לנציג תא המתנדבים או כל אחד שיכול לעזור!

לנציג תא המתנדבים או כל אחד שיכול לעזור!

אני כבר על סף ייאוש
כבר לפני זמן רב (יותר מחצי שנה) סיימתי את ההליכים בלשכת הגיוס באר שבע, והודיעו לי שכעת כל נושא הגיוס שלי יופנה אל תא המתנדבים. מאז התקשרה אליי מישהי מטעם תא המתנדבים ואמרה לי שבמקום שאני אגיע לועדת מתנדבים, היא תעשה לי את הראיון דרך הטלפון, ואכן כך נעשה. היא שאלה אותי מספר שאלות וקבעה לי תאריך גיוס – 11.11.2010. מאותו רגע, למעט מיונים למודיעין, נותק הקשר ביני לבין בצבא/לשכת הגיוס/תא המתנדבים...בעוד שכל חבריי עברו יום מיון תעסוקתי, קיבלו מנילה והתמיינו לתפקידים, אני נשארתי באותו מקום ובחוסר וודאות מוחלט. אף אחד לא הסביר לי על תהליך ההתנדבות או הגיוס שלי, ואין לי מושג מה הולך איתי. אז ראשית,אני ממש אודה לכם ואשמח אם מישהו יסביר לי על תהליך ההתנדבות. לגבי תפקידים- אני זו שאמורה לפנות אל תא המתנדבים ולבקש תפקידים או שהם פונים אליי בשלב כלשהו? או שבכלל אני מקבלת מנילה? זה גם המקום לציין ששלחתי כמה פקסים לתא המתנדבים והם לא חזרו אליי. אני אשמח אם מישהו יעזור לי, כי אני כבר לגמרי מיואשת. תודה רבה

עוד משהו ששכחתי-

ניסיתי גם להתקשר אליהם המון פעמים, והקו מנותק :| יש למישהו מושג איך יוצרים קשר עם תא המתנדבים?

שיווה100

New member
קודם כל את במצב טוב, אין מה להתייאש

לגבי המיונים, מיונים למודיעין משלב מסוים שלהם חוסמים מיונים לכל מקום אחר, קחי בחשבון. לגבי תפקידים, אם את מעוניינת בכל זאת להתמיין במקביל לתפקידים נוספים (עד שאלו יוקפאו ע"י המיונים למודיעין, אם הם לא הוקפאו כבר.. אני לא יודעת באיזה שלב של המיונים את נמצאת) בקשי מהתא מתנדבים או שתצרי ישירות קשר עם המקומות, די מיותר לדעתי בשלב זה עקב ההתמיינות למודיעין. בלי קשר, תא מתנדבים מתחיל להתעסק עם התפקידים של המלש"בים רק כחודש-חודש וחצי לפני הגיוס, כך שיש עוד הרבה זמן עד שיתחילו להתעסק איתך ואין טעם להיבהל או להתייאש. מיותר לציין שאם המיונים למודיעין מסתיימים ללא תוצאות - צרי קשר עם תא מתנדבים/היחידות עצמן שאת מעוניינת להגיע אליהן אם יש כאלו, ובקשי את התפקיד/שיבוץ בו את מעוניינת, אל תחכי שתא מתנדבים ייצור איתך קשר מעט לפני הגיוס.

שלום,

באשר למציאת שיבוץ עבורך וניתוק הקשר בינך לתא מתנדבים. כחודש וחצי חודשיים לפני מועד גיוס משוער אנו עוסקים עם מציאת שיבוץ עבור המתנדבים המיועדים לאותו מועד גיוס. במידה והינך מיועדת לגיוס בחודש נובמבר עפ"י בקשתך בחודש ספטמבר אוקטובר יצרו איתך קשר מתא מתנדבים לטובת מציאת שיבוץ התואם את נתונייך האישיים, הפטורים הרפואיים ורצונך האישי. יכול להיות שיזמנו אותך לראיון אישי בתא מתנדבים מול קצינות המתנדבים או לחלופין יעשו לך ראיון טלפוני. במידה ויש תפקיד מסוים אשר את מעוניינת לשרת בו את יכולה לפנות לתא מתנדבים בפקס או דרך המרכז מידע של מיטב בטלפון 3529*, לבקש שיבוץ בתפקיד זה ותא מתנדבים יבדוק עבורך את האופציה לשיבוץ בתפקיד או בבסיס. לאחר מציאת שיבוץ סופי, גיוסך ייקבע וישלחו לך צו גיוס ויסבירו לך את כל הפרטים באשר ליום גיוסך. מתנדבים אינם עוברים מיון תעסוקתי ולכן לא זומנת לעבור אותו. בנוסף את תמיד יכולה לפנות עם שאלותייך למרכז המידע של מיטב במספר שכתבתי לך, הם ידאגו לעזור ולסייע ובמידה ולא ידעו לתת את התשובות לשאלותייך יפנו את פנייתך לתא מתנדבים והם ידאגו לחזור אלייך בהקדם האפשרי. יום נעים

למעלה