למשתתפי הפורום!מיפית שמע(דפנה דקל)|

yafit74

New member
למשתתפי הפורום!מיפית שמע(דפנה דקל)|

רציתי להודות לכל המפרגנים ולאחל לכולם מכל הלב שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה...שנה של שיגשוג ופריחה...הצלחה ושימחה...בריאות,אושר ועושר...ושיתגשמו כל משאלות ליבכם לטובה. אמן! נ.ב. בימים אילו אני עובדת על תקליט וכבר יצאו לאור שני סינגלים מתוכו בשם: "מה יהיה?", ו"לא להשבר" אתם מוזמנים להורידם באימיול או בקזה,וכמובן אשמח אם תבקשו לשמוע אותם בתחנות הרדיו השונות בארץ. חוץ מזה,למי שיש מת"ב דיגיטל,ניתן לראות בערוץ 1 את הסרטים שלי כשחקנית.סרטים ששודרו בקולנוע ובטלויזיה וכיום ניתן לראותם בערוץ 1 וי.או.די. בקטגוריית "סרטים- ישראלים - סרטים מהנשמה" אני ממליצה על "שלום לך סיגל"(אני בתפקיד סיגל,מבוסס על סיפור אמיתי), "כרם התקווה"(בתפקיד ראשי של תימניה אמריקאית שמגיעה לחפש את הוריה בכרם התימנים,מבוסס על סיפור ילדי תימן החטופים.שודר בערוץ 2). חוץ מזה,הסרטים גל באימיול ובקזה,ונימכרים בחנויות בוידאו ובד.וי.די. אז שוב צפיה מהנה והאזנה ערבה ובתיאבון בחג שנה טובה באהבה יפית שמע(דפנה דקל) נ.ב. אתם מוזמנים לכתוב לי ו/או לשלוח לי אימייל [email protected]

yafit74

New member
עוד תמונה של יפית שמע(דפנה דקל)

שנה טובה לכל הנשמות הטהורות ובהצלחה מכל הלב שלכם יפית שמע [email protected]

yafit74

New member
יוני..ראית את הסרט שלי? מיפית שמע :

אהלן..יוני... ראית את הסרט שלי "שלום לך סיגל" או שאתה רק מכיר את השיר? ואם ראית... אז... איך הסרט? אתה יודע שעכשיו זה בטלויזיה במת"ב דיגיטל בערוץ 1 "ערוץ הוט- וי.או.די" בקטגוריית סרטים-ישראלים-סרטים מהנשמה....??? נ.ב. גם בסרט "כרם התקווה" שיחקתי תפקיד ראשי על ילדי תימן החטופים... אני משחקת שם תימניה אמריקאית שבאה לכרם התימנים לחפש את הוריה וכל הסרט אני מדברת במבטא אמריקאי... זה שודר בערוץ 2 יצא לך לראות אותו במקרה? הוא גם נימצא שם... מומלץ!
צפיה מהנה יפית שמע

אני בשוקקקקקקק יפית

את שיחקת את האחות המסוממת בסרט שלום לך סיגל
ראיתי ת'סרט הזה .. סרט יפה ..

yafit74

New member
כן,זו אני מ"שלום לך סיגל"-יפית שמע

כן ממי...זו אני מהסרט "שלום לך סיגל"...
ולא תאמיני כמה במציאות אני בדיוק ההיפך מהדמות שאני משחקת בסרט...
במציאות...
אני לא מסוממת... ומעולם לא נגעתי בזה... אני ניזהרת מזה כמו מאש...
אני אפילו סיגריות לא מעשנת ולא עישנתי גם בעבר...
לא שותה אלכוהול בכלל...
וגם "לא משחקת סנוקר"...
הזוי...הא?!
תארי לך כמה קשה ומאתגר לשחק דמות שמאד רחוקה ממך באישיות...הא?! אבל זה כוחה של שחקנית...
ולעניין הסרט... הוא באמת מצויין ומומלץ מאד והסיפור בו אמיתי לחלוטין...
בזמנו הוא היה מאד מתוקשר בשנת 1989 כשחיפשו נערה בשם סיגל זמן רב בתקשורת ובסוף מצאו אותה לאחר זמן רב בתוך מערבל בטון בא"ת בנתניה
סיפור שזיעזע בזמנו את המדינה! יש כאלה שזוכרים אותו מאז... בכל מקרה שכחתי להודות לך על המחמאה
ושנה מתוקה לך...
מיפית שמע
("שלום לך סיגל"/"דפנה דקל"/"כרם התקווה"/ ועוד....)

תגובה ליפית שמע המדליקה

ראיתי אתכל הסרטי שלך גם במט כואב בתור מיריבאמת את חבל על הזמן!!! חולה עלייך שאת משחקת תמשיכי להיות כמו שאת שחקנית וזמרת מצויינת ואנחנו ניפגש בעזרת השם למעלה אני עוד מעט מוציא סינגל!!! ועובד על עוד כמה דברים שתשמעי עליהם! אם את מופיע באזור המרכז תגידי לי אני יבוא בכייף לראות אותך שיהיה לך חג שמח ושנה טובה שנה של עשייה והצלחה ממני יוני שמחי!

yafit74

New member
ליוני שמחי המתוק מיפית שמע ../images/Emo140.gif

וואו...יוני...
לא ידעתי שאתה ממש בעניינים ומעורה בכל הסרטים שלי... איזו הפתעה...
אתה באמת מקסים ואני צופה לך עתיד גדול,בע"ה... עם קצת סבלנות והתמדה... כל החיים לפניך...
ובקשר להופעותיי... כרגע הם באירועים,נשפים,מסיבות סגורות וכיו"ב אבל בקיץ היו לי הרבה הופעות בבמות קיץ גדולות לקהל הרחב, וגם היתי מנחה בבמות קיץ בימי עצמאות ויום הסטודנט שהיה,וכיו"ב
אבל בע"ה,כשיהיו לי שוב הופעות כאלה לקהל הרחב בבמות ו/או בטלויזיה אז אני אשתדל להודיע על כך בפורום... טוב?!
ואני מאחלת לך את כל מה שאתה מאחל לעצמך מכל הלב יפית שמע

taltos2005

New member
../images/Emo45.gifחשוב!!!!!!!!!!

שלום לכולם יש מצב שאני ישתתף במת להיות

yafit74

New member
יש מצב אבל כבר מאוחר מידי-מיפית שמע

יש מצב אבל ניזכרת מאוחר מידי לדעתי
כי...ניגמרו הצילומים... אני חושבת טוב. אולי בעונה הבאה... אם תהיה
אז בהצלחה ושנה טובה מיפית שמע(דפנה דקל)

למעלה