לפלאטי בהמון

לפלאטי בהמון ../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif

בע"ה ביום שני הקרוב אתה הולך כמו רבים ללבוש מדים ולהיות חייל כמו כל החיילים שיהיה לך אחלה גיוס אחד מהטובים חולה עלייך נשמה ועל זה קבל מואההה
תעשה חיים ואל תשכח לשפר הופעתך כל פעם מחדש
כפרות עלייך
רוזיתוש

פלטיושששששש ../images/Emo24.gif

יום שני אותנו עוזב ולכבוש את הצבא הולך. לפשוט את בגדי האזרח הרגיל ואת המדים הירוקים ללבוש והופ 2 3 לצעוד. שיהיה לך בהצלחה וגיוס קל ושתיהיה החייל הכי חתיך בצה"ל. חולה עליך המון עם הרבה חום ואהבה שלך תמיד, גל

koby55

New member
פאלטיו אחי כנס...

אחלה הגעת למקום שאליו יש הרבה שרוצים להגיע ולמקום שהרבה לא רוצים לראות אז עכשיו אתה נכנס למערכת צבא זה אחלה בחלה לפחות הטירונות אחי (ממה שאני יודע) עכשיו הצבא יוציא אותך גבר פעמיים כי אתה כבר גבר זה רק חיזוק הגנתי אחלה שירות בצבא תאמין בעצמך זה הכי חשוב ובקשר לאוכל אל תדאג כולם אוכלים אותו דבר חחחחחח אחלה שירות אחי

FELLATIO

New member
../images/Emo51.gif

רוזיתוש חולה עלייך..תודה רבה. גל גל..נשיקה גדולה מימני...ממוווואאאהההה וקובי אח שלי גיבור כבר טעמתי מהאוכל בצה"ל בעעעעע..חחחחח חפיף

פלטייייייי

תצחק תצחק (אתה יודע למה) אבל בצבא יטחנו לך את התחת אז טוב לצחוק לפני בהצלחה כפרהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה פלטי פלטי פלטי פלטי פליטת פה:p חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מפגרת אני פלטי טחינות יתר זהר!

FELLATIO

New member
חחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אולי הצבא יטחן אותי..אבל אני יטחן את החילות שלו...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם סתם..זה הכיף בצבא חוייה של פעם בחיים ניקח את זה בקלות :)

חן93

New member
../images/Emo23.gifכפרה אניייייייייייייייייייייי!!

על החייל הכי הכי הכי כוסון בצהלללללללללללללללללללללל! ביז'ו הביא הביא הרובהההההההההההההה!! ישראל חופשה ראשונה אתה לוקח איתי להיכל תרבותתתתתתתתתתתת חסר לך ולא!!! המון המון המון בהצלחה והכי חשוב תעשה חיים!! חולה עלייך ילד!!!

חן93

New member
אה וישראל שכחתי נשאר לך רק עוד

3333333333333333333333333333333333 שניםםםםםםםםםםם חולה חולה חולה חולה חולה עלייך!!

FELLATIO

New member
חן אושר....

חולה על שניכם... חן- אל תידאגי נלך להיכל חחחח אושששש- מתי רואים אותךךךךךך?!?!?!?!?!?

חן93

New member
ישראל זה שתיכן* ואני דואגתתתתתתתתתת

כי אתה מבטיח לא מקייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם חכה חכה אותך ללאה כץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

FELLATIO

New member
חחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אל תזכירי לי את המקופלת הזאת....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואיפה היית יום שלישי??אה??...הלכת לעיר עלק..ככה מבריזה מהבצפר אה!

חן93

New member
חחחחחחחחחחח

חכה חכה ישראל מחר אותך ללאה כץ ולרחל אוסטרררררררררר!! וזה שלא הודעת שאתה מגיע בעיה שלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך!! והיה כיף בעיר הייתי בחנות של השתי שקל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה