לפי בקשת הקהל..

aarmani

New member
לילי הניצחית שלנו

לא מחליף אותה . ובלי לפגוע בנטליה .. חסד נעורים

aarmani

New member
מלכה אמיתית .

ולא אכפת לי שיגידו חנפן .. שלח לחמך על פני המים . כי ביום מן הימים לילי תבוא אלי יוווווווווואוווווו

תאמיני לי אם אגיד לך...

שמושאי הפנטזיות שלי השתנו בזמן האחרון? (בטח תאמיני). שומעת מסביב שהפנטזיה האולטימטיבית של אישה היא עם שני גברים. משום מה, האולטימטיבית שלי הולכת לכיוון אחר לגמרי... ואת יודעת מה? התמונות המדהימות שלך מצליחות לגעת בדיוק שם ולעורר את מה ש(היה) רדום מאז ומתמיד. לוחצת "שלח" לפני שאני מסמיקה מהגילוי האישי והנדיר הזה (הנה משהו לחשוב עליו בהקשר לשאלת הדיווה על דברים שלא הספקתי לעשות ב- 2005 ומתכננת לעשות ב- 2006).

lililove

New member
../images/Emo9.gif תאמיני לי אם אגיד לך...

שאני יודעת בדיוק למה את מתכוונת? פנטזיה אולטימטיבית? גם לא אצלי, אני יותר הולכת בכיוון שלך :) בשנתיים האחרונות למדתי, שיש דברים שגם אם חשבתי בעבר שלא אעשה לעולם, עשיתי. ואת יודעת מה? אפילו נהניתי. היום אני במקום של לחדד את התחושות. אז אל תהיי נבוכה, זהו גילוי מקסים בעיניי, והוא אפילו אפשרי. זה תלוי ברצון שלך. לחיי
2006

מעשיה ../images/Emo35.gif תזקיר לי בבקשה

זוכר משהו אבל לא בפרוטרוט ולא לא התכוונתי לעראק

הולמס 30

New member
היה איזה סיפור עם

עם אחד ששלחו אותו לחלוב לביאות והוא שיחד אותן בעזים איזה דלפון שהיה מאוהב בבת המלך (והמלך חשב שהמשימה תביא להיעלמותו המרנינה) אבל המינוח "חלב אריות" הוא כינוי לעראק באיזורים מסויימים במזה"תנו היקר

למעלה