לפני שכולנו מתפזרים - הבא נגיד מילה טובה

Shirly23

New member
לפני שכולנו מתפזרים - הבא נגיד מילה טובה

גם על האומנים הנוספים שלקחו אתמול חלק בקדם ונתנו הופעות יפות, מהוקצעות ומרגשות.
עם כל המולת השופטים, סאגת זמיר והפרישה של קטלין, חשוב להעריך את כל המתמודדים שבאמת נתנו הופעות יפות.

אני אתחיל ברן סנדלר שבעיני נתן אתמול את ההופעה הכי טובה מכל המתמודדים. פשוט התאבד על הבמה, השפריץ סקס אפיל (מזכיר טיפה את עמוס תמם) ולמרות שהשיר קצת מיושן - הוא הצליח לרגש ובסך הכל הבלדה שלו יפה מאוד. הלוואי שנשמע ממנו עוד. אין סיבה שלא.

יהודה גברא - אותו סיפור כמו סנדלר. זמר כריזמטי ושובה לב, שבקלות יכול להפוך כאן בארץ לתואם סקעת. שיר מקפיץ ושמח, והופעה צעירה, עדכנית ובועטת. הלוואי שגם הוא יפרוץ לתודעה.

שני זמיר - ההופעה שודרגה משמעותית ויש לילדה הזו בהחלט זכות קיום בסצנת המוזיקה שלנו. יכולות ווקליות מרשימות וגם כריזמה שמתחילה להנביט. שתנצל את קרש הקפיצה ולא תיעלם כמו רבים וטובים לפניה.

ומילה טובה גם לערוץ 1 - נכון שהשיפוט היה קלוקל אבל בסך הכל יש להודות על ההפקה הגדולה והמוצלחת. 10 שירים בגמר שכולם יפים וכולם טובים (מי יותר מי פחות), הופעות אורח נחמדות, ובסך הכל הלוואי שכל שנה תהיה לנו חגיגת קדם שכזו.

uk23

New member
כולנו . . .

Frank Mills

New member
כוונות טובות שנפגמו מטפשות של ההפקה

לא נורא, זה כנראה חלק מתהליך ההתבגרות של רשות השידור.
על שחיתות והטייה אין מחילה (ובואו אספר לכם משהו - מבחינה סטטיסטית {וסטטיסטית תיאורטית באמת, לא משתמש סתם במילה}, אין שום סיכוי שהטלווטינג בבית דירג את שני במקום ה-1 וכל השופטים דירגוה במקום האחרון. שום סיכוי. אז השחיתות קיימת והיא לא איזו ספקולציה. אם בא לך לפרגן לגועל הזה לכי על זה. ונוסיף את ההערות העלובות על קטלין שלא הוסיפו לרון שחר במובן האישי)

ובלי קשר - רק רציתי להגיד שכל האירוויזיון העלוב הזה שמסתמן השנה הוא נסלח מבחינתי אך ורק בגלל השיר של אנוק. אני מקבל אורגזמה רק מהגרסה שהיא שרה ברדיו לפני שנה, רק לדמיין איך זה יהיה עם עיבוד. הולנד זוכה השנה ועם שיר ראוי ושנותן כבוד לאירו' שהוא משתתף בו. איזה כיף לנו. ואיך בא לי אמסטרדם

uk23

New member
מסכים מאוד עם מה שכתבת. לא סתם כתבתי על

עניין הSMSים המונפצים לשני.
כולם עשו כאן טררם ועפו עלי (טוב לא כולם. חלק נכבד).
אבל שני לא קיבלה מקום ראשון בסמסים וזה בדוק.
השחיתות היא גם בערוץ, גם בשופטים ובעיקר בכל הקדם הזה.

לגבי אנוק והולנד - אההההההה
מחכה כל כך לשמוע את השיר בגירסא המלאה ואז לגסוס עליו.

מתי זה קורה?

andre93

New member
אם שני לא קיבלה מקום ראשון באסמסים

אז מה באמת קרה?

uk23

New member
הסברתי אתמול. הערוץ הראשון צייתו לביג בוס

ועשו הכל כדי שמורן מזור תזכה ולא רון או משהו.
אז שני קיבלה התעלמות מהשופטים (גם מכוון) ולכן המציאו כמות סמסים מונפצת שהוענקה לשני זמיר. לכאורה

לא אומר שלא הצביעו לשני, אבל מקום ראשון היא לא היתה.
ודאי.

matanp88

New member
אז רון היה ראשון בסמסים? תעשה לי טובה יובל,

אין מצב כזה. לא יודע מי המקור שלך... אבל בסדר הלאה. שני הייתה מעולה ואלו התוצאות על הנייר. מה שהיה בחדרי חדרים אין לדעת, מה שכן - לא חושפים לנו את תוצאות חצאי הגמר. כי הם פשוט מטומטמים

uk23

New member
שני היתה מצויינת. הכוונה שלי לא לזלזל בשני.

נהפוך הוא. שני שידרגה בטרוף את ההופעה ואת הביצוע
ואת כל השיר. הגיע לה מקום גבוה.

אבל האמת היא ששני לא קיבלה כמו כזאת מטורפת של סמסים.
עושה לך טובה ומפסיק את זה. שוב - לא מאמין, סבבה.

בהצלחה למורן ולישראל.
הערוץ הראשון -

matanp88

New member
אין לי איך להאמין כי אין עובדות על פני השטח..

אבל, אם אתה אומר, בכיף... יש כרגע תוצאות, לא בטוח שהם נכונות כיאה לערוץ האחרון, אבל היא לקחה ראשונה בקהל ואחרונה בשופטים מתוך 7 - ככה שהכל מסתדר...

tapuzo

New member
שני הייתה צריכה לקבל 40-50 נקודות מהשופטים!

מה שהיה בהחלט מוריד את שני הראשונים ומה שאולי היה מביא לה בצירוף ההצבעות מהקהל נצחון
מזה כנראה חששו השופטים וההפקה וכל מי שבחש שם.
בכל אופן הדברים נעשו שלא בתום לב, נעשו על מנת להשפיל ולבזות את שני זמיר באופן מכוון ואני מקוה שתאזור אומץ ותגיש תביעה
יחד עם קטלין רייטר שספגה אתמול הלבנת פנים והכפשה לאורך המשדר על שהעזה לצאת נגד המאפיוזה הזאת

Mikey Weiss

New member
שני שדרגה את ההופעה בטירוף

וחייבת לתת לה מחמאות על זה - רואים כמה קשה היא עבדה וניסתה.

הביצוע הקולי היה באופן משמעותי פחות טוב מהחצי גמר, שזה כנראה תוצאה של יותר מדי התרכזות בהופעה בגלל שעשו בה כל כך הרבה שינויים כל כך מאוחר, אבל אין לי ספק שהיא מסוגלת לשיר.

אני חושבת שהבעיה העיקרית שלי עם כל העניין הזה למרות שמאד חיבבתי את השיר ואני חושבת שהיא זמרת נהדרת, זה שהיא בשום שלב לא שכנעה אותי שהיא באמת זמרת דאנס - פשוט אין לה את האטידיוט של זה. אני חושבת שהיא מרגישה עדיין מאד *צעירה* ולא לגמרי יודעת מה הזהות שלה כפרפורמרית. אני מקווה שהיא תתגבש על זה כי יש לה כשרון ענק, אבל אני חייבת לומר שבסך הכל הדברים החיבור שלה לשיר לא שכנע אותי מספיק (אפילו שהיא כתבה אותו). היא לא נראתה לי זמרת דאנס וזה יצר איזשהו קונטרסט לא נוח והעביר את כל ההופעה על רמה אחרת ממה שהיא היתה עוברת אם היא היתה גם ווקאליסטית טובה כמו שהיא וגם חיית במה שחיה על למכור שירי דאנס לקהל - זה מה שהיה חסר שם.

אני מבינה איך זה נפל שם בין הכסאות, ולדעתי זה גם היה שיר שהיה נכשל במאלמו - זה בדומה לכל מיני שירים אחרים שאני אוהבת, שיר שאני מאד שמחה לשים בMP3 אבל מכל מיני סיבות פשוט לא מחזיק על הבמה. השילוב של מראה הילדה הטובה שלה והקול הדי אופראי עם הדאנס יצר איזושהי תחושה שמדובר במשהו הרבה יותר אירוויזיוני קיטשי מהסוג הרע ופחות מדי הבליט את העובדה שמדובר בשיר נהדר לסוגו.

Mikey Weiss

New member
היו דווקא די הרבה ז'אנרים

מה שכן, למרות שאני אוהבת דאנס אני כן חושבת שהיה יותר מדי דאנס יחסית למקום שהמוזיקה מהז'אנר הזה ממלאת בתעשייה המקומית שלנו ביום יום. מה שהיה חסר לי היה קצת יותר רוק ויותר singer/songwriter כאלה, דברים שמייצגים עוד זרמים מהמיינסרטים שלנו.

למעלה