לפני זמן מה קניתי טלויזיה פיליפס עם ממיר

מחשבות

New member
לפני זמן מה קניתי טלויזיה פיליפס עם ממיר

פנימי. היום ביקר אצלי טכנאי שבדק את מצב האנטנה של הבניין, סידר כמה כבלים, חיבר את הטלויזיה, אך זו לא קלטה דבר. כדי לקצר סיפור ארוך, בסופו של דבר אני צריך להשתמש בממיר כדי לקלוט את ערוצי החינם. לומר שזה מה שרציתי? אני מאוכזב עמוקות.

אם זה לא קלט כמו שהטכנאי חיבר

אז גם עים ממיר חיצוני זה לא יקלוט . צרחך אנטנה על הגג תקינה

מחשבות

New member
עם ממיר זה כן קולט. חייב לומר

שהתמונה אינה מאה אחוז נפלאה וכל העסק לא מוצא חן בעיני.

להערכתי אתה זכאי להחליף את המוצר באחר.

ואפילו לקבל זכוי מלא אם אין בחנות מכשיר שייתן לך מענה לכך. קצת אי נעימות (זכור שזו זכותך המלאה) אבל עדיף מאשר לפגוש את האי נעימות תלויה יום יום על הקיר אצלך בבית.. בהצלחה. פיני

Sanchez

Member
האם אתה מתכוון לתיאור התכונה הבאה ? "טיונר דיגיטלי מובנה לקליטת MPEG4 HDTV לקליטת השידורים הדיגיטליים בישראל" כי אם כן, אני לא מבין מהשורה הזאת כלום. אולי פשוט תיצור קשר עם אלקטרה (חברה מכובדת בישראל) ושאל אותם לפשר הבעיה.

אם הקליטה היא גבולית כמו שהוא כותב גם עים

ממיר חיצוני . יכול להיות שהטיונר פחות רגיש ואז אין קליטה . אבל אם אנטנה תיקנית הקליטה תהייה מעולה . ליעמים יש הפרשים בין מכשירים בקליטה כאשר היא גבולית

מחשבות

New member
אני מנסה ליצור קשר עם אלקטרה המכובדת

כבר יותר משבוע. מעבירים אותי למחלקת טלויזיות, מבקשים שאשאיר נייד, שולחים שני מסרונים שיחזרו אלי ולא חוזרים לעולם. אני שולח מסר באתר ולא חוזרים. אתמול שלחתי מייל ואני מחכה. עגמת הנפש גדולה מאוד מאוד. ממש לא רציתי ממיר נוסף בבית ובטח לא קליטה שאינה מאה אחוז חלקה. ב-LG השמנמנה שלי קלטתי עם ממיר פשוט ואנטנה על הגג קליטה חלקה לגמרי. עברתי דירה מאה מטר משם ועם אותם תנאים, וזה לא זה.

מענה לפנייתך

שלום רב , אנו נשמח לשוחח עימך בנושא הודעתך בפורום, אנא שלח את פרטייך לכתובת המייל שלנו SERVICEֲECP.CO.IL. חדוות שירות אלקטרה

ענק!

שלום חדוות יפה שעניתם בפורום. כל הכבוד לכם. למה שלא תענו על גבי הפורום, שנדע גם אנחנו מה דין המקלט ב-TV? ואיך זה עובד (צריך אנטנה, או שזה לא מתאים) וכך נרחיב כולנו ידע. אגב, קצת PROMO שלכם ל-LG לא יזיק. החברה פה בפורום דוחים אותם באופן עקבי, בהעדפה של סמסונג/פנסוניק. למרות שיש ל-LG גם חשיפות מעניינות... LG = LIFE GOOD

miromiro

New member

אולי התקף?

קליטת שידורים דיגיטליים במסך פיליפס

שלום מיכאל, מסך טלוויזיה פיליפס מדגם PFL4606H הינו בעל טיונר דיגיטלי מובנה (כלומר מקלט פנימי) MPEG4 HDTV לקליטת השידורים הדיגיטליים בישראל (כלומר ערוצים: 1,2,10,33,99). כדי לצפות בשידורים הדיגטליים, יש לחבר את המסך לאנטנה חיצונית ולכוון את המסך לתדר של 514Mhz. כפי שכבר נאמר, ללקוח נקבע ביקור טכנאי כדי לסייע בהפעלת אופציית הצפייה בשידורים הדיגיטליים בישראל ולוודא תקינות המסך. לגבי LG – חברת אלקטרה מוצרי צריכה לא משווקת את מוצרי LG בישראל. תודה על הערותייך.

למעלה