לפי החוק ביבי יכול להמשיך כרגיל עד שיהיה פסק דין חלוט

רוב הזמן נח

Well-known member

אם הבגץ יתערב וימנע את זה, תהיה בעיה קשה.

אני ממליץ לשמאלנים להפסיק להסית נגדו ולהפסיק לזרוק האשמות, שהם למעשה הוצאת דיבה, כל עוד אין פסק דין של בית המשפט.

סטילהוק

New member
בינתיים היחידים שמוציאים דיבה זה אתם ליכודניקים שפוטים

נגד הפרקליטות, נגד המשטרה, נגד החוקרים, נגד השופטים, נגד פרקליט המדינה מינוי של אדונכם השרלטן המושחת נתניהו, נגד היועמ"ש מינוי של אדונכם השרלטן המושחת נתניהו, נגד מפכ"ל המשטרה לשעבר מינוי של אדונכם השרלטן המושחת נתניהו, נגד מערכתהחוק והמשפט, נגד בג"ץ, נגד השב"כ ונגד מי לא...

חלאות המין האנושי צבועים ושפוטים זה מה שאתם.

רוב הזמן נח

Well-known member
נזכיר לך שנציבת הביקורת על הפרקליטות אמרה

שהפרקליטות חולה ושי ניצן לא ראוי להיות בתפקידו. אמרה כבר לפני הרבה זמן.
וגם כנרת בראשי אמרה את הדברים ואפילו אמרה ששי ניצן עבר על החוק.

איציק3332

New member
תירגע אל תיקח ללב

אתם לוקחים יותר מדי ללב גם משמאל וגם מימין. אני מאוד אוהב את ביבי. אבל להפגין בשביל פוליטיקאי? נראה לי מטומטם. שידאג לעצמו. אתה יותר מדי שונא ביבי והם יותר מדי אוהבים. תירגעו זה לא המשחק שלכם.הפוליטיקאים בסופו של דבר דואגים לעצמם. אישית אני חושב שעם כל הכאב ביבי צריך ללכת כי הוא מזיק לימין. הויכוח הפך להיות על המשפט שלו במקום על נושאים מדינים וכלכליים.אם יצא זכאי ואני מאמין ומקווה שכן ,מי שצריך שישלם מחיר כספי מאוד גבוה על רשלנות

רוב הזמן נח

Well-known member
בינתיים היחידים שמוציאים דיבה זה אתם ליכודניקים שפוטים

נגד הפרקליטות, נגד המשטרה, נגד החוקרים, נגד השופטים, נגד פרקליט המדינה מינוי של אדונכם השרלטן המושחת נתניהו, נגד היועמ"ש מינוי של אדונכם השרלטן המושחת נתניהו, נגד מפכ"ל המשטרה לשעבר מינוי של אדונכם השרלטן המושחת נתניהו, נגד מערכתהחוק והמשפט, נגד בג"ץ, נגד השב"כ ונגד מי לא...

חלאות המין האנושי צבועים ושפוטים זה מה שאתם.
העיפו אותי ממועדון הביביסטים :ROFLMAO:

העיפו אותי ממועדון הביביסטים :ROFLMAO:
מועדון של בעלי אינטרסים,מי שטוב לו ואגואיסט בוחר להיות ביביסט הנה גם אביב גפן אפשר לקרוא

לו עכשיו ביביסט.

מתחנף לרוה"מ שיפתח מהר את ההופעות.

אנשים שהדרדרו להשפיל את עצמם בפני סמכות בדומה לשמאלנים שמתחנפים למדענים אומנים רופאים ועוד,

שהם "סמכות בתחומם".

הנה הרינגטון כאן הפך להיות עו"ד בלי תשלום כאן בפורום של רוה"מ - לשונו חלקלקה וחסרת משמעות.

דיברגנט חדש

Well-known member
מועדון של בעלי אינטרסים,מי שטוב לו ואגואיסט בוחר להיות ביביסט הנה גם אביב גפן אפשר לקרוא

לו עכשיו ביביסט.

מתחנף לרוה"מ שיפתח מהר את ההופעות.

אנשים שהדרדרו להשפיל את עצמם בפני סמכות בדומה לשמאלנים שמתחנפים למדענים אומנים רופאים ועוד,

שהם "סמכות בתחומם".

הנה הרינגטון כאן הפך להיות עו"ד בלי תשלום כאן בפורום של רוה"מ - לשונו חלקלקה וחסרת משמעות.
אביב גפן רוצה להראות לכולם שהוא לא שונא אף אחד, הגיע לחרדים ועכשיו הגיע לביבי.

אביב גפן רוצה להראות לכולם שהוא לא שונא אף אחד, הגיע לחרדים ועכשיו הגיע לביבי.
אתה ממעיט בערך האינטרסנטיות.

שהיה לו אינטרס הוא שנא את "מי שצריך".

שהיה צריך להרויח כסף הוא נטש בקלות את האמת האומנותית שלו והלך לתוכניות ריאליטי של מוזיקה.

בקיצור הוא עושה מה שפופולרי וטוב לו ולא דבק באמת שלו.

בוזי15

New member
ולכן לנחקר הראשי יש אינטרס למשוך זמן .על חשבון אזרחי ישראל

רוב הזמן נח

Well-known member
ומה לטובת אזרחי ישראל שגנץ והקרקס שלו
יקימו ממשלה?

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
נכון. (אפילו שכוונתך צינית)..

אם לא ביבי אז מישהו ימני אחר. אבל כרגע מהרבה סיבות עדיף שביבי ימשיך.

סתוונית333

Well-known member

אם הבגץ יתערב וימנע את זה, תהיה בעיה קשה.

אני ממליץ לשמאלנים להפסיק להסית נגדו ולהפסיק לזרוק האשמות, שהם למעשה הוצאת דיבה, כל עוד אין פסק דין של בית המשפט.

לפי הרשומות בפורום
אתה מתהפך כמו סטייק פיגולים .
(n)

רוב הזמן נח

Well-known member
זה היה נכון לפני הקורונה. בקורונה ביבי התחיל לפשל ברצף ולעשות הרבה נזק. ובגלל זה צריך כבר להחליף אותו.

למעלה