לעמוד של גולשים צעירים

SadClown

New member
לעמוד של גולשים צעירים

משהו שכתבתי- "אמונה" ישבתי מול המחשב, בוהה במסך ומקשיבה למילים הכול כך חודרות של השירים, עוצמת את עיני, מרפה את גופי ונושמת את המוזיקה המלנכולית הזו. מעופפת איתה, נסחפת אל תוך הצלילים... טובעת בתוכם. רגע אחרי זה מרגישה שיש לי כנפיים ואני עפה איתם אל תוך העננים. אל תוך העננים היפים, הלבנים, הרכים... דלת זהב ניצבת לפניי אבל פתאום דמעה מציפה את העין. נפלתי ארצה, אני כבר לא על הענן. נפלתי שוב. אני על האדמה הקרה וכול גופי כואב. רחוקה מהדלת, רחוקה מהמטרה... מהאושר. המועקה חודרת עמוק אל תוך הנשמה. ממלאת כול מקום שומם בלב ומציפה אותו בדמעה רכה, מלוכה... ומשחררת כל כך. אבל ברגע אחד מפתיע המוזיקה מפסיקה בפתאומיות ובו ברגע נפתחות עיניי בבהלה ולמולי ניצבת דמות. דמות מוזרה נורא... כי היא דומה לי, דומה כל כך אבל גם כל כך שונה... העיניים שלה. יש לנו את אותם עיניים, אותו הצבע, אותה הצורה. אבל יש משהו שונה כל כך... משהו בעיניים שלה, הן כאילו זוהרות, משרות חמימות, מלאות שמחת חיים, כאילו ניצב עליהן חיוך... היא גם נראתה גדולה ממני... מעל גיל 20. היא הייתה זקופה, ולפי שפת הגוף שלה היה ניכר שיש לה בטחון עצמי. היא הייתה יפה! אבל היא הייתה דומה לי... וזה מה שמוזר. כי הדמיון כה רב אבל יש גם שוני פשוט עצום. הייתי המומה ולא הבנתי איך היא הגיעה לפה. מי היא בכלל. הסתכלתי עמוק אל תוך עיניה, הרגשתי משהו מוכר. עבר לי זרם של חמימות בכל הגוף. ואז היא התחילה לדבר: המשך בהודעה מתחת פשוט אין מקום

SadClown

New member
המשך

הדמות: את מרגישה את זה נכון? אני: מרגישה מה? הדמות: את יודעת טוב מאוד למה אני מתכוונת. אני: לא אני לא... מה את רוצה ממני? למה את מפריעה לי? הדמות: לא באתי להפריע לך, באתי לעזור לך. אני: לא צריכה עזרה, אבל תודה בכל אופן. עכשיו את מוזמנת לצאת מהחדר. הדמות: אם לא היית זקוקה לעזרה לא היית קוראת לי. אני: אני לא קראתי לך, את באת לבד. הדמות: את קוראת לי כבר הרבה זמן. את קוראת לי בכול דמעה שלך, בכול שורה שאת כותבת. בכל רגע שבו את מחזיקה חפץ חד ומשתוקקת לעשות מעשה "אמיץ" ולשרוט את עצמך... ובכל רגע בו את שונאת את עצמך על הדחף השגוי הזה לפצוע. בכל לילה שבו קשה לך להירדם מרוב מחשבות על עד כמה את חסרת תועלת. בכל רגע שאת זועקת בתוך בטנך. צועקת על עצמך ומבקשת בקול חרישי חיבוק, חיבוק קטן. בכל רגע שבו את הולכת ברחוב ומסתכלת לצדדים. חושבת שאולי אחד האנשים יכניס בך את התקווה, יענה לך על השאלות שאת בעצמך לא יודעת מהם, יחזיר את האמונה בחזרה אל ליבך, אל גופך, אל נשמתך. אני: מה? אבל איך את יודעת? איך את יודעת מה אני מרגישה? ואיך את יודעת מה עובר עלי? מי את לעזאזל? מה את רוצה ממני? למה באת בכלל? הדמות: אני יודעת עלייך הכול. אני היחידה שיודעת מה באמת עובר עלייך. אני: אבל איך?! אני לא מכירה אותך! איך את מכירה אותי? ואיך את יודעת? הדמות: את כן מכירה אותי! את מכירה אותי טוב מאוד. ולכן קראת לי. אני: עוד פעם. אני-לא-קראתי-לך! תגידי לי כבר מי את!!! הדמות: אני את. אני: מה?!?! הדמות: אני, זאת את. אני זאת את בעתיד. אני: אני בעתיד? איך זה יכול להיות? הדמות: כמה לילות את יושבת וחושבת על הרצונות שלך, על החלומות שיש לך להגשים, על מי שאת רוצה להיות, על עצמך בעתיד. אז אני, זאת מי שאת רוצה להיות בעתיד. אני: מה הכוונה? הדמות: אני אסביר לך, זה נורא פשוט. תגידי לי, מה את רוצה מעצמך? מה את רוצה להיות בעתיד? מה החלום שלך? אני: אני רוצה להיות סופרת. סופרת מפורסמת. אני רוצה שאנשים יקראו את הכתבים שלי והלב שלהם יתמלא בהזדהות. אני רוצה ליגוע להם עמוק בפנים. במקומות הנסתרים של הלב שלהם. לעזור להם להכיר את עצמם יותר טוב. לעזור להם לגלות את עצמם. אני רוצה שאנשים ייהנו לקרוא את הדברים שאני כותבת ודרך הכתיבה אני אוכל לעזור להם. ואני רוצה גם להיות פסיכולוגית לילדים. אני רוצה לעזור להם. לתת להם להרגיש שיש מי שמבין אותם באמת ורוצה לעזור להם ולא מתוך אינטרס. אני רוצה להצליח לעזור להם ובכל מילת תודה שלהם להרגיש שהצלחתי. שעשיתי את זה - שעזרתי. אני רוצה גם למצוא אהבה. סופסוף להרגיש שיש מישהו בעולם הזה שאוהב אותי, להרגיש את השפתיים שלו על שפתי ולדעת שזה נובע מאהבה עמוקה. אני רוצה לקבל חיבוק... אני כל כך רוצה להצליח להיות עצמי גם עם אנשים מהמציאות היומיומית שלי. שאנשים יכירו אותי. ידעו מי אני באמת, ולא מי אני כשאני לובשת מסיכה. הדמות: את מתכוונת שאת רוצה להיות כמוני. אני: סליחה? הדמות: אני עכשיו סופרת מפורסמת... אני גם פסיכולוגית... וכבר היו לי הרבה אהבות. כל רגש שאת מתארת כאן אני חשתי כבר פעמים רבות. המשך הודעה אחרי...

SadClown

New member
ואחרון

אני: באמת? אבל איך עשית את זה? אני כל כך רוצה להצליח, באמת שאני רוצה אבל אני לא מצליחה!!! אני כזאת כשלון, אני כזאת אפס. הדמות: בגלל זה את לא מצליחה. בגלל הסיבה שאת מזלזלת בעצמך. ותפסיקי לבלוע כבר את הדמעה... תני לה לזלוג. זה צעד ראשון, תפסיקי להדחיק את מה שאת מרגישה כשאת נמצאת בקרבת אנשים אחרים - זה מראה על חוסר בטחון. תהיי עצמך, בא לך לבכות? תבכי, תפרקי. תאמיני בעצמך כי גם לך מותר. תני לעצמך לחיות, תני לעצמך חופש לעשות את מה שאת אוהבת. תאמיני בעצמך כי את מסוגלת לפרוש את כנפי הדמיון מבלי ליפול. את מסוגלת להגיע רחוק, אפילו לפסגות ההרים הגבוהים ביותר. ואני הוכחה לכך. תפסיקי לומר שאת לא יכולה, כי את כן יכולה. ואת יודעת את זה! עמוק בפנים את יודעת את זה שהרי את תמיד אומרת את זה לאחרים. אני: אני יודעת שאני יכולה... אבל האמונה פתאום בורחת לי, בכל שורה שלא יוצאת לי טוב. בכול פעם שאני מועדת שוב. האמונה פשוט בורחת, היא נוטשת אותי. פעם חיבקתי אותה אבל היא הרפתה ועכשיו אני שוב נוטרתי לבד, ושוב אני מרגישה כשלון ושאני לא אצליח. הדמות: התקווה לא הרפתה, את זו שהרפת ממנה. את נתת לה ללכת. את סלקת אותה כי היה לך יותר קל לא להתאמץ, לא להאמין אלא לשקוע עמוק בתוך המערבולת שאת יוצרת לעצמך לאט לאט. במקום לעמוד על שתיים ולהסתכל למטרה בעיניים את העדפת לוותר, כי זה קשה לרוץ, זה מעייף. יותר קל לעצור נכון? למעוד... אבל זו לא התשובה, את צריכה להלחם. אם לא איך תגשימי את המטרה? את יודעת... ההצלחה לא באה מעצמה. לא כולם נולדו כשרונים כל כך. את הכישרון אפשר לבנות. את רוצה להצליח לכתוב? תתאמני, תתאמני הרבה וחשוב מזה תאמיני בעצמך. תגידי שאת יכולה. כי הנה זה מה שאני עשיתי ותראי איפה אני היום. ואם אני הצלחתי אין שום סיבה שאת לא תצליחי כי להזכיר לך אני זו את. פשוט אני בחרתי בדרך שבה תמיד רצית ללכת. תמיד האמנת בדרך הזו וניסית לעודד דרכה אחרים אבל לא הלכת בה. את עמדת מול השביל, פסעת שתי צעדים אבל חזרת אחורנית. השביל עדיין פתוח בשבילך. הוא עדיין נמצא שם מולך ומחכה שתפסעי דרכו. הוא תמיד יהיה פתוח שם ותמיד תוכלי לפסוע בו אבל כמה שיותר מוקדם זה יהיה יותר קל. ותאמיני לי שברגע שתצליחי ותגשימי את החלומות האלו שאת כל כך רוצה את תתמלאי אהבה. את תתמלאי בחמימות ושמחה. אני: מפיך זה נשמע כל כך קל. אבל אני ניסיתי ולא הצלחתי. הדמות: לא ניסית מספיק. עובדה שאני הצלחתי. אני: אבל את זו לא אני. הדמות: אני זו כן את, שוב אני אומר לך את זה. אני זו את ואני זה כל אחד אחר בעולם הזה. כי כולנו שווים ובגלל זה כולנו יכולים להצליח. כל אחד בדרך שהוא ירצה. אבל הכול תלוי בנו. אנחנו אלה שבונים את ההצלחה. אנחנו אלו שמציבים את המטרה. מה נראה לך, שאלה שהצליחו, הצליחו סתם ככה? לא השקיעו מאמץ? ברור שכן. והגיע הזמן שגם את תתחילי להתאמץ. אני: את כל כך צודקת... אני יודעת את זה. אבל קשה לי לממש את זה. אני צריכה קצה חוט. אני צריכה דחיפה. איך את התחלת את הדרך הזו להצלחה? הדמות: הדבר הראשון היה שקבלתי חיבוק. אני: את באמת קבלת חיבוק? ואיך זה היה? זה באמת כל כך נעים כמו שזה נראה? הדמות: זו תחושה מדהימה. זה ממלא באהבה ובתקווה. אני: וממי קבלת אותו? הדמות: את האמת, שאת הראשון קבלתי מעצמי. אני: מעצמך?! הדמות: כן... למה את מעקמת את פרצופך? אני: כי איך אפשר לקבל חיבוק מעצמך? הדמות: זה פשוט מאוד... וזה הצעד הראשון להצלחה. פשוט תעמדי מול הראי. ותאהבי את מה שאת רואה. תחמיאי לעצמך ותאמרי כמה שאת יפה. והיופי לא חייב להיות חיצוני - היופי האמיתי בא מבפנים, מהנפש, מהנשמה. ממי שאנחנו באמת. מתחת לכול האיפור, מתחת לבגדים, לעור, לגידים... מתחת להכול, עמוק בפנים בתוך הלב שלך. את נמצאת שם... ואחרי שתצליחי לאהוב את עצמך מבפנים, תאהבי גם את עצמך מבחוץ. היופי ישתלט עלייך. הוא ייתן לך את החיוך, את הניצוץ בעיניים. תאהבי את עצמך ותראי איך שהאחרים יאהבו אותך גם כן. מסביבך פתאום תהיה הילה טובה שתשרה אווירה נעימה וחמימה לכול הסובבים אותך. פתאום הרבה יותר אנשים ירצו להיות בחברתך. זה הכול הכול תלוי בך ואך ורק בך. והחיבוק הזה שאת כל כך מצפה לו, אולי זה נראה לך שאת רוצה אותו מאדם זר אבל מי שאת באמת רוצה שיחבק אותך הוא בעצם את עצמך. את רוצה חיבוק ממך. ואחרי שתקבלי אותו יבואו עוד חיבוקים רבים אחרים גם מאנשים זרים... את צריכה להשלים עם עצמך. לאהוב את עצמך... להבין את עצמך. כי אז תוכלי להבין את כול האנשים שבקרבך. וכשתצליחי ליישם את הדעות שלך, כך תוכלי להשפיע איתם על אחרים... וזה כבר קשור לאחד הדברים שאת רוצה להיות בעתיד הרי אמרת פסיכולוגית לא? את רואה את החיוך הזה ששרוע לך עכשיו על הפנים? זה החיוך של ההבנה. והניצוץ הזה בעין שלך, זו כבר ההתחלה. את עכשיו מבינה ומפנימה את מה שאת בעצם מאמינה בו עמוק בפנים. ואני חושבת שעכשיו את כבר מוכנה לקבל את אותו חיבוק אז בואי ותעמדי מולי. נעמדתי מולה והסתכלתי עמוק אל תוך ענייה השמחות שעכשיו נראות לי כבר קצת פחות שונות. הסתכלתי עמוק לתוכן והושטתי את שתי ידיי. התקרבתי אליה, עצמתי את עיני ואחזתי בה חזק. פתאום הרגשתי רגש חזק כל כך, חמימות עצומה. קירבה שלא תואמן, הבנה מדהימה. פקחתי את עיני לאחר כמה שניות ולא היה שם אף אחד. אך עדיין הרגשתי שאני מחבקת מישהו. זה לא היה אוויר, זה לא היה חלום. יש שמה מישהו ואני מחבקת אותו. חיבקתי את עצמי לראשונה וזה היה דבר מדהים. הבנתי לפתע כמה שליכולות שלי, ולשלכם אין גבולות. כמה אני מסוגלת לעשות בעזרת דבר אחד קטן... שנקרא אמונה.

mike sp

New member
../images/Emo45.gif

התווסף למאמרי הפורום. מעוצב לפי בקשתך

fireblue1

New member
אני לא יודע אם זה מתאים....

אבל אני כתבתי את ותאמת ששמתי את זה גם בפורום אז אם בא לך מייק תוכל לאוסיף את זה לקטגוריה... הימים עוברים חולפים בלי לשים לב, יושבים וצוחקים על משהו שכבר לא קיים מרגיש כאילו יש לי חיים אחרים!! זה לא אני... זה אחד אחר שהשתלט על הגוף שלי הוא רוצה את הנשמה שלי... אני לא ייתן לו אותה...אך הוא מצליח כובש אותי אל תוך השאול בור ענק מלא בכי שחור ,קר לי!!! מרגיש יד נוגעת ...היא מחזיקה אותי עוד רגע אני נופל מחזיקה בי ברכות בחום שלא הרגשתי אלוהים מי זאת? האם זו האחת ...שנתנה לי את האושר הנצחי? תקווה שתציל אותי מהמקום הנורא שגורם עוויתות ...רצחח...מקום בו אנשים ללא מוצא משוטטים בינינו ומחפשים מושיע שיבוא ויקח אותם את שומעת אותי..?...את זעקתי אליךך!!!! למה את לא רואה... זה כל כך גלוי...אני צריך אותך תעזרי לי ... מתחנן לפניך פתאום קם ... אני חי. היא עזרה לי... נתנה לי בטחון להמשיך גם בלעדייה...

3סוזאן

New member
יש לך כשרון אמיתי

את כותבת מדהים!! והזדהתי אתך בהרבה דברים חשבתי שאני היחידה שמרגישה ככה

shirlijava

New member
וואו!!! אהבתי!!!!../images/Emo24.gif

יש לך עתיד ממש טוב בתוך סופרת... התחברתי לקטע!!!

למעלה