לפני שמסתכלים לתוך מרץ, יש את

לפני שמסתכלים לתוך מרץ, יש את

המערכת הקרובה, שתהיה קצרה אך עושה רושם שתניב גשם טוב ממחר אחה"צ ועד הלילה. ובלילה בין שבת לראשון תהיה צניחה של הטמפרטורות והן יגיעו קרוב ל 4- בירושלים ב 850 מ"ב, ולא הרבה יותר מכך גם בצהריים. בקרקע 1- עד 2- בלילה וסביב ה 3 ביום, תלוי כמה עננים יהיו. בצפון בין 5- ל 6- ב 850 מ"ב. עם הקור מגיעה גם אינברסיה קשה ב- 700 אך לחות גבוהה נשמרת מתחתיה כך שייתכנו טפטופי גראופל. לפי גפס מעודכן.

המערכת הזאת נשמעת כהפתעתית במיוחד..

UpperTrough

New member
T700 כמעט זהה ל T850 ../images/Emo5.gif

יום מעונן וקר אם כי נראה לי שהטמפ' ב 850 מ"ב תתמתן.

cumulonimbus

New member
../images/Emo91.gif כדאי שתוסיף 3 - 4 מ"צ לטמפ'

ב850mb שGFS חוזה, כי כמו תמיד GFS מגזים בעניין הזה.

אלון ל

New member
אולי, אבל רום השלג היה גבוה מידי

מאשר המינוס 4 שהיה חזוי לצפון והמינוס 3 למרכז. אני משוכנע שלא היה זה מינוס 4 שלא הביא שלג במקומות מאד מאד נמוכים.

cumulonimbus

New member
ו../images/Emo91.gif נוספת: כתבה על מילחמת

שמ"ט-מטאוטק במעריב, שניתן שם גם הסבר על נתוני הסונדה המוזרים במערכת השלג האחרונה.

barakbl

New member
השאלה שנשאלת, למה הם פרסמו את נתוני

הסונדה כשהיה ברור (על פי המספרים) שאיום שום קשר למציאות? רק לשמ"ט פתרונים

מעניין! אז זה ההסבר מדוע הנתונים

נראו לנו מוזרים. מעניין מה היו המספרים האמיתיים.

א ס ף ב

New member
כל כך מסכים הפעם עם דברי רופ

לגבי החשמלאי. מה דוחפים אותו בכלל לכל כתבה שעוסקת בגופי חיזוי?! מדובר באדם פרטי. בקשר לשמ"ט - ים של תירוצים אומללים שלא מוסיפים להם כבוד
ובכלל, מטאוטק בפירוש לא יצאה בתחזית לשלג, חמישה ימים לפני. נחום מאלק (ממטאו), שהתראיין ברדיו, אמר שהוא "לא שולל אפשרות לשלג בי-ם ביום שבת, בהרי המרכז" והדגש על "לא שולל". לעומת ה"לא ירד שלג בודאות" של שמואל רחמים. "הוצפנו בטלפונים של אזרחים" - בצדק

termometer

New member
לפני המערכת הזאת

ממש החזקתי מאורי בץ,אבל אחרי כל הצחוק שהוא עשה מעצמו,הוא הוריד הרבה ממה שהחזקתי ממנו... ושמואל רחמים הזה,בכלל...לא צריך להוסיף מילה..

idansof

New member
יש שם גם ציטוט מעניין של רופ

קצת מתחת לחגורה, אבל מה שהצחיק אותי שהכתבת לא הבינה על מה הוא מדבר: "אני בעד תחרות, זה בריא, אבל אי אפשר לעשות אנדרלמוסיה. אי אפשר שכל חשמלאי ייכנס לאינטרנט וייתן תחזיות, ואחרי זה עוד מראיינים אותו ברדיו מבחינתך, "מטאוטק" היא חשמלאית? "

נועם ס

New member
../images/Emo108.gifעידן - אתה לא מעודכן,הכוונה ל

לא למטאו אלא למנהל 393 אשר הם נמצאים במריבה!!!

barakbl

New member
למען האמת... זה take2 של מריבה של

השניים. וגם אז עלה נושא ה"חשמלאות" למיטב ידיעתי. די מכוער.

מתוך הכתבה - עברית במיטבה

מטאו מוכרת תחזיות ב"מחירים שווי נפש" - במקום במחירים שווים לכל נפש... קשה להישאר שוונה נפש לנוכח טעויות כה מביכות - אבל היי, גם בתחזיות של השמ"ט יש לפעמים טעויות. לא ככה?

למעלה