לפני שנתיים פינטו שתהיה בריאה הגיעה לכנסת יומיים אחרי הלידה כדי להשתתף בישיבת סיעת ימינה.

איציק5111

Well-known member
שלי יחימוביץ' יצאה נגדה ושקד היללה אותה.

הפעם פינטו חיכתה 6 ימים בטרם מילאה אחר פקודת הבנט להתייצב להצבעה,
כנראה הפנימה את המסר של יחימוביץ'.

מה שלא עזר לקואליציה לנצח.
צבועים

evglev1

Well-known member
מנהל

בכלל צריך לתת את הדעת אם ח"כ נורבגי יכול להתפטר ולהתחלף בח"כ נורבגי אחר, עכשיו זה היריון, יכולה להיות מחלה ניתוח או חס וחלילה מוות, צריך להתייחס לשאלה אם אפשר להחליף ח"כ נורבגי שמנוע מלמלא את תפקידו. ומשולש התפקידים שזה יוצר שגם הח"כ הנורבגי השני צריך להתפטר אם השר שהוחלף על ידי הח"כ הראשון מתפטר או מפוטר מהממשלה.

וזה מוכיח את האיכות השונה, שבוז'י הרצוג הסכים לקזז את אורן חזן, כשחשיפת ניהול הבית בושת שלו, מנעה ממנו להיות סגן יו"ר כנסת שהוא סחט לעצמו, וכך הוא שחרר את עצמו ממשמעת קואליציונית, בו דרעי וביבי לא מוכנית לקזז ח"כית שילדה.

Katomishh

Well-known member
בכלל צריך לתת את הדעת אם ח"כ נורבגי יכול להתפטר ולהתחלף בח"כ נורבגי אחר, עכשיו זה היריון, יכולה להיות מחלה ניתוח או חס וחלילה מוות, צריך להתייחס לשאלה אם אפשר להחליף ח"כ נורבגי שמנוע מלמלא את תפקידו. ומשולש התפקידים שזה יוצר שגם הח"כ הנורבגי השני צריך להתפטר אם השר שהוחלף על ידי הח"כ הראשון מתפטר או מפוטר מהממשלה.

וזה מוכיח את האיכות השונה, שבוז'י הרצוג הסכים לקזז את אורן חזן, כשחשיפת ניהול הבית בושת שלו, מנעה ממנו להיות סגן יו"ר כנסת שהוא סחט לעצמו, וכך הוא שחרר את עצמו ממשמעת קואליציונית, בו דרעי וביבי לא מוכנית לקזז ח"כית שילדה.
מה הבעיה במקום נורבגי ימנו שבדי
ואת השבדי יחליפו במדף מאיקאה
אבל לא סתם מדף, מדף ליבתי.

evglev1

Well-known member
מנהל

זה לא היה ימינה אלא הימין החדש והיא עוד לא נבחרה לכנסת זה היה במהלך בחירות לפני שהיה ידוע שהימין החדש לא תעבור את אחוז החסימה, אז על המקום העשירי גם אז של שירלי פינטו בכלל לא היה מה לדבר.

איציק5111

Well-known member
זה לא היה ימינה אלא הימין החדש והיא עוד לא נבחרה לכנסת זה היה במהלך בחירות לפני שהיה ידוע שהימין החדש לא תעבור את אחוז החסימה, אז על המקום העשירי גם אז של שירלי פינטו בכלל לא היה מה לדבר.
סתם אפס היא רצה למועצת העיר ר"ג לפני כמה שנים , היתה באיזה מקום זניח ברשימה שזכתה במושב 1 במועצה....

רק אפסים יושבים בכנסת

קצה11

Well-known member

זה שהיא המליטה לא נותן לה פטור
שתתפטר אם היא לא יכולה למלא תפקידה

למעלה