות שקשה להתעלם ממנו. ייתכן והוא לוקה גם במלודרמטיות עם ירח באריה מולות לצדק. אין באמת ריבוע לנפטון. מצד הירח. זה לגבי חייו המקצועיים. מבחינת חייו האישיים.: ראשית הוא בתולה, כך שהוא מאוד מדוייק ויורד לפרטים ויכול להיות גם אובססיבי עם הפלוטו שם. חשיבה שנהיית אמורפית ואולי לא ברורה בגלל המיקום בבית 12. אולי היו קשיי למידה כלשהם. קושי להגיע להחלטות אולי? המרקורי צמודה לאופק כך שהוא איש ורבאלי מאוד נראה לי. הזויית הקשה היא נוגה נפטון- נוגה גם שליטת המפה אז זה משהו שמאוד מאפיין אותו. ונפטון שליט בית העבודה וגם בריאות. ייתכן וכאשר הוא חולה אז קשה לדעת מהם הגורמים ולמצוא את הסיבה הנעלמת. הוא צריך להיזהר מכל נושא ההימורים וכל הפרזה שהיא. בעבודה וכנראה בכלל מול כל אדם הוא נותן מעל ומעבר וישנה הזדהות יתר. מצפה לדברים אידאליסטיים שבלתי אפשריים בעליל אבל הוא כנראה נותן אותם ומיישם אותם מצידו. כך גם באהבה. שאלות של זהות, התקרבנות, האדם מול אלוהים. הזדהות יתר כל אלו עיקריים בחייו. נפטוון כאן שולט מאוד בגלל הריבוע לשליט המפה ובגלל הכוכבים בבית 12. עם ראש בבית 11- זה אדם ששיך לכלל או שמשייך את עצמו לקולקטיב. יש לו מזל, שיש לו מאדים בבית 1 שעוזר לו להיות פרקטי, מעשי והחלטי , נוגה באירה וירח בית 10 והשמש בבתולה למרות מיקומה עדיין נותנת לו את החיזה באדמה. הוא צריך לשלב ולמצוא איזון בין האישי לקולקטיבי. [ גם בגלל היפוך המזלות]

Salanit

New member
מעניין אותי ש...

בית 10 נפתח בסרטן, ושליט בית 10-הירח, נמצא בבית 10. יש מקרה זהה נוסף במפה-בית 4 נפתח בגדי, ושליט בית 4-סטורן נמצא אף הוא בבית 4. אני מרגישה שיש בכך משמעות מיוחדת, אבל לא יודעת להגיד מהי.

כן, יש לזה משמעות

לדעתי, יש פשוט הפרדה מוחלטת בין נושאי בית לקריירה, ובין אב לאם - כל אחד במדור המיוחד לו מבחינת התייחסות, ופועל כשלעצמו.

רמי ד.

New member
חזרתי משוט בארץ

חזרתי משוט בארץ, ואני כאן, במפה שמזכירה את שלי, מלבד שהשמש פלוטו עברו מבית 11 ל12, ושליט בית 7 מבית 9 לבית 1. ועוד שינויים, אבל מה, בכל זאת מזכיר לי. ובלי כל קשר, כמה מילים בנוגע למה שנדמה לי שאני רואה במפה המקסימה הזאת (ואיזו מפה איננה מקסימה?) ואני אתחיל שלא כהרגלי דווקא בכוכב הפעיל ביותר במפה, בצדק, שליט בית 3.שעושה: 1.מולות כמעט מדוייקת עם הירח שליט בית 10 2.זוית של לחץ 150 עם אוראנוס שליט בית 5 3. צמידות עם שבתאי שליט בית 4 כלומר תקשורת לא פשוטה בנושאים במו קריירה, משפחה ויצירה. ואיך? האופק דווקא במזל מאזנים התקשורתי, אבל עם מרס הפעיל וקצר הרוח הממהר לפעולה, ולא נוח לו עם השקלא וטריה. ועוד שהוא שליט בית 7, ומה שמעניין אותו במיוחד הוא אינטימיות וזוגיות\שותפות. ואיך לצאת מכאן? השליט של האופק נמצא בבית 10, וגם כאן במזל אש, באריה. אז יש פעילות, אבל בנוגע לארגונים ו\או אנשים רבים. פחות אינטימיות, אבל פיצוי בפעילות ובמגע עם הרבה אנשים ו\או נושאים. ולאן זה זורם? שליט אריה השמש נמצאת בבית 12 במזל בתולה. כאן במחוזות התת מודע השמש פעילה במיוחד עקב צמידות לפלוטו, וכאן במזל בתולה יתכן ויש הסבר לקשיי התקשורת, בתחושת הביקורתיות שבתולה ידועה בה, וגם מהפוש של פלוטו. וגם מאחר ומדובר במחוזות חסרי מודעות, ולפיכך לא ברור כיצד לטפל בתחושות. ואם כבר פלוטו, אז הוא שליט בית 2, מה שמרמז על תחושה כללית של אין, או של לא ברור ומודע איך יש. ואם כבר בית 2, אז הוא נפתח בפלוטו, מה שמחזק את תחושת חוסר המודעות לגבי איך לקבל ביטחון, ועוד ירידה בנטייה להשתמש בתקשורת מודעת ככלי לפתרון תחושות לא נוחות. ואם כבר נפטון, אז הוא בזוית קשה מדוייקת עם נוגה, ועם זווית פחות מדוייקת (אבל אותה זוית) עם הירח. הזוית הזאת שהיא מורגשת (לי לפחות) כקונפליקט מיידי עם הצורך הבסיסי של המפה באינטימיות, מאחר והיא מערפלת את הגורמים הנקביים במפה, שוב מסבירה את נטישת התקשורת וחיפוש אחר פתרונות בהתנדבות\טיפול\הקרבה לטובת הכלל. הזוית הזאת, אם ננתח אותה, היא חוסר הרמוניה בין עבודה לקריירה (בית 10) והזהות שלך (בית 1} וחקירה פנימית(בית 8). זה נעשה פחות מוזר, כשנזכרים שבית 12 בבתולה, ולפיכך אולי מסגרות ועיסוק בפרטים נראה כביקורת, ולפיכךנראה לי שהכוון המרכזי לכוון הבנת השיעור של המפה הזו יהיה לעבוד ולהבין את הסכמה מס' 2 לפי דון מיגל רואיז, כלומר "לא לקחת דברים באופן אישי". שהרי באמת אין מי שרוצה או יכול לפגוע בנו. בכל זאת אנחנו בני אדם, ונוצרנו בצלם (וגם האחר). ויתכן וזה הזמן לשמוע פידבק, ולראות הפסו המים מן הארץ. (או שמעולם לא היו שם) רמי

למעלה