לעזוב? לא לעזוב? זאת השאלה

ponder

New member
לעזוב? לא לעזוב? זאת השאלה

בתמציתיות - די נמאס לי ממקום העבודה שלי. אני שם שנתיים וקצת, מקום עבודה מאוד יציב, שכר לא משהו (בין 6-6.5 עבור 220 שעות בחודש, בלי שעות נוספות המצב הופך להיות ממש עגום) העבודה ממש משעממת אותי ואני עובדת נורא קשה, ותחת לחץ יחסית. נמאס לי. אני שוקלת להתחיל לחפש משהו אחר, הבעיה היא שאני עובדת כל כך קשה שאין לי זמן אפילו לזה. חשבתי לעזוב, לנוח קצת, להתמקד בתואר השני ואז לחפש בנחת עבודה. הבעיה היא שאני לא כ"כ יודעת למה לצפות. שיטוט באתרי הדרושים לא מניב הרבה תובנות (גם כי לצערי העבודה שלי כיום לא מספקת לי יותר מדי ניסיון כלכלי, אולי קצת ניסיון ניהולי ונסיון בקבלת החלטות , אבל זה לא הכיוון אליו אני שואפת בשלב זה), וגם חברים שאומרים לא לעזוב בחיים כי אין עבודות, והשכר לא הרבה יותר טוב, כמו גם שעות העבודה. אני מפחדת ממצב שבו אשב בבית איזה שנה בלי שאצליח למצוא עבודה שאוהב בתנאים שאני מחפשת (בלי הרבה שעות נוספות) ואוכל את הלב אחר כך שעזבתי מקום עבודה יציב. אשמח לשמוע עצות... זה ממש חשוב כי אני חייבת לקבל החלטות בקרוב. אם מישהו רוצה יותר פרטים, אפשר לשלוח מסר . תודה

motyka

New member
האם את יכולה להרשות לעצמך

שאלת המפתח - האם את יכולה להרשות לעצמך תקופת חוסר עבודה. אם לא תמצאי עבודה, תקופה מסויימת תוכלי לקבל דמי אבטלה אבל זה לזמן מוגבל. מה יקרה לך כלכלית אם תשבי שנה בבית בלי למצוא עבודה?: אי אפשר להחליט בשבילך כי כפי שאת בטח יודעת - מי שמהמר יכול להצליח ויכול להפסיד. מי שממתין שההזדמנות תגיע אליו עלול להמתין כל ימי חייו

למעלה