לפואט היקר, חלומית ושאר החברים

לפואט היקר, חלומית ושאר החברים

אהלן; לחלומית ======= אחותי היקרה שימי לב בבקשה ולו פעם אחת לבעייה - ראשית אין טעם ואין צורך להיכנס בכמה מסכים מה גם את הופכת לאחד המתחזים? כשאת נכנסת בכמה מסכים - מן הסתם את בעלת כמה שמות ומי כמוך יודע איזה נזק כבר נגרם בחדר מזהויות בדויות. חוץ מזה - עד כמה שהבנתי מספר מסכים של אותו משתמש תורמים לתקלות בשרת למצב של מסך נתקע ומסך רץ. אז בינינו אחותי - למה לך כל זאת? בשביל מה את צריכה מספר שמות? תישארי פעם אחת חלומית ודי. לפואט ===== פואט אני מציעה שתכתוב כאן בפורום אחת ולתמיד דברים שהינם בגדר ``בל יעבור`` כגון ריבוי מסכים, קללות של מצ`וטטים וכו` אגב לנושא השומרים קבל הערה קטנה: אכן שמענו שהשומרים אינם עובדים בשכר ואם נכון הוא הדבר הרי שאנו מוקירים להם תודה אבל; לא יתכן שייכנס שומר לחדר בצבע ``כחול`` ויצ`וטט עם כולם וכשיש בעייה הוא יענה: ``אני לא חייב לכם כלום`` שומר בכחול - מחוייב לתפקידו גם אם בהתנדבות הוא כאן ותמיד יש לו את האופציה להיכנס בצבע שחור כמו כולנו יושבי האדמה ולא יושבי המרומים בעניין זה גם אני נתקלתי (ואגב, סיפרתי לך על כך) אכן אף אחד לא מחייב אותם להיות שומרים, אם ירצו לשוחח יעשו זאת כשצבעם יהיה שחור ואם הצבע הכחול הוא לצורך ``דאווין`` אז אולי יש מקום להחליף שומרים אלו גם ל``משמר האזרחי`` מתנדבים - האם יעלה על הדעת שבמקום בו יש התנדבות מצד אחד - תהייה אטימות וחוס אכפתיות מצד שני? האמן לי אין ברצוני להרחיב את היריעה לגבי אופן השמירה אבל באמת אולי יש דרך לבחון מחדש את השיקול במתן ה``כחול``. ולשאר חברי החדר =============== באנו לכאן להנות עצוב הדבר שבזמן האחרון אנו עדים אך ורק לקללות ולמריבות ואני באופן אישי המעטתי בכניסותיי לחדר לא לא הרמתי את האף - אבל מצאתי את עצמי בוהה במסך לא אחת כי באמת האווירה בזכות כמה משוגעים הפכה לבלתי נסבלת אבל אני סומכת עליכם חברים יקרים, אלו הנורמלים שבינינו שיחד נתגבר כולנו על המפגעים ונחזור להיות חדר מאוחר, סימפטי ונעים שאפשר לנהל בו שיחה ברמה מעבר לצחוקים והתבדחויות שכולנו זקוקים להם אין צורך להפוך את החדר לאוניברסיטה מבחינת הרצינות אבל יש בהחלט לשמור על לשון נקייה כי אחרת לחדר שלנו לא יקראו 40 פלוס אלא ארבעים....... (כל אחד ימצא לעצמו את המילה המתאימה - אני מתביישת לכתוב אותה). אוהבת אתכם, 007 - ליהי

חן.

New member
יישר כוחך וגם כוחנו

אמנם בינתים אני רק בפורום אבל בקרוב מאד אחזור לצ`אט.

*קסנדרה

New member
007

007 חברה יקרה אני לא יוצאת להגנת השומרים ולא מדברת בשמם, לא הוסמכתי לכך, ואין לי יומרות. אך ראוי לציין שיש גם שמירה ``אחרת``. אנא התייחסו אל השומרים כאל חבריכם לחדר, פנו אליהם בכל עת ואני מאמינה שתיענו ברצון, גם אם התפקיד בהתנדבות, הוא מחייב ואין להקל בו ראש. התפקיד אינו כפייה אלא בחירה. קסנדרה

נטע בת 20

New member
על התחזויות וזהויות בדויות

007, ציינת שיש התחזויות בחדר ונגרמות בעיות רבות , נכון ? אז אני חייבת לכתוב על נושא שמציק לי זה זמ רב... לפני כמה זמן האשמתם אותי בהתחזות למאיה אז... נעלבתי !!! מה היה הבסיס לחשד? גם אותי היא קיללה, גם לה אני החזרתי אבל להשוות אותי אליה זה היה ממש עלבון! יש לי שם משלי ``נטע בת 20`` שאני גאה ואוהבת אותו מאוד למה לי להחליף שם ולסכסך בין חבריי? ולכל אלו שלא מסתפקים בשם אחד... תחשבו על כל אלו שאתם פוגעים בהם !!! ולשאר חברייי החדר תפעילו קצת את המוח תסגרו קצת את הפה ואלוהים , תפסיקו לקלל כי בכנות ובלי להלעיב הורס לנו את החדר !! נטע

חלומית:)

New member
ל -007 החמודה טעות בידך

תודה לך על ההתיחסות להודעתי 007 חמודה . לגבי שמי אני תמיד בשם חלומית !!!!!!! לגבי מסכים כשאני באה במספר מסכים כולם יודעים מראש על זה , וכולם יכולים להעיד על כך , אני פעם באתי במספר מסכים והתזדהתי במכווון בפני פואט שזאת אני כדי לחגוג למשהו יום הולדת , המסך השני לחלומית היה עוגה לחוגג , מסך שלישי סלסת מתנות לחוגג , השימוש שעשיתי אך ורק לצורך שמחה בין החברים . תמיד הודעתי מראש שאני הולכת להביא עוד מסכים . גם לסופגניה שנכחה בחדר אמרתי כי אביא לכולם סופגניות לפני שפתחתי עוד חלונות !!! , זה כיף לחלק לכולם סופגניות 007 . מעולם לא עשיתי שימוש רע בחלונות !!!! ובעיות שמתרחשים בחדר זה לא הרמה שלי . כפי שידוע לך גם לי יש מתחזים וגם אותי מגדפים , שיבושם להם , רגע אביא כמה מסכים נוספים למספר בשמים שונים :) אני תמיד חלומית אוהבת אתכם מאז ומתמיד ואמשיך לאהוב. לגבי פואט אני חושבת שהוא משתדל מאוד , אולי הייתה כאן אי הבנה , בכל אופן אתמול הוא עשה מעשה יפה . תודה לך פואט :) באהבה חלומית

למעלה