לנשים באשר הם שם - כמה עיצות בחינם לכבוד השנה החדשה

לנשים באשר הם שם - כמה עיצות בחינם לכבוד השנה החדשה

במסגרת ליבוי היצרים ומלחמת המינים שנערכת כעת בעידודה הסוחף של טלי 31וחברותיה. החלטתי לשים לזה סוף. קראו את הצד הגברי, את כל מה שאנחנו צריכים לסבול ותבינו שאתן לא טלית. הגברים לא שטחיים מידי , הם פשוט לא מקדישים מחשבה לדברים שבעיניכם זה נראה הדבר החשוב עלי אדמות באותו הרגע. העדר החשיבה המעיקה הזאת מצידינו , גורם לכמה שפחות בעיות. חשיבת- היתר מצדכם מולידה ויכוחים ותשובות שלא תאהבו לשמוע. נכון, המודניזציה פגעה בזוגיות. אולם החשיבה הגברית והנשית באופן בסיסי מפגרת מאחור. אנו עדיין קוראים אגדות שמסתימות תמיד בחתונה ``הם חיו באושר...`` אבל אף אחד לא סיפר לנו באגדות מה קורה אחרי !!! החתונה. אז בבקשה , לפיכם צרור אמירות , שכדאי שתפנימו , כדי שנוכל לחיות יחד כמו באגדות. אין כמו שנה אזרחית חדשה כמועד מפתה לשינוים. אם תקראו את את זה באופן שבו תלמדו מה אסור להגיד , זוהי נקודת המבט הנכונה וההפוזיטיבית , ואז יש סיכוי לנסיון נוסף. שכן ברור שאם את שואלת שאלה שאינך רוצה עליה תשובה, צפי בוודאות לתשובה שאינך רוצה לשמוע. דרך אגב ...זהירות כתב את זה ``גבר שנמאס לו`` . זה מתחיל... אם אינך מתלבשת כמו נערות הסוד של ויקטוריה, אל תצפי מאיתנו להתנהג כמו הגברים באופרת סבון. אל תסתפרי, לעולם, שיער ארוך תמיד מושך יותר משיער קצר. אחת הסיבות העיקריות שגברים פוחדים להנשא היא שנשים נשואות תמיד מסתפרות, ואז אתה כבר תקוע איתה. אם את סבורה שאת שמנה, קרוב לוודאי שאת צודקת. אל תשאלי אותנו, אנו מסרבים לענות. לימדי להתמודד עם מושב האסלה, אם הוא מורם, הורידי אותו. ימי הולדת, חג האהבה ויום השנה אינם אתגר לבחון אם נוכל למצוא שוב את המתנה המושלמת. לפעמים, אנחנו לא חושבים עליך, תחיי עם זה. אל תשאלי אותנו על מה אנחנו חושבים אלא אם את מוכנה לדון בנושאים כגון חבל הטבור, מבנה רובה צייד או משאיות ענק. או כמה לוהטת נראתה החברה הכי טובה שלך בשמלה ההיא באותו הערב... יום ראשון = ספורט. זה כמו ירח מלא או השינויים בגיאות. הניחי לזה. קניות אינן ספורט, ולא, אנחנו לעולם לא נחשוב עליהם כך. כשעלינו ללכת למקום כלשהו, כל דבר שתלבשי יהיה בסדר. באמת. יש לך מספיק בגדים. יש לך יותר מדי נעליים. בכי הינו סחיטה. בקשי מה שאת רוצה. בואי נהיה ברורים בעניין הזה: רמזים עדינים לא עובדים, רמזים עבים לא עובדים, רמזים ברורים במיוחד לא עובדים. פשוט אמרי את זה. לא, אנחנו לא יודעים איזה יום היום. לעולם לא נדע. סמני ימי שנה בלוח השנה. להשתין בעמידה קשה יותר. אנו נדונים להחטיא לפעמים. לרוב גברים יש שלושה זוגות נעליים – מה גורם לך לחשוב שנוכל לבחור זוג, מתוך ארבעים, שיראה טוב עם השמלה שלך? כן ולא הם תשובות קבילות כמעט לכל שאלה. בואי אלינו עם בעייה רק אם את רוצה שנעזור לך לפתור אותה. זה מה שאנו עושים, באשר לאהדה/הזדהות בשביל זה יש חברות-בנות. כאב ראש שנמשך 17 חודשים הוא בעייה כרונית. גשי לרופא. סרטים זרים מוטב להשאיר לזרים , אל תביאי עוד סרט פלצני ותשאלי אם נהנתי. בדקי את השמן שלך. זה לא לטובתנו ולא לטובתכן שנענה על השאלון יחד, לא, זה לא משנה איזה שאלון. כל דבר שאמרנו לפני 6 חודשים הינו בלתי קביל בויכוח. כל ההערות בטלות ומבוטלות כעבור 7 ימים. אם ניתן לפרש משהו שאמרנו בשתי דרכים ואחת הדרכים תעציב או תכעיס אותך, התכוונו לפירוש השני. הניחי לנו לנעוץ מבטים. אנחנו נסתכל בכל מקרה. זה בגנים. את יכולה או לומר לנו לעשות משהו, או או איך לעשות משהו, אבל לא שניהם. ככל שניתן, בבקשה אמרי מה שיש לך לומר בזמן הפרסומות. כל הגברים רואים 16 צבעים, אפרסק הוא פרי, לא צבע. אם זה מגרד, זה יגורד, ועכשיו מגרד לי. בירה מרגשת אותנו כמו שתיקי - יד מרגשים אותכן. אם אנחנו שואלים מה לא בסדר ואת אומרת `כלום`. אנו ננהג כאילו כלום לא קרה. אנו יודעים שאת משקרת, אבל זה פשוט לא שווה את הטרחה. אני חושב שזה יספיק ! לכל הבנות שנעלבו ממני , זה לא אני כתבתי , מה שלא אומר שזה לא נכון, אבל במסגרת מלחמת המינים שמלבה אותה טלי 31 , הצד הגברי לא יכול להשאר אדיש. להזכירכם למרות כל זאת אנו לא הופכים להיות ``נושכי- כריות`` , ועדיין כשאנו רואים או שומעים בחורה מענינית , סביר להניח שמוחינו הזעיר. באותו רגע יתקווץ וישכיח מאיתנו לשעה קלה את כל הציטוטים לעיל. עד להתעוררות מאוחרת, שעוד תבוא. אמרו כבר חכמים ... אי אפשר איתכם ואי אפשר בלעדכם. נכון ענת 241, החכמים גם אמרו ``מצא אישה מצא טוב`` אבל זה היה כאשר הנשים הלכו לבאר להביא מיים ולא הזמינו בר מיים מינרלים בלי באמת לשאול אותנו , כי הראו בפרסומות שהילדים לא יכולים לשתות מים רתוחים. את האמת, גם לא ניראה לי שהם (חז``ל) התמודדו עם נשים אסרטיביות של דור האינטרנט. גם אנחנו צריכים זמן לשינויים האלה ,ונכון אנחנו מעדיפים אתכם רכות יותר ועם פחות שאלות, אבל מי אמר שכל הרצוי מצוי. ומה פתאום אנחנו המין החזק ? , ממתי זה נכון בבית ? אז לפחות תנו לראות כדורגל בלי לשמוע ש``עכשיו אתן רוצות לדבר על היחסים``. לצערי נבראנו שונים בחשיבה, רק אל תביליטו את זה כל הזמן בשאלות טורדניות , את השאר כבר נסבול בשקט. אוהב אתכן למרות הכל , הולך להביא מיים מינרלים מהבר החדש , דווקא טעים ! שלכם, ענבר

יפעת*

New member
לצערי אני לא יכולה להגיב כמו שהגבתי בפעם הראשונה שקראתי את זה, לפני חודשיים בערך

אבל אני כן יכולה לומר, שמי שרוצה סוג כזה של יחסים רוצה בעצם לחיות עם העוזרת, מישהי שתשרת אותו,ובהסכם מיוחד גם תשכב איתו בכל פעם שיחפוץ (ותספק את רצונותיו והזיותיו כמובן-בהתיחס למאמר הקודם ששיגרת), ותתן לו לחיות בשקט. זוגיות בלי להיות חברים היא חסרת טעם כמו שלהיות רק חברים בלי סקס ובלי תכנים נוספים, או בלי לתת לכל אחד מבני הזוג את הזמן לעיסוקיו (כולל צפייה בספורט) זו לא זוגיות. אל תצפי מאיתנו להיות חברים שלך ותני לנו שקט כי זה מה שאנחנו רוצים- סיכום מקוצר! אז מה בעצם יש? אין כלום! אני מודה שאם מורידים כמה מהקטעים היותר מקוממים זה יכול להיות אפילו מצחיק, (אפרסק זה פרי? באמת?), אני אפילו מכירה כמה נשים כאלה (ואופס גם כמה גברים כאלה).... אני מכריזה בזאת על הפסקת אש שוביימניסטית יפעת

חתול

New member
ענברי...

למד כל יום משהו חדש...התקופה הקצרה הזו שלא הייתי כאן...כמה שינויים... יקירי, אני יודע שלא התכוונת להכליל את כל המין הנשי במניפסט האחרון. הרי עולם בלעדיהן (על דובשן ועוקצן) היה עולם אומלל. ישנן מערכות אומללות. זה נכון. אבל ישנן גם מערכות נפלאות ולא רק כלפי חוץ. לא הכל מאושר וחייכני ושמח תמיד. לא מאמין בזאת. אבל כן מאמין ביכולת ובצורך להיות ביחד, להרחיב ולהשלים את העולמות. גם אני ``ניצול`` מערכת נישואים שלא עלתה יפה. זה השאיר אותי עם צלקות עמוקות שהולכות ומגלידות אבל זה עדין לא לקח אותי למקומות אותם תיארת. זוגתי לשעבר שתחיה, היא אדם נפלא, ומדהים לכל הדיעות רק שהיתה כאן בעיה קטנה...אנחנו לא התאמנו...אופס...יש כמובן עולם שלם וחיים שלמים מאחורי המשפט הזה אבל זהו סיכומו הפשוט של הענין. פנינו לדרכים נפרדות שעשו אותנו מאושרים ושלמים ושלווים הרבה יותר. אבל בנפרד. ואני חושב שגם אתה במקום כזה כעת ואני מאחל לך שתגיע האשה המתאימה לחייך כשתהיה מוכן לכך. מבין את הימים הקשים ומחזק מרחוק.

חתול מקסים - מגיע לך תגובה

ראשית אם יש דבר שאני מצטער עליו זה ההכללות , חטאתי בזה ללא כוונה של ממש . באמת מסביבי אין הרבה זוגות מאושרים, אבל זה בהחלט לא מעיד על הכלל. ואם גרמתי צער למישהו או מישהי בדברי , אני מתנצל מעמקי נשמתי. אני נמצא במקום שלך בכל הקשור לצלקות...הם מגלידות לא רע. יש לי קשר מעולה עם פרעה ואני סימתי את מערכת היחסים הזו הכי יפה שאפשר. והיום בדיעבד גם היא יותר מאושרת. אפילו מהתאומות הזהות שלי אני נהנה יותר ומקדיש להם זמן איכות של ממש. אז אולי יום יבוא ואחזיר את האמון במוסד הנישואין , בנתיים אני יותר הולך לכיון של זוגיות בלי מחויבות ארוכת טווח. בבחינת מי שנכווה ברותחין יזהר בצוננים ו...תיקון קטן. לא עוברים עלי ימים קשים בכלל , להפך אני מאושר מתמיד. תודה חתול וטוב שחזרת. שלך, ענבר שלך, ענבר

חתול

New member
שמח לשמוע שאתה אב

לתאומות מקסימות. אני גם בטוח שאתה אב מקסים. האמון אגב לא צריך להיות במוסד הנישואין...אלא ביכולת שלנו להתחבר חיבור עמוק עם בת הזוג ואני בטוח שתגיע לשם במוקדם. שמח גם לשמוע שאתה מאושר וקל. לקח את הימים הקשים בחזרה :cool: לילה טוב חמוד ונשיקות זהות לתאומות.

noy301

New member
הגם אתה ענבר?

המניפסט שכתבת השאיר אותי משתוממת. יש שתי אפשרויות: או שכתבת את זה כדי לעורר פרובוקציה בפורום שהפך להיות נינוח וידידותי מדי, או שכל מה שכתבת בפורום הינו שקרי מצוץ מהאצבע. אני אישית נוטה לכיוון התאוריה הראשונה. אני חושבת שגברים הם נפלאים, עובדה שאני התחתנתי עם אחד ועובדה ששלושת החברים הכי טובים שלי בעולם הם גברים. אין דבר כזה הכללה, ממי שלי הדבר שהוא הכי שונא לעשות זה קניות, אבל החבר הכי טוב שלי שהוא אגב סטרייט לחלוטין וכוסון אמיתי מאוד אוהב לטפח את עצמו, ולהשקיע בבגדים, נעליים וכן גם בקוסמטיקה. זה נכון שיש דברים שנולדנו איתם, כמו למשל הנטייה שלנו להיות רגשניות ושלכם להוציא רגשות מהמשוואה. אבל אני בטוחה שאפילו אתה בוכה לפעמים בסרט אם הוא ממש טוב, קורא שירה,ומתרגש באמת (טם אתה נמצא כמובן ליד האישה הנכונה). יקירי, תשכח ממלחמת המינים, יש בסך הכל מלחמה בין כל מיני סוגים של אנשים, כל אחד וסיפור חייו והמטען האישי שהוא סוחב על גבו. לי אישית יש יותר נשים שאני לא סובלת מאשר גברים כאלה. ברגשי ידידות והוקרה נוי

נוי, אני מכריז בזאת על הפסקת אש , וכמה מילים לסיום.

אני קצת מצטער שחלילה מישהי נפגעה מדברי. אני יודע שאני שובר מיתוסים , מכליל בצורה נפשעת , ואני גם יודע שיש זוגות שמאד טוב להם יחד והאהבה שלהם לא תלויה בדבר. לצערי שחוקרים לעומק את אותם ``זוגות מאושרים`` , הם פתאום מספרים על משהו קצת פחות ורוד ממה שזה מצטייר כלפי חוץ , או שהם טריים מידי בקשר שלהם. אני מצר על כך שהפכתי בעינייך למישהו ציני. מי שמכיר אותי חושב שאני אדם נפלא. בלי להצטנע אמרו את זה עלי גם גברים וגם נשים . אני לא משקר. אני חם. אני טוב לב. אני לא חוסך מאומה (לא קמצן). אני תמיד נכון לעזור. אני אב נפלא לבנותי. אני רומטיקן חסר תקנה. קשה מאוד לריב איתי. אני שליו. אני טיפוס ביתי. אני מעדיף קשרים ארוכים. אני לא מכיר את המילה דיכאון. לא נתון למצבי רוח משתנים. תמיד חייכן. מלא בחוש הומור. אני נכון לשינויים. אני ותרן. פשרן. מחפש את הטוב שבאדם. ואפילו נאיבי. אז תסבירי לי איך , הגעתי למסקנות האלה לגבי המין הנשי ? מה כבר ביקשתי ? עדינות , ענווה, לא להיות נודניקיות, לא להפוך כל עכבר לפיל,לחשוב על חצי הכוס המלאה , לא להפוך את הבית למפקדה צבאית, לא להחליט בשבילינו, לשמור על האהבה, הכבוד ההדדי ואם אפשר גם לשים רגלים על השולחן. וכן ... הכי חשוב לשמור על החברות !!! ולא להיות עריצות. חתונה זה לא עונש, וזו לא המסגרת שממירה את החברות,בהסדר כובל, לעבדות. יכול להיות שפרעה (גרושתי) קצת שיבשה את יכולת הבחנה שלי והעסק עוד טרי . אבל לצערי יותר מידי חברים שלי נמצאים בזה הרגע עם פרעה משלהם. לי היה את האומץ להגיד שזה לא מתאים לי. ומגיע לי חיים אחרים, קצת יותר מהנים. אם את חושבת שאני שוביניסט שונא נשים את טועה לגמרי. אני רק חושב שקורה לנשים תהליך בעייתי ביותר בעידן הפוסט-פמיניסטי, בו הם נמצאות כל -הזמן במגננה מתמדת לשמור על יכולת ההשפעה שלהם , וזה מחמיר מאד בנשואין. כי לכאורה , הם יכולות להיות פחות נחמדות ,ומעכשיו הם יודעות הכי טוב איך לנהוג בכל מצב בבית. אז אם הם תופסות גבר וותרן שכמוני , הם תוך כמה שנים מתלבשות עליו כך שהוא ישכח את מי הוא פעם בכלל אהב. ואז הוותרן שוותרנים צריך לקבל החלטה , האם נגזר עליו לחיות עם השליט העריץ או שהוא מחפש שליטה יותר נוחה. ואם את לא מגדירה את עצמך במונחים שולטת , את כנראה עושה את זה באופן הרבה יותר מתוחכם. כל ויתור שכל כך נוהגים להתפאר פה ``כל צד צריך לוותר`` , הופך לויתור על אישיותינו, ומשם הדרך לאיבוד עצמאותינו היא קצרה. כל אחד בוחר לעצמו את הקו הדק שבו הוא צועק גוועלד ומתקומם. אני כותב את הדברים בהרבה כאב , ואסור אסור להכליל. אבל אם לא ננסה למצוא קוים מנחים בין המינים , לא נוכל לדבר בכלל על נשים וגברים , אלה על נוי וענבר וזאת לא הכוונה. זוהי הפסקת אש ! אני באמת מאחל לך חיים מאושרים עם הממי שלך , כיף לי שלמוע שאת מאושרת. רק תאמיני לי שאני מאושר מאד כמו שאני עכשיו. ןאלי לא הייתי מפוקח ומאושר כל כך אף פעם . בהערכה ובאהבה, ענבר

noy301

New member
ענברי נשמה שלי

א. אני חשבתי שאתה אדם נפלא גם לפני שמנית את מעלותיך. ב. בשום פנים ואופן אני לא חושבת שצריך להישאר עם מי שלא טוב גם כשיש ילדים. ג. רציתי לנצל את הבמה הזו כדי להציע לך חברות באופן רשמי (אני לא צוחקת) גם אני וגם בעלי מאוד דומיננטיים, ולמרות זאת מצאנו דרך לחיות ביחד בלי שאף אחד ירגיש שדורכים או מנצלים אותו. אנחנו ביחד כבר 5 שנים ועברנו המון, אבטלה, מחסור טוטלי בכסף (עד כדי רעב לפעמים), שלא לדבר על כל השדים מהעבר (אתה יודע על מה אני מדברת). בעלי מגדיר אותי כשילוב בין החבר הכי טוב והמאהבת. אין לי בעייה עם גרפסים ושאר מרעין בישין, אני סוגדת לו, הוא נורא מצחיק אותי והוא המאהב הכי טוב שנולד בכל היקום. הסוד שלנו הוא שאנחנו מרשים לעצמנו להיות הכי אמיתיים וישרים שיש, אין ביננו נמשחקים, ואף אחד לא מנסה להיות מה שהוא לא (ותאמין לי ששנינו רחוקים משלמות). החוכמה היא לא להתפשר ולהתחתן רק עם מי שגורם לך להרגיש שלם. בהיכרותנו הקצרה אני כבר יודעת שמגיעה לך שמישהי תחשוב כך עליך. ולמרות שטוב לך עם הלבד כרגע בסופו של עניין לא טוב היות האדם לבדו. אני מקווה שתתאושש ותבין שלא כולנו פרעה

נשמתי, החברות מתקבלת באהבה :cool:

חס וכרפס , מי אמר שכולן פרעה ? תמיד שאני קורא על הזוגיות שלך , אני מלא הערצה. ועוד משהו... אני בכלל לא לבד ולא מרגיש לבד , יש לי הרבה חברים וחברות (ידידות) ובשלב הזה לא מעוניין ביותר מזה עד שנתאושש מפרעה. שלך , ענבר

יעלי.

New member
ענבר יקירי.

כמה חבל שלא חינכו אותנו מגיל צעיר שבהגיענו לגיל המתאים נעמוד במסדר זיהוי... והוא ``הגבר`` המצוי יעבור ויבחר את זאת``שעשתה`` לא את זה. ומאותו הרגע נלבש את ביגדי הסקס האדומים עם המלמלה הלבנה והביריות..כמו אלו מערוץ הסרטים הגרמני,..ועדיף כמובן שנראה כמוהן... ונקבל את ``הגבר`` שלנו כשהוא מגיע הביתה מיום עבודה במקרה הטוב....או לחילופין יום שוטטות.לבית נקי ומבריק.. נלוה אותו לסלון..נחלוץ את נעליו וגרביו...נעסה לו את הגב ואת כפות הרגלים נגיש לו את האוכל שבישלנו לא מזמן ועדיף שיהיה כמו שאהרוני יודע.. נחמם לו אמבט ..נפרוס לו מגבת .... נדאג לילדים...המסכן חזר מיום עבודה מעייף... והכל רצוי שיעשה בשקט..בסקסיות..עם חיוך מפתה..ומבלי שנבלבל לו את הראש ``החכם שלו`` שיודע הכל.. ומשם..נרוץ ונסדר מצעי סטן חדשים ומריחים....למקרה שיבוא לו..ל``גבר``שלנו. ויחד עם כל זאת...רצוי שתהיה לנו גם משרה שתכניס קצת כסף...זה הרי לא מזיק..ואולי גם תואר...שיוכל להתגאות..בפני החברים..שמבינים עינין אכן נבראנו שונים בחשיבה... וטוב שלא כל הרצוי מבחינתך מצוי!! יעלי.

יעלי יקירתי , חבל שאת צינית , ניסיתי להיות רציני

אפשר להסכים ואפשר לא. אבל מה שאת עושה , פשוט לא רציני. אני בטוח שיש לך משהו חשוב להגיד ואני צמא לשמוע. רק תנסי להביע זאת בדרך קצת יותר נהירה . בעבר קראתי דברים שלך ומאד נהנתי, אז אין סיבה שזה לא יקרה עכשיו. כולי ציפיה. שלך , ענבר

יעלי.

New member
אמת...ציניות

אמת.....היתה פה המון ציניות..את המאמר שצרפת...היכרתי... כך שלא ``נפלתי``מהשוביניזם..שנשפך ממנו. הציניות כוונה דווקא למשפטים שאתה הוספת..כדוגמת..``אבל זה היה כאשר הנשים הלכו לבאר להביא מים ולא הזמינו בר מיים מינרליים בלי באמת לשאול אותנו,כי הראו בפרסומת שילדים לא יכוליםלשתות מים רתוחים``. או.. ``תנו לנו לראות כדורגל בלי לשמוע שעכשיו אתן רוצות לדבר על היחסים`` או.. ``הכי חשוב לשמור על חברות!!!ולא להיות עריצות`` או.. ``יותר מידי חברים שלי נמצאים בזה הרגע עם פרעה משלהם`` או ``אנחנו מעדיפים אותכן רכות יותר ואם פחות שאלות`` אני בטוחה שכתבת מתוך הרבה כאב...שנובע מדברים שעברת.. אבל....... חבל שלדעתך המודרניזציה פגעה בזוגיות. .היתי רוצה לראות יותר ויותר נשים שעומדות על דעתן. הייתי רוצה לראות הרבה יותר נשים שלא נמצאות שם כדי לשרת את הגבר שלהן.. או לגדל את הילדים לבד ..כשאתם בעבודה. הייתי רוצה לראות יותר נשים שמפתחות את עצמן...גם אם זה לא כל כך נוח לכם הגברים.וגם אם זה במחיר ``עריצות`` כמו שהתבטאת. וכן הייתי רוצה לשמור גם על האהבה..וחברות..קודם כל חברות..והכבוד ההדדי..אבל האם יש כבוד הדדי באמירות שלך???....לא בטוחה. והרי זה הבסיס...לכול..חברות..אהבה..וכבוד הדדי!!!! יעלי.

יעלי , ככה הרבה יותר טוב

אני בעד כל הדברים שאמרת , חוץ מזה שכל זה יכול להתבצע במחיר של עריצות. ופה כל ההבדל בנינו, שהוא לא כל כך גדול. אני מאד שמח שנתנת לי להבין סוף סוף את הלך הרוח שלך. אם תקראי שוב את רוב המשפטים שציטט ולא אהבת תגלי שאין בהן כבוד הדדי. אשה שלא מכבדת את רצון בעלה לראות בשקט (במקרה הזה כדורגל) - לא מכבדת את רצונו לתרבות , והשאלות `` הקיומיות `` בהחלט יכולים לחכות למחצית. אשה שלא שואלת את שותפה אם לקנות מוצר יקר הביתה (במקרה הזה בר -מיים)- לא מכבדת את המושג כבוד הדדי. עדיין אני מעדיף את הנשים יותר רכות ואם פחות שאלות , זה לא עושה אותי מפלצת , אני חושב שגם גבר צריך להיות רך ועם פחות שאלות באותה מידה, ואני מבטיח לזוג הזה פחות וואג`ארס. תנסי לראות את זה מנקודת המבט הזו ותביני שלא הייתה לי כוונה אחרת. לצערי אנחנו חלוקים בנושא אחד ,עריצות אין לה מקום בחיי שיתוף , גם אם את חושבת שזה המחיר שאנו חייבים ``לשלם``. אולם אני מאד מכבד את דעתך. תודה על התשובה החוזרת. שלך, ענבר

יויו.

New member
ענבר היקר!

הרשימה שכתבתה הינה מסמך מוכר שהתגלגל לידיי מספר פעמים בעבר תמיד ראיתי בו בדיחה טובה, וצחקתי והנה אתם דנים עליו ברצינות? חחחחחחחחחחחחח אכן יש הבדלים בין נשים וגברים,אין זה אומר מאום לגבי טוב או רע, פשוט יש הבדלים. אז מה? בדרך כלל נשים אוהבות גברים וההפך. אז מיצאו לכם אהבה והיו מאושרים וכול השאר? פלסף אוהב את כולכם יויו

למעלה