לפני שתי דקות הבנתי

יערה100

New member
לפני שתי דקות הבנתי

מה הם הרוע והאינטרסנטיות לשמם! כבר הרבה זמן שאני מטלבטת בין שני תיכונים. אני לא יודעת לאיזה לעבור. אתם בטח מכירים את ההרגשה. בכל מקרה , היא מתקשרת אליי עכשיו, ואומרת לי "נו אז את עוברת? תראי רוני עוברת יוני עובר...וכנראה שגם אני" רוני עוברת!?!? לא רוצה!!! הבנאדם שניסה לקחת הכל ממני וכנראה היא גם הצליחה. זוכרים את הסיפור עם הלהקה? שהיא הלכה להיבחן אצלם יום אחרי שאני הלכתי, כמה נעלבתי. היא הבנאדם הכי מניאק ואגואיסט שאני מכירה, ואני לא רוצה ללמוד איתה! קודם היא רוצה לעבור לבית ספר שלי, אז אני עוברת, ואז היא באה אחריי! דייי נמאס לי! תנו לי להיות פעם בחיים לבד! תנו לי להוכיח לכם שאני מסוגלת לעשות משהו לבד! בלי עזרה , זה כל מה שאני מבקשת. אז בעצם הא רוצה שאני יעבור בשבילה...חשוב לב שאני יהיה שם, כדי שהיא תוכל ללכת עם רוני ויוני ולהשאיר אותי מאחור , נגררת ? השפוטה הנגררת, כל כך מתאים לי! היא איתם...הם המ-אאאגניבים , אבל איתי היא לא תהייה אני יודעת כמו תמיד , היא רק תתנחם אצלי כשמשעתם ותפנה אליי את הגב אחרכך! כמו תמיד! כמו תמיד! אני רוצה להתחיל מחדש! בבקשה! אלוהים אני פה! תן לי סימן?! אולי איזה נפילה שוברת מפרקת במדרגות?... אז זהו זה...נראה לי , הלהקה לא התקשרה חזרה כבר שבוע עבר...הם לא רוצים אותי. תבינו, זה הדבר היחיד שהחזיק אותי, הידיעה שאולי אני יהיה איתם. אבל לא. עכשיו אני בשלב של ההתפוררות. מכירים ? לא? חשבתי ככה. לאף אחד לא באמת אכפת ממני...לא לה, ולא לרוני ולא לכל ה"חברים" הכי טובים שלי שאני מכירה בערך כל החיים שלי. אני אומרת לכם, הכל א-י-נ-ט-ר-ס-י-ם! עכשיו זה רשמי! אני שונאת את החיים שלי! למה אני צריכה לקום בבוקר במחשבה של "ש´ט ...מה אני עושה היום" והראש כבר עונה לי אוטומטית---כלום! אין לי ריגוש! אין חידושים! למה?למה?למה? אני צריכה משהו מיוחד ! משהו שאין לאף אחד אחר...אבל תמיד לוקחים לי את זה! לדוגמה הלהקה----רוני לקחה לי הבית ספר--- כולם לקחו לי וזהו זה מה שהיה לי בחיים 15 שנים מסריחות! 15 שנים מסריחות

אני מצער שתוך כדי שקראתי את ההודעה

כתבת את זה.....אני פה בשבילך...רוצה לדבר\? יש לך אייסיקיו? ותיזכרי שזה פורום ולא צ´אט הכל כאן נעשה בצורה יותר איטית...

למעלה