לנומי,החברים ויאיר -סטליום כזה לא רואים כל -

מתלמד8

New member
לנומי,החברים ויאיר -סטליום כזה לא רואים כל -

יום-
רקע.
החברה לחיפושי נפט "שמן נפט וגז" הוקמה בתאריך-14/12/2010 וקיבלה רישיון לקידוחים לצורך נפט וגז ברישיון הנקרא "מד-אשדוד"
שטח הרשיון נמצא בים בקטע מפלמחים עד אשדוד,בשנות ה-90 קדחו שם ומצאו נפט באיכות מעולה,נמצאו גם סימנים לגז באותו איזור,אלא שנאלצו לנטוש את הקידוח לנפט עקב טמפרטורה גבוהה ולחצים גדולים בבור הקידוח,היום יש את הטכנולוגיה ואת כלי הקידוח שיכולים להתגבר על בעיות כאלה ולהפיק נפט.
אלא שזה לא הכל,מאחר ושטח הקידוח נמצא מול אשדוד-פלמחים ועל החוף יש מתקנים צבאיים,קידוח באיזור תלוי באישור משרד הבטחון(בעבר מ.הביטחון- היו מקרים שסירב והקשה והיו מקרים שאישר לקדוח) וכאן אנו נכנסים גם לבעיות של אגו.
בנתיים משרד האנרגיה קבע לחברה להתחיל קידוח עד-1/9/2012 ,החברה הודיעה ששכרה חברת קידוחים וציוד מתאים לקידוח בים ותתחיל לקדוח בזמן שהוכתב לה-כפוף לאישור מ.הביטחון.
כדי להתגבר על בעיות של אישורים ממשרד הבטחון,גייסה החברה את רא"ל (מיל) גבי אשכנזי שהיה רמטכל וגם מנכ"ל משרד הביטחון כ-יו"ר הדריקטוריון של החברה,אלא שאת מערכת היחסים בין שר הבטחון אהוד ברק וגבי אשכנזי אנחנו מכירים היטב,לכן יש שטוענים-אהוד לעולם לא יתן אישור לגבי אשכנזי.עד כאן רקע טכני פוליטי ופסיכולוגי.
מה שצד את עיניי זו הצמידות המדהימה של הכוכבים פלוטו,מרס ומרקורי(בנסיגה) במעלה-4 בגדי,(שלושתם ישבו על מעלה 4 בהפרש של דקות ספורות באותו היום)
תוסיפו לזה את הצמידות "הנפיצה" בין אוראנוס ליופיטר בדגים והמפה-מאוד מעניינת.
חברים כולם!!-אשמח לניתוח של כל אחד ואחד כפי הבנתו וידיעתו מה יקרה בספטמבר-יתחיל קידוח?,מה באוקטובר?, כשיופיטר יתחיל נסיגה ושבתאי יעבור לעקרב ובדצמבר יתחיל "לגהץ" את ונוס ויתן -60 מעלות לסטליום,ובכלל מה צפוי לחברה השנה?.

יאיר-אשמח לחוות דעתך המקצועית.
,,,,ואת חטאי אני מזכיר היום,לא יודע לעלות מפה-לכן אשמח שמישהו יעלה מפה ל-14/12/2010 (אי אפשר לדעת שעה-בדיווחים לבורסה החברה מודיעה רק ת.הקמה)

nomi12

New member
מתלמד אני פשוט לא מבינה

לא באסטרולוגיה כלכלית ולא כזאת לכן לא יכולה להתייחס

alon1122

New member
נפטון בבית 1 בדלי

מתאים מאד לעיסוק החברה - חיפושי נפט.
יש כאן שני מקבצי כוכבים (סטליום), מקבץ הכוכים בבית 11 בגדי והמקבץ בבית 1 על גבול 2 בדגים.
שוב, אלמנטים של דלי ודגים שמתחברים.
ושבתאי, שליט הסטליום ב-11 מבודד!
הירח פורץ לבית 2 ולתחילת טלה.

יש כאן המון אנרגיה של התחלה!
ואיתה הרבה מיכשולים לעבור.

היי נומי 1)בטארוט-,המון אנרגיה של התחלה,לא

מספיק טוב, כי שם זה גם עלול להתקע (לא פרשתי קלפים, אלא אמירה
כללית.)
2) סטורן שמש לא יוצרים זוית חיובית?

מתלמד8

New member
תודה נומי-הקידוח מתוכנן לספטמבר,נראה.

nomi12

New member
אני לא עשיתי כלום בשרשור, תודה מגיעה

לאלון לא לי.

מתלמד8

New member
אחלה-תודה אלון,,,ולך נומי מגיעה לך תודה על-

התוספת המבורכת שלך לפורום.

אולי כן יש קשר לנושאים כלכליים

עכשיו כוכב ונוס בהילוך אחורי, ונוס קשורה ליחסים ולכספים וברוב המיקרים שהיא היתה בנסיגה היו ירידות בשווקי הון בעולם,
מה שמעניין, ונוס התחילה את הנסיגה במזל תאומים, ובדיוק באותו שבוע חברות התקשורת קרסו בשל הרגולציה, תאומים מסמל את התקשורת....

לא מזמן דווקא היה באתר של יאיר ניתוחים כלכליים לאור האסטרולוגיה וחבל מאד שהפסיקו את המדור הזה.

לבלב

New member
בהקשר לכך - מזכיר נשכחות...

בשנות התשעים היה קידוח ימי גדול לחיפושי נפט,
וכאשר הגיעו לשכבת המטרה, ראיינו בעיתון "גלובס" כמה אסטרולוגים להערכת המימצאים,
וביניהם מיודענו - יאיר,
אני זוכר את הציטוט שיאיר אמר, שבאותו תאריך צפוי "בום גדול" לחברה, אבל הוא לא רוצה להתחייב
אם זה יהיה כלפי מעלה או מטה,
בסוף מצאו נפט אבל היה "בום גדול" כלפי מטה, כי החברה נטשה את האתר.....

(אולי אלו נושאים מעניינים בפרט ערב כניסת שבתאי לבית הכספים של מאזניים
)

מתלמד8

New member
לבלב -אם זה היה הקידוח מול אשדוד,יאיר צדק -

בגדול לעיניין הקידוח,אכן בקידוח של ישראמקו בשנות ה-90 מול אשדוד נתגלה נפט ובאיכות מעולה,לפי קצב הנביעה של הבאר אפשר להפיק שם כ-800 חביות ביממה,עם אמצעים טכניים הקרויים "המרצה" אפשר להגיע ל-2000 חביות ביממה,באיזור יש פוטנציאל של-1.3 מיליארד חביות,מתוכם-270 מליון ניתנות להפקה,זו כמות גדולה מאוד בתולדות הקידוחים בארץ(בשדה חלץ הגדול לא הפיקו יותר מ-180 מליון חביות)יתר על כן ההערכות ל-270 מליון חביות הן שמרניות(מינימלסטיות) ויכול להיות שיפיקו יותר.אלא שאז לא היתה את הטכנולוגיה המתיאימה להפיק נפט מעומקים כאלה(מעל-5000 מ')היום זה פשוט,אסטרולוגית בזמן הקידוח היתה בעיה כנראה עם אוראנוס(אוראנוס באסטרולוגיה=קידמה,המצאות,טכנולוגיה)

אז ליאיר-כל הכבוד !! ומה דעתך (האסטרולוגית)על הקידוח הקרוב??

לבלב

New member

יפה מתלמד, יישר כח, אני זוכר את התקופה,
ויפה מאד שאתה מזכיר את נושא אוראנוס
בדיוק ארמנד האמר , שהיה איש העסקים שמימן את הקידוח, נפטר באופן פתאומי אם זכורני נכון...

דרך אגב, ירון ליבנה גם היה בין המתראיינים, ובעיתון כלכלי אחר היתה לו פינה קבועה ובה הוא נתן תחזית כלכלית
כולל ניתוח חברות,
לזכותו ייאמר שהוא ניתח נכון את חברת "טבע" שהיתה בשיא הפריצה שלה אז,

ועכשיו כולנו בציפייה לשמוע את דעתו של "בעל הבית"...

צריך גם שעת לידה להקמה

ומעבר לזה, מתלמד - אתה משקיע הרבה מאוד בשאלות ובתשובות אבל לא מוכן להשקיע את המאמץ הקטנטן בללמוד איך מעלים מפה מאסטרו. קום? בתה של ידידה בת 8 יודעת לעשות זאת.. לא מתאים לך. יאללה, קח איזה חבר או ידיד שמבין אנגלית ותשקיע משהו כמו עשר דקות ללמוד את זה.

מתלמד8

New member
יאיר-כן! מוכר ולא חביב,מודע לבעייתי,זה שנים -

אני מתבטא בפורומי בורסות,שם צריך לצרף כתבה,מאמר ,או הודעה של הבורסה,או אפילו משהו שכתבתי בעבר ואני לא יודע איך עושים זאת,יתר על כן כשיש תקלה הכי פשוטה אני ממתין שביתי תבוא לתקן והיא מומחית לנושא ברמה של טכנאי מחשבים(לא בגלל שהיא ביתי).

למעלה