לפני כשבועיים שאלתי את אישי

לפני כשבועיים שאלתי את אישי

אם הפין בסרט הXXX הוא ערל או נימול, ומה ההבדלים לדעתו. (כי באמת לי אין מושג). התשובה שלו הייתה שלבחור שראו על המסך באותו רגע יש פין נימול כי הוא נראה כמו שלו. ביקשתי ממנו שיראה לי הבדלים בין שלם לנימול. ואמרתי לו שלא ייתכן שבכל הסרטים הXXX מככבים אנשים נימולים!!! (התגובה הזו הייתה לאחר שהוא רמז שאולי כולם נימולים שם...) מה דעתכם/ן?

כשהפין עומד זה נראה אותו דבר.

ההבדל היחידי שאני יכולה לחשוב עליו הוא שב"עבודה ידנית לאורך האיבר" יש חופש תנועה ע"י הזזת העור בלבד, ללא חיכוך וצורך בשימון בגלל החיכוך. באקט עצמו כנ"ל, אבל את זה לא רואים. אני ראיתי מעט מאד סרטים XXX, וזה היה מזמן, ואני זוכרת שלם אחד או שניים, לא יותר. בקיצור, בטח זה תלוי מאיזו ארץ מגיעים הסרטים (ארופה/ארה"ב) ואני לא בקיאה בזה ולא זוכרת מהיכן הסרטים שראיתי, שווה לשאול בפורום סקס. יש שם מומחים ממש לזה לדעתי. מי שרוצה שבנו יהיה שחקן פורנו צריך לדאוג לו מראש בגיל 8 ימים?? סתם...בדיחה...

רק רציתי להוכיח שאישי, ה"ידען"

לכאורה, אין לו מושג ירוק על מה הוא מדבר כי הוא לא יודע איך נראה פין שלם...

מהמעט שקראתי עלכם כזוג, והכל

ממך ומהודעותייך, לא נראה לי שזה מה שיוריד את בעלך מהעץ, וגם אם הוא יראה סימני ירידה לא הייתי מאמינה לו, כמו שכתבו לך פה כבר. ממליצה לך לשאול גם כן בפורום סקס. זה נושא רגיש שם, אז צפי פגיעות. אבל אין מה להתרגש. זה קורה כמעט בכל פורום שמזכירים בו עורלות או שלמים.

אבא גאה

New member
רציתי להעניק פרס על המשפט

"עבודה ידנית לאורך האיבר"

שכחתי את הצלקת...

אבל קשה לחפש משהו ש"אין". אין לשלמים צלקת. רמת האבחנה הויזואלית בצלקת נבדלת מאדם לאדם, תלוי בגוון הטיבעי של העור הפין לעומת גוון הריקמה הצלקתית. הצלקת מתחת לעטרה סביב-סביב לה. לדעתי אצל כהי עור היא בולטת יותר, כי היא בהירה, אצל בהירי עור פחות. בכל מקרה זה לא משהו שאפשר לפספס אצל נימול, ברגע שמודעים אליו. כלמור אם תראו נימולים בסרטי XXX, אתם מיד תבחינו בה. אם קצת מיומנות אולי אפשר להבחין מיד גם אם היא חסרה, כלומר השחקן שלם. בהצלחה ובהנאה שיהיה לכם!!!

נו באמת...

כשהוא עומד זה נראה אותו הדבר. העורלה נמתחת ולא רואים אותה. לדעתי אפשר לראות רק בקלוז אפ לפי צבע הפין ואיך נראית העטרה, אבל סביר להניח שבסרט המדובר עשו בעיקר קלוז אפ על חלקי גוף האשה
ולא על הבולבול של הכוכב הראשי.

מנתח

New member
עורלה בסרטי מין.

ובכן, למרות מה שחושבים כאן העורלה נותרת מתוחה על האיבר גם בזיקפתו. זה נחוץ כדי שבעת משגל יוכל האיבר לסגת בתוך העורלה, המתפשלת ונפרשת בנרתיק בעת חדירה. לפיכך איבר שלם יראה שונה מאיבר נימול גם כשהם זקורים. אלא מאי? ניתן בקלות להפשיל את העורלה ולהותיר אותה חשופה, ואזי העורלה המכווצת בבסיס העטרה נראית מאד דומה לצלקת הנותרת מאחורי העטרה לאחר ברית.....וזה נראה כך גם באיבר זקור וגם באיבר רפה. אין לי סטטיסטיקה על כמות כוכבי הפורנו הנימולים. בטוח תוכלי למצוא סרטים ותמונות עם איבר מין שלם. איני יודע גם מהי האופנה האחרונה בסרטים אילו - אולם כלל איברי המין המצולמים שם עוברים לא מעט שינויים כהכנה לסרט (ואני לא מתכוון לניתוחים פלסטיים) - כגון גילוח לפי האופנה, ומן הסתם עיצוב העורלה לפי מה שנחשב לטעם הלקוחות. מה שחשוב לזכור זה שאם המפיק/במאי חשב שאיבר מופשל מצטלם יותר טוב בקלוז אפ, אין כל בעיה לשחקן להפשיל את העורלה וכאשר הוא יעשה זאת - איש לא יוכל להבחין, גם לא כשמעבירים תמונה תמונה, האם האיבר שלם או נימול. אני יכול לספר לכם קוריוז: היה מאושפז במחלקתי חולה שלם, שבמיון הוכנס לו קטטר. במהלך הכנסת הקטטר הפשילו את עורלתו, ולאחר מכן שכחו להחזירה למקומה. האיש היה מאושפז 3 ימים ואף אחד לא שם לב לדבר כולל לא צוותי האחיות שטיפלו בו ובקטטר שלו מידי משמרת, עד שאיזו אחות ממוצא רוסי, החזירה את העורלה למקום...... ואז פתאום שמענו במחלקה כל מיני אחים ואחיות אומרים - אבל איך יכול להיות? אני ראיתי שיש לו ברית?!?!?!

מנתח

New member
קצת מידע מאתר קליל באנגלית

להלן מידע על מבנה איבר המין. תמונות אין, אבל למי שיש קצת דימיון תלת מימדי - יוכל להבין איך העסק נראה ועובד. להלן הקישור.

מנתח

New member
../images/Emo18.gif../images/Emo59.gif תמונות של איברים

להלן קישור שמביא לתמונות של איברי מין שלמים והרבה מידע למעוניינים. אני חייב להתוודות שלא קראתי את התוכן, ואין לי כל אחריות, אבל מהכותרת נראה לי מתאים. בכלל, למיש מרוצה לראות איך פין שלם נראה, ולקבל הסברים על התפקוד, זה קל להחריד. עושים חיפוש בגוגל עם המילה "Penis", ויש לכם מבחר שלם. אז להלן הקישור.

ליאון ב

New member
טעות קלה

לפחות אצלי העורלה תמיד מתקפלת מעצמה פנימה כאשר הזיקפה מתחזקת. מעולם לא נזקקתי "להפשיל" אותה למצב זה באופן ידני, וגם התזמון שלה תמיד מושלם. הפעם היחידה שבה אני מפשיל את העורלה היא במקלחת. יש לעיתים פרטנריות לא-מנוסות שמפשילות לי את העורלה עם היד, ובגלל שזה ממש לא נעים לי וקצת כואב, אני בהחלט מבהיר להן לא לנסות לעשות זאת שוב. עורלה שמתוחה על העטרה, לפחות עפ"י ניסיוני, פירושה שהמשחק המקדים היה קצר מדי, הפרטנרית לא סקסית מספיק או שאתה מאונן ברשות עצמך.

ליאון ב

New member
אוקיי אז ככה

כשיש זיקפה לא מאוד חזקה, עקב גירוי מיני שטחי, העורלה נשארת על העטרה, אולי משום שהעור אינו ארוך דיו, הוא מצליח לכסות רק שני שליש ממנה בערך (במצב רפוי הוא מכסה הכל). כשהזיקפה מתחזקת, העורלה מתקפלת כלפי פנים (מעצמה) ונצמדת לגמרי מתחת להמשך העור של הפין, וחושפת את העטרה לגמרי (כמו אצל נימולים). אם העורלה הגיעה למצב כזה (מקופלת) היא תישאר כך תמיד לאורך כל המגע המיני. במצב כזה (עורלה מקופלת), עוד לא פגשתי אף אישה שזיהתה הבדל. המגע המיני במצב הראשון (עורלה גלויה) מתאים יותר לחדירה איטית ועדינה, ובמצב השני (עורלה מקופלת) לחדירה חזקה ותקיפה יתר. הדרך היחידה לשים לב להבדל, היא אם עושים סקס ללא משחק מקדים, עוד לפני שיש זיקפה חזקה (כי אחרי שהעורלה מתקפלת פנימה היא יכולה להיאשר ככה שעות גם ללא זיקפה, וצריך להוציא אותה עם היד).

למעלה