לפורשים\ למתלבטים\ לאלה שמזלזלים...

לפורשים\ למתלבטים\ לאלה שמזלזלים...

כתוב בפרשת השבוע שלמדנו ויתרוצצו הבנים בקרבה ר``שי מסביר אחד רוצה לצאת בזמן שהולכים ליד ע``ז ואחד רוצה לצאת בזמן שעוברים ליד בית מדרש . אז רבקה דאגה כך כתוב ותלך לדרוש את ה` אז היא הולכת לבית המדרש ושואלת שם לפשר מה שקורה בבטנה אז אומרים לה בבית המדרש שני גויים בבטנך שני ילדים יש לך אחד רשע ואחד צדיק. ואז שמחה רבקה. ולכאורה שואלים על מה שמחה רבקה הרי עדין יש לה בן רשע. המשך ועיקר הדברים בתגובות

המשך.

מתרצים אתזה כך היא שמחה בגלל שעכשו היא יודעת בבירור שיש לה בן שאינו חצי חצי! שזה הכי בעיה אדם שהוא רשע .אתה יכול לשנות אותו. אבל אדם שהוא חצי חצי מאוד קשה לשנות כי הוא בטוח שהוא צודק ועם התורה הוא ינגח בך. לעינינו אנשים מזלזלים או מתלבטים.. לזלזל בפורשים ודאי זה לא נכון. כי בהחלט הנט זה לא מקום נקי וגם מי שנכנס לפורום בלבד הדרך רצופה בפירסומות וגם מי שנכנס מפון בד``כ זה בחורי ישיבות שהרבה פעמיים נופלים ע``י המסרים!! ומי שחושב אחרת שזה מותר .הוא פשוט חי בשני עולמות . אתה יכול לומר קשה לי . אבל לומר אין בזה שום דבר . אתה בדיוק כמו הבן שרבקה חששה שיהיה לה! המשך יו``ט אגב זה גם תשובה לטוקס . וכן הלומד להחכים

חזק ואמץ....

מילים כדורבנות.... אשריך.... אבל רק שעליך לא יהיה חשש של טובל ושרץ בידו..../tapuzforum/images/emo8.gif

אז....

תאמין לי שלכולם יש את הציפור המחנכת הזאת רק השאלה כמה שמים לב אליה....

בזה אתה לא צודק יש כאלה שפורשים

בגלל שנשבר להם פה. והם לא מבינים שנט זה מקום רע אני דיברתי עם הרבה גולשים ע``ז

Womanizer99

New member
תשובה

דבר אחד, פיירפוקס עם חוסם פרסומות והאינטרנט נקי (ואגב מהיר הרבה יותר) SO.....אפשר להיות באינטרנט בלי לראות דברים לא רצויים? המשך יו"ט

אדם לא לא יכניס עצמו לתוך כבשן אש

ויבקש שיכבו את השריפה לבנתיים הוא נכווה. במילים אחרות אסור לאדם להכניס עצמו לניסיון ואח``ז לומר אני יעמוד בזה

טוב נעצור כאן כנראה משו זז אצלך מאז

שהחלפת את הניק. אני מדבר בירצינות ואתה עושה צחוק כאילו אתה לא מבין. אין צורך בתגובה חזרה

ואין `קשה` יש `לא רוצה`..אבל צריך

לקחת בחשבון שלא מדברות אפילו במסרים ואני מכירה אישית כזאת בחורה אז נא

למעלה