"לעלות על כביש ופשוט לסוווע.."

Rachel47

New member
"לעלות על כביש ופשוט לסוווע.."../images/Emo15.gif

למה אתם לא מכירים את הציטוט הזה
אממ...כי הוא בכלל משיר של איתי פרל (אותו אתם מכירים
) אז..היום הייתה הופעה של איתי פרלללל
במועדון אגנס שבהוד השרון ו..אני ועדידה היינו שם יאפ
אזזז...עלילותיהן של רייצ'ל ועדידה...אממ..הרחק מהבית: נסענו לשם באוטובוס..זה היה הזוי קצת..אבל לא הסתבכנו יותר מדי..היו קצת סיבוכים קטנים (עדי כמעט איחרה את האוטובוס מהבית..ואז גם הייתה צריכה ללכת ברגל עד התחנה כי האוטובוס שלה נכנס באיזה אוטו
..אקיצר סרטים) אחרי שמצאנו את התחנה של האוטובוס להוד השרון ("זה בכלל בארץ
"
אני והשאלות המעצבנות שלי
|) ועלינו עליו וסיכמנו עם הנהג שהוא יגיד לנו מתי לרדת (שלא נגיע בטעוווות ל..כפר סבא או משו..למה מה איבדתי שם
) החלטנו לקחת מונית למועדון..כדי לא ללכת יותררר מדי לאיבוד
(אם היו אנשים ברחוב שהיו יכולים להסביר לנו וזה לא היה נורא רחוק היינו הולכות ברגל
) וגם כשהמונית הורידה אותנו בכתוב המבוקשת (הבנים 27..לכל המעוניינים
) לא מצאנו את הכניסה ושאלנו באיזה בית קפה קטן שם..אז הסבירו לנו שהכניסה מאחורה ואמרו לנו בדיוק לאן ללכת..חמודות מצאנו את הכניסה השעה הייתה 20:30 בערך ואמרו לנו שהדלתות נפתחות רק ב-21:00 (ואיתי בינתיים היה בפנים ועשה באלאנס
) אז התיישנו במסעדה שהייתה שם..משו נחמד..טיפה פלצני..אבל שרדנו המלצר היה נחמד (קורה לפעמים
) זזנו משם קצת אחרי 9 ונכנסנו לפאב ואז שאלו אותנו "באתם להופעה
" "כן" "אתם יודעים שזה 30 שקל
" "כן" "ולכולם(היו מאחורינו עוד 2-3 אנשים) יש פה 20 (לא שקל..יענו בגיל
)
" "כן" (רייצ'ל בלב: פחח בארור
) נכנסנו ולא ביקשו תשלום או משו אז הנחנו שמכניסים את זה לחשבון איתי בדיוק היה בחוץ..ליד הבמה..בערך..עם סיגריה בפה ראיתי אותו כבר מהכניסה..והתרגשתי כזה..נו אתם יודעים.. הוא הסתכל עלינו ועשיתי לא שלום אז הוא עשה לי שלום כזה עם הראש ואז התקרבנו אמרתי שלום כמו שצריך והוא נתן לי נשיקה (הוא..לא אני
) ואמר שנחמד שבאתי
ואמר שלום גם לעדי ואז הסתכלתי על הבמה הקטנטנה..על הכיסא..ו-2 הגיטרות..ואמרתי לו כזה "בלי הלהקה ההא
" והוא ענה לי "לא מה פתאום..הם מאחורי הווילון" וצחקתי
הפאב היה..פריטי מאצ' ריק..אז התיישבנו איפה שרצינו..ממש קרוב לבמה
על ספה כזאת המקום עצמו היה ממש נחמד אותו סגנון כמו ההיניקן הבימה אבל הרבהההה יותר קטן והבמה עצמה חחח אממ...ממש ממש קטנה..הספיקה בדיוק לכיסא, מגבר, 2 הגיטרות, והמיקרופון
אחרי שכבר התיישבנו נזכרתי בדיסק וחשבתי אולי הוא יחתום לי עכשיו
(מה שבסופו של דבר התגלה כרעיון לא רע) אז באתי אליו וביקשתי שיחתום לי הוא כמון חתם בשמחה הוא כתב "לרייצ'ל" למעלה ועצר כזה..הזיז את היד שאני אראה והסתכל עליי לראות איך אני מגיבה..וכמובן..צחקקתי בביישנות
דייייייי הוא כזה חמוווד
2 שניות אחרי שהתיישבנו שוב הוא נכנס כזה למאחורי הקלעים כבר להתכונן וחשבתי שמזל שנכנסנו ולא פספסנו אותו
דיברנו קצת ואז בא זוג ורצה להתיישב בשולחן לידינו אז אמרו לנו קצת לזוז (כי די תפסנו לנו בכיף את כל הספה
) ו.. אוקה פה אני רוצה לעצור שנייה ולספר לכם משו שקרה לטליהיא לא מזמן (זה מתקשר בסופו של דבר
) אחרי ההופעה בטאוור..אני טליהיא ונוף הלכנו לנו בכיף בנחלת בנימין ופתאום משומקום ניגש מישהו שאנחנו לא מכירות לטליהיא ושואל אותה "את טל-ליהיא
" היא הייתה בשוק כמובן אז הוא שאל שוב "את טל-ליהיא
" ובפעם הזאת היא אשכרה ענתה.. לוזוכרת מי הוא אמר שהוא..רק שזה היה הזוי.. וזה הצחיק אותי שאשכרה מזהים אותה ברחוב
..טו מייק א לונג סטורי שורט (אצלי..חח לא נראלי
) התיישב לידינו הזוג הזה והמשכנו כמובן לדבר באין מפריע ואז פתאום הבחורה נוגעת לי בכתף ושואלת "תגידי, אממ אני ממש מתביישת לשאול את זה
...קוראים לך רייצ'ל נכון
"
לקח לי כמה שניות לצאת מהשוק ואז עניתי לה "כן..אממ..חחח למה
" זה היה כל כךךךךךך הזויייי
היא אמרה שהיא לא בדיוק אחת שכותבת בפורום אבל היא מסתובבת פה ושם בפורומים והיא ראתה את התמונות שלי וש.."אני ממש סלב' שם"
זה היה מוזרררר ברמות לא אנושיות ואז כשחבר שלה בא אז הוא שאל אותי על איזה פורום בדיוק היא מדברת..ואז התחלנו סתם לדבר על הפורום ועל הקומונה של איתי ועל פורומים באופן כללי...ואז ממש אחרי שהם נזכרו שאני המנהלת כאן..איכשהו הם הגיעו למסקנה שאני גרופית של קרן (באמת..איך הם הגיעו לזה בכלל
) לבחורה אגב קראו טל..ולא בדיוק הצלחתי להבין איך קראו לבחור

Rachel47

New member
"תגלגל את הכבלים ותלך הביתה.."../images/Emo15.gif

האולם לאט לאט התמלא..וראיתי שעוד לא מתחילים..לא היה ברור כל כך למה בדיוק..בכל מקרה בסביבות השעה 22:00 עדי הצביעה לכיוון הבר וסובבתי את הראש לשניה לראות מה היא רוצה..ואז ראיתי את ..מי אם לא..קרן שלנו..מאחורה כזה..מתוקה כזאתיי
היא קיפצה בקלילות על הבמה ונכנסה למאחורי הקלעים...וכולם ביחד....אווווווווווווווווווווו
כמה דקות אחר כך היא יצאה..הניחה דף (רשימת השירים
) על הרצפה (נחמד מצידה ככה לעזור
) וירדה מהבמה מאחורי איפה שישבנו..היה מין..כוך כזה..אממ..איך אני אגיד..בתוך הקיר כזה..כמו חדרון קטן..עם שולחן וספה...כאילו בעיקרון זה היה עוד מקום ישיבה אבל משומה אפחד לא התיישב שם (זה דווקא נראה מקום מאוד נוח) אקיצר היא התיישבה לה שם על הספה והסתכלתי אחורה כזה (נו הבחורה מסובבת ראשים
) והיא קלטה אותי ו..נורא שמחה לראות אותי
..התחילה מין ריקוד מוזר כזה עם הידיים
ואני צחקתי ונופפתי לה לשלום כפרעלייייה
ואז סופסוף כיבו את האורות (קרן הגיעה..אפשר להתחיל
) ואיתי עלה..
הוא עלה עם חליפה כזאתי..אשכרה טוקסידו...זה היה קצת מוזר...אבל דווקא נורא אהבתי את זה
הוא התחיל עם שיר חדש (טוב רוב השירים היו מהדיסק הבא..היו רק 3 מהדיסק הקודם...שלושתם מאוד מאוד יפים..העיקר שהשיר שאני הכי אוהבת היה..וגם את השניים האחרים אני מאוד אוהבת..חח לא חשוב
) אחרי שני שירים הוא גם אמר "ערב טוב לכולם" וענו לו ואז הוא אמר "הלהקה שלי נמצאת פה מאחורי הוילון"
הוא ניסה את זה עליי קודם
ואז שר עוד שני שירים ואמר "שיקרתי כשאמרתי שהלהקה מאחורה" לעעע באמת
:p היה את השיר היפה הזה שהוא וקרן שרו בהופעה הקודמת שהייתי בא..שיר מהמם..חולה עליו
(המשפט בכותרת של ההודעה הראשונה ממנו) באמצע ההופעה היה שיר מקסים ביותר..מאוד עצוב..ממנו לקוח המשפט בכותרת של ההודעה הזאת
ואני הייתי כל כך קשובה..כל כך בתוך ההופעה ופתאום קלטתי שיורדות לי דמעות זה היה..כל כך..לא ראיתי את זה מתקרב
כאילו..אני יכולה להגיד שזה הרגיש בדיוק כמו הדמעות בהופעה הראשונה של קרן..באמת באמת מתוך התרגשות מהשיר אחרי השיר עדי קלטה שאני בוכה ולא הבינה מאיפה זה הגיע..עדידה..גמני לא הבנתי..באמת אבל שתדעו..שמיד אחרי השיר הזה (נשבעת..לא אחרי שום שיר אחר) הוא אמר "אני מסתכ על הליינאפ של ההופעה ואני רואה ש..אין יותר שירים ממש דיכאון"..רואים
זה היה שיר ממש עצוב
בקיצור..הייתה הופעה מעולה..קיפצתי ורקדתי..עדידה ואני עשינו מלא שטויות צחקנו..רקדנו כזה (נו לפחות אני) והיה ממש כיף קרן..לאורך כללל ההופעה עשתה קולות רקע מאחורה..ממש שמענו אותה שרה איתו..או מתופפת על השולחן (לא הסתובבתי אליה בזמן ההופעה..כי..לא מתאים..ותכלס הייתי מהופנטת לבחור ה..גררררר.. שעל הבמה
) היה מקסים הוא סיים את ההופעה (ההופעה האחרונה לגמרי באגנס..לא שלו..הופעה אחרונה בכלל..האגנס מפסיק לארח אומנים
וואלה..שיהיה
) והקהל מחא עוד כפיים וצרח (נו..אני צרחתי
) והוא עלה להדרן ושר את אחד השירים היותר יפים ששמעתי אי פעם (אהבתי אותו מאוד גם בהופעה הקודמת) שנקרא "מים מתחת לגשר" "בלי קשר כל כך לשיר או למילים..פשוט ככה קוריאם לו" (תודו שזה הסבר חמוד
) גם השיר הזה מאוד מאוד מרגש..ושוב התחילו הדמעות.. אני יודעת שיוצא לי לאט לאט (או שזה כבר גובש מזמן) שם של בכיינית אבל אני באמת באמת התרגשתי..כאילו..לא בכיתי בכל ההופעה מין הסתם..פשוט 2 השירים האלה היו ממש ממש מקסימים כל הקהל התרגש מהשיר הזה..הוא אחד היפים כמו שאמרתי ואז הוא ירד שוב והקהל רצה עוד הדרן (רציתי "בטטות"
) אבל הוא לא עלה ואז הפעילו את המוזיקה אז הבנו שאין מצב.. שילמנו על הבראוניס המוזר שנתנו לנו..ועל הקולה..ועל ההופעה
והתכוננו לצאת איתי וקרן ישבו צמוד לכניסה אז הלכנו אליהם (מין הסתם) ו..ניגשתי לאיתי קודם..זה היה די חשוב לי לעשות את ההפרדה הזאת..קודם כל להגיד לו כמה נהניתי בהופעה וכמה הוא ריגש אותי חיבקתי אותו ואמרתי לו שהיה מדהים והוא אמר שהוא שמח שבאתי
ודיברנו עוד טיפונת ועדי גם באה לדבר איתו אז חיבקתי כזה את קרן..היא עמדה ממש לידי.. והיא הסתובבה וחיבקה אותי ואת עדי "אהה זאת את שישבת ליד רייצ'ל"
דיברנו איתה קצת והיא הייתה מתוקה אבל סחוטה והיא סיפרה שעבר עליה יום נורא ארוך ואז הגיעו הזוג שישב לידינו כדי שהיא תחתום להם בשביל מישו (הם שאלו אותי בתחילת ההופעה אם יש מצב שהיא תסכים..אני כמובן אישרתי להם לגשת
) אז היא הייתה צריכה לפנות אליהם..לא לפני שהיא חיבקה אותי (סוג של רמז ל"ביי" אבל זה היה ממש מתוווק
) ואז יצאנו וחיכינו לאח של עדידה שהסיע אותנו הביתה
(ותודה לו אגב
) היה פשוט..היה..מדהיייייייייייייייייים כל כך נהניתי ועכשיו לחדשות הרעות..(עדידה כועסת עליי בקטע הזה..וגמני כועסת על עצמי) אין לי תמונה מהיום כאילו..גם לא עם איתי
למרות שהוא בטח לא היה מסכים להצטל כי הוא לא אוהב אבל...קרן
דווא רציתי תמונה איתה..אבל..לא יודעת..איכשהו לא יצא
אבל באמת היה מהמממם
זאת כל כך לא ההופעה האחרונה של איתי שאני הולכת

Rachel47

New member
וכמובן ששכחתי משו..../images/Emo15.gif

אני באמת תמיד שוכחת..ובד"כ כבר לא מוסיפה אבל אני חייבת להוציא אתזה לפני ההופעה כשהוא חתם לי דיברתי איתו על השירים בהופעה ועל הדיסק הבא: "השירים בעיקר מהדיסק הבא נכון
" "כן רובם" "מתי יוצא הדיסק
" "התחלנו להקליט אז זה יקח 3-4 חודשים משו כזה" "כל עוד זה יהיה לפני הגיוס שלי זה אחלה" "מתי מתגייסת
" "שששש..חושבים פה שאני בת 20
" "אהה..היבנתי" "בכל מקרה הגיוס בפברואר" "אל תדאגי..הוא יצא עד אז" ואז הוא אמר משו על מסיבת גיוס ושאלתי " לא תבוא להופיע במסיבת גיוס שלי ההא
" והוא ענה "חח למה לא..אם את מזמינה אותי..בכיף" אקיצר..איתי..אתה מוזמן

look away

New member
../images/Emo13.gifהופעות של איתי

יש לו אתר שם הוא מעדכן באופן קבוע על הופעות וכו... וגם בקומונה שלו באים ומעדכנים מתי שצריך..

עדי C

New member
תרשי לי לספר דברים כמו שהם קרו../images/Emo98.gif

חלק א - או איך התחיל הסרט? אז יצאתי מהבית בדיוק בזמן [טוב האמת שלא בדיוק בזמן כי אני ורייצ'ל דיברנו במסנ על... ההופעה והאוטובוסים ואיך מגיעים כי אנחנו שתי עמות שלא מבינות בזה... ואז כבר נהיה מאוחר אז טסתי החוצה... ופתאום אני רואה מרחוק את האוטובוס שלי
רצתי אליו.. נהיה סלואו מושן... אני אספיק? אני לא אספיק? הספקתי
ותודה לנהג
שעצר... נוסעים נוסעים... מגיעים לת"א איפה שהוא בת"א הנהג מחליט שבא לו להיכנס באיזה אוטו סנוסע וזה יהיה מזה כיף שכולם ירדו באמצע שומקום. במיוחד עדי שאין לה מושג איפה היא נמצאת
בסוף הסתבר שאנחנו ממש קרובים לתחנה המרכזית אז היה בסדר....
כמובן שהלכתי לאיבוד שם בפנים בחיפושי אחר קו 60
ואז ביקשתי יפה מהנהג שיגיד לי איפה לרדת והוא היה מגעיל
בסבוף הגעתי לרייצ'ל
THE END [של חלק א
]

עדי C

New member
חלק ב-

או - איפה לעזאזל זה הוד השרון? אחרי מפגש מרגש עם רייצ'ל, התחלנו לחפש את התחנה של קו 921 , זה שיקח אותנו להוד השרון.. הולכות הולכות ולא מוצאות. כמעט הגענו בחזרה לת"א [או שבאמת הגענו?
] בסוף מצאנו
והאוטובוס הגיע
ואז עלינו ו...ראינו שאנחנו נוסעות ונוסעות ונוסעות ו...
לא מגיעות
ואגב, עברנו את כפר סבא בדרך... וגם את חצי חינם
אבל בסדר גם להוד השרון הגענו, כי הנהגים של אגד יותר נחמדים מ"דן" והנהג הסביר לרייצל. ירדנו לקחנו מונית ל"הבנים 27.
חלק ג- WHERE IS AGNES? הגענו ל"הבנים 27" , אבל אין אגנס
ואני בסרט שהסרט הקודם עדיין ממשיך ובכלל כבר אין בר ואין הופעה וסתם נסענו עד לכאן לחינם... אבל שאלנו [רייצ'ל שאלה
] וזה היה מאחורה... למה? לא יודעת חלק ד -בטטות
מצאנו את הבר, עדיין אי אפשר להיכנס, אז נכנסנו למסעדה והזמנו משהו טעים עם... בטטות
ונורא רצינו שאיתי ישיר בטטות
. והוא שר? חכו לסוף.

עדי C

New member
חלק ה'-

או- איך באמת נהנים בהופעה
נכנסנו ראינו את איתי מסדר דברים שם... הוא היה חמוד ביותר.רייצ'ל כבר כתבה מה היה שם... פגשנו את ההיא... לא זוכרת איך קוראים לה... אבל זה היה מצחיק שהיא זיהתה את רייצ'ל. אניוואי הזמנו בראוניז לא כ"כ שוקולדי.. מאכזב קצת כמו... טוב הבטחתי לא לדבר על זה
ואז קרן
ואיתי עולה לבמה הקטנטנה... ו..... וול ההופעה היתה פשוט מעולה. השירים שלו מדהימים, מומלץ בחום. אני לא יודעת איך זה נשמע עם הלהקה, אבל אתמול נשמע מעולה.. היו שירים שפשוט.....
או
או
[
] ובשירים הקצביים יחסית ורייצ'ל עשינו שטויות קצת ואני רציתי לופף עם כפיות אבל השתלטתי על עצמי
לסיכום הופעה מעולה
[ואחלה זמרת ליווי
יכולה לעבוד בזה...] חלק ו- או הולכים להגיד שלום
אחרי שהסברתי לרייצ'ל את הקטע של ה
ניגשנו לאיתי וקרן היתה איתו כמובן... ואמרתי שהיה מעולה ואחלה שירים וזה... והיה נראה שהוא ממש שמח לשמוע.
ודיברנו עוד קצת... אמרנו שלום לקרן... ויצאנו
חלק אחרון- או ארטיק מלון וסימני דרך ישבנו בחוץ על איזה ספסל וחיכינו לאחי שיבוא, ואז ראינו שיש כאלה עקבות... אז רייצ'ל ניסתה לבדוק לאן הם מובילים
ואז גילינו שהם ממשיכים עוד הרבה
ובדרך קניתי לי ארטיק מלון-המרענן הרשמי שלי לקיץ זה
זהו
הרבה מהקטעים כאן לא אמורים לעניין אתכם, אבל רציתי לכתוב, כי מאווווווווווד נהניתי אמש, ואם קראתם אז סבבה, ואם לא אז רייצ'ל
ותודה לאחי שהביאונו עד הבית

Rachel47

New member
חחח אהבתי שחילקת את זה../images/Emo15.gif

לקטעים אם אני הייתי עושה את זה היינו מגיעים למספר "פרקים" שלא היו מביישים ספר של איזה רם אורן או "איזה אחד כזה" (
) חמודההה אההה אבל שכחת לכתוב שאנחנו מאממות
באמת היה מדהים אתמול שמחה שנהנית

עדי C

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

"איזה כיף לך!!! שתי הבנות הכי מאממות באו לראות אותך
" [רק שהיא בחיים לא תגיג מאממות
]

Rachel47

New member
נכון../images/Emo99.gif../images/Emo15.gif

היא אומרת עם ה'
"מהממות" איזה חמודה היא "מי זאת המהממת הזאת
אההה הנה עוד מהממממת
" איך היא התלהבה שבאנו להופעה שלו

עדי C

New member
חלק אחרון באמת -

או איך שכחנו לכתוב על המשקפיים
קרן היתה עם משקפיים וזה כ"כ יפה לה
נכון
*רייצ'ל מהנהנת מהצד השני של המחשב* עכשיו רייצ'ל תכתוב את מה שהיה כי אני לא זוכרת בדיוק - קרן אמרה שהיא לא רואה טוב אבל יותר יפה לה בלי? משהו כזה
ואז ... טוב בקיצור שרייצ'ל תכתוב
הייתי שפוכה לגמרי

Rachel47

New member
אמממ../images/Emo15.gif

חח איך שכחנו
היא נכנסה בהתחלה וראינו שהיא עם משקפיים..והתלהבתי
ואז בסוף כשבאנו אליהם היא הייתה בלי המשקפיים אז אמרתי לה "מה זה
איפה המשקפיים
" אז היא הרימה אותם מהדלפק והרכיבה אותם..אמרתי לה שזה ממש יפה לה (ברצינות
) והיא אמרה "ככה אני רואה יותר טוב
(לעעעע
)" ואז ישר אמרה "לפעמים עדיף דווקא לא לראות לא
" אז צחקתי ואמרתי לה "כן..כשאני לידך..אין מה לראות" והורדתי לה אותם זה היה די משעשע

בלונד 16

New member
פחחחח...

כנראה רייצל מתוך הבלאגן אתמול לא הבינה מה בדיוק שם קרה עכשיוו היא תבין.....,......אולי

Rachel47

New member
אני מזכירה לך שכאן לא הייתי../images/Emo15.gif

איתך אז לא ידעתי
אבל לא כתבתי דברים לא נכונים

Rachel47

New member
אוקיייי../images/Emo15.gif

סורי..
הופעה מעולה זמר מדהים שירים מקסימים סבבע

למעלה