לנשות הפורום שאלה: מין מזדמן?

לנשות הפורום שאלה: מין מזדמן? ../images/Emo39.gif

מתי הרגשתן שזו טעות פאטאלית להפגש עם הסטוציונר המזדמן ולמה? באיזה אופן\אירוע\סיטואציה יחשב הדבר ל-"טעות"? [תשובות מנומקות היטב יזכו בתוספת 2 נקודות לחישוב הסופי...
]

חופ שיה

New member
כש...............

הבנתי שאני לא יותר מכוס להתרוקנות בשבילו,אצלי סקס זה קצת יותר מזה.

hotman10

New member
מסכים איתך...

גם סטוץ- זה לא רק בשביל התרוקנות (לפחות אצלי)...

יואוווווווווווווווווווווווו-

איזו אמירה! אצלי- כשגיליתי שיש לו עניין מרכזי בזיון מהיר במכונית זה ממש מכבה אותי.

tokit

New member
גם אותי..

ולכן אני תמיד הודעתי מראש שמכוניות לא באות בחשבון.

פועמת

New member
כש...

כשהזיון בפעם השניה גם שאף לאפס החלטתי להפסיק "לתרום את גופי למדע"

חיבוקון

New member
טוב לראות לך כאן ../images/Emo24.gif

"לתרום את גופי למדע"??? חחחח מקווה שבגלל האפס לא נסבול, כולנו. אהבתי, מתוקה את

נשואה1

New member
לא בשביל ה- 2 נקודות הנוספות-

אלא סתם כתשובה "מנומקת" עאלק: הבחור היה נראה כמו חלומה הרטוב של כל אישה ישראלית מצויה
גבוה חסון צעיר מצוייד היטב מכל הבחינות... מריח טוב אסטתי ונקי ... ... ... א ב ל .... בפעם הראשונה לא הספקתי לומר את האפוסטרוף של הג'ק (רובינזון), והוא גמר... בפעם השניה... אמרתי רק את ה...ג'ק...והופס.....גמר אח"כ הסתבר שהוא היה צריך להביא איתו את ה...ג'ק אוי ויי....כשאלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים
בזאת תם ונשלם מבחינתי טקס יום התלמיד!

חופ שיה

New member
קרה גם לי ../images/Emo8.gif

יש לי אינספור סיבות למה לא להמשיך עם סטוציונר.(רק בגלל שאתה הגדרת אותו ככה)

lake of fire

New member
האם ידעת ש...

פז"מ
פליטת זרע מוקדמת, הוא כנראה הליקוי השכיח ביותר בתחום המין. פרויד אמר כי גברים ממהרים לגמור, משום שבתוך תוכם קיימת עוינות בלתי מודעת כלפי כל הנשים, ובכך הם שוללים מאיתנו את ההנאה שבזיון. אם הגבר מרגיש- במודע או לא במודע- שהמין הוא דבר מלוכלך, כי אז הפז"מ הוא גם דרך ל"טנף" אותה בזרעו.

קרה גם קרה

קודם כל אגיד , שלפעמים אחרי הפעם הראשונה ,אין מצב לעוד כי הפעם הראשונה מוצתה, ואז להיפגש שוב עלול להרוס את ההרגשה של..... לפעמים כן רוצים שוב כי לא מוצתה הפעם הראשונה אז אין שום סיבה שלא להיפגש שוב. בכל אופן כל מקרה לגופו ... אין נימוק יש רק ...

למעלה