לסהר ולכולם

peachy

New member
לסהר ולכולם ../images/Emo55.gif

עברו עלי ימים קשים.. באמת.. היום עברתי על יומנים שלי, ובאמת הדהים אותי לקרוא שבגיל 12 רציתי להתאבד אך לא עשיתי זאת כי לא היה לי אומץ... אולי אני אכתוב פה פעם את מה שכתבתי אז.. וזה מדגיש כמה שדברים לא השתנו (לצערי...) בכל אופן.. מישהו בכינוי בינה מלאכותית המליץ לי על שיר פעם ורציתי לחלוק אותו איתכם, כי הוא באמת שיר מדהים, במיוחד עם המוזיקה יש לי סיכוי / אביתר בנאי יש לי סיכוי להינצל אני יודע אני אוכל להתעורר להתפקח אני אוכל עוד לדבר באהבה על עצמי, ועל העיר, ועל אשה. כבר עכשיו אני פחות כועס וגל שקט של רגש מתפקע אמא שרה לבן בלילה אמא כאן לידך כל הזמן אני מרגיש שמשהו משתנה העייפות תחלוף האור יעלה ואז אכיר אותך יקירתי ומיד תכירי את אותי תמיד פחדתי להשתגע שהלב יקפא ויתרוקן אבל עכשיו כמו שאני יושב יש לי סיכוי להנצל - אני חושב... ---------------------- פעם מישהי אמרה לי משהו שאף פעם לא חשבתי עליו היא אמרה שאני צריכה לחשוב שהתאבדתי ועכשיו יש לי חיים חדשים נולדתי מחדש... וזאת באמת מחשבה טובה בשבילי.. לחשוב שהתאבדתי ועכשיו אני מישהי אחרת.. לא ההיא.. הכפופה והדרוסה מגיעים לי דברים טובים... חיים טובים עכשיו יש לי אפשרות לעשות את כל הדברים שפחדתי לעשות להיות את מי שפחדתי להיות ולא לחזור על טעויות העבר... אז זהו, הכרזתי מלחמה כי אני לא רוצה לשנוא את עצמי יותר אני רוצה לחבק את הילדה בת ה 12 שרצתה למות ולהיות בשבילה כמו שאף אחד לא היה בשבילה אין מה לעשות, אם אף אחד לא יכול לשמש לי דוגמא / מודל לחיקוי אהיה דוגמא לעצמי תודה סהר שהייתם שם בשבילי ברגע שרציתי לסיים את הכל שידעתם לזהות את המצוקה ולעלות איתי לשיחה מה הייתי עושה בלעדיכם?? (((((((((סהר)))))))))
בתקווה שהשנה הזאת באמת תהיה שנה טובה

סהר-תמיכה

Member
מנהל
פיצ´יייייי מקסימה שלנו....

דברים כן השתנו יקרה.. אנחנו עדים לשינוי שמתחולל לנגד עיננו... כל כך גאים בך, אהובה על ההחלטה האמיצה לצאת למלחמה לא להכנע לרצון הזה לסיים את הכל להוכיח לך ולכל העולם שאת יכולה, שאת מסוגלת והכי חשוב- שמגיע לך! כי פשוט מגיע לך מתוקה. אנחנו יודעים כמה הימים האחרונים היו לך קשים אנחנו יודעים כמה קשה היה להגיע להחלטה להלחם והנה, הגעת אליה. יש לך סיכוי, יקרה ויש לך את מלא התמיכה שלנו. אנחנו מזמינים אותך, יקרה לתת לנו להיות חלק מהחוויה לשתף אותנו בתהליכים שאת עוברת.. גאים ואוהבים ומחזקים את ידך מאד.. (((((((פיצ´))))))

למעלה