למשתתפי הסיור ...

alex

New member
למשתתפי הסיור ...

הקולינרי בת"א מחרתיים , ה-21 בחודש !!! מצטער על העיכוב אבל מיום שישי ועד היום לא יכולתי להיכנס לפורום וכמובן שלא לתיבת המסרים . אז הנה התכנית בגדול . נפגשים בשעה 10:30 בפינת הרחובות העלייה ומטלון . בגלל שהחנייה באיזור בעייתית כמובן שלא נצא בדיוק בשעה היעודה . מקורות מוסמכים מוסרים לי שיש חניה גדולה ליד (היכן שהיה השוק הסיטונאי הישן). לאחר סיור בחנויות שוק לוינסקי נשים פעמינו לכיוון שוק הכרמל לדגימת חנויות מתמחות . ארוחת צהרים תהיה באחת מחומוסיות השוק . משם נעבור לחנויות הציוד של רח' המלך קינג ג'ורג' ונקנח בשתי פינות חמד באיזור בית "מעריב" - 4שף ודרך היין . למאחרות בנשף (א אוהל ואביטלסט) - מקווה שלפחות סיום הסיור יתאים לתוכניותיכן . מסר עם מס' הסלולרי שלי יעשה את דרכו למשתתפים בדקות הקרובות . הוראות הגעה (חלקיות) למגיעים בתחבורה הציבורית : 5 דקות הליכה מערבה מהתחנה המרכזית החדשה . קווים 1 ו-2 של דן מגיעים ממסוף רידינג . אם הייתי מגיע מהצפון עם רכב הייתי מחנה אותו בחניון "חנה וסע" ברידינג וממשיך באוטובוס . יאללה ביי.

avat

New member
סליחה על ההתפרצות.........

כאחד שאירגן בעבר סיור שווקים בפורום אחר, הלו"ז כאן עמוס מידי, לוינסקי והסביבה זה כשעתיים ואח"כ אפשר בירה ומזטים בסביבה, את הכרמל תעשו בהזדמנות אחרת. אשמח לעזור. בהצלחה.

oh yes

New member
פשששששש... איזו קביעתיות.

כאחד שארגן בעבר סיור שוקים בפורום אחר, אולי פשוט תנדב משהו קונקרטי במקום לקבוע קביעות? שעתיים מ- 11 = 13. זהו? נגמר היום?

avat

New member
למה להעלב???

פניתי בכבוד ובעדינות. לא חייבים לקבל את דעתי, אבל למה בכזו גסות לענות? ובכן כן, סיור של כשעתיים זה די עמוס, כולל קניות וכו'. אח"כ עוד כשעה מפגש רעים במסעדה מקומית (אלימלך למשל....) אפשר גם את הבוקר להתחיל בבדיקת הבורקסים התורכיים ברחוב. הכל תלוי במתכונת הסיור ועומקו. בהצלחה........

avat

New member
סליחה על ההתפרצות.........

כאחד שאירגן בעבר סיור שווקים בפורום אחר, הלו"ז כאן עמוס מידי, לוינסקי והסביבה זה כשעתיים ואח"כ אפשר בירה ומזטים בסביבה, את הכרמל תעשו בהזדמנות אחרת. אשמח לעזור. בהצלחה.

alex

New member
../images/Emo124.gif ידעתי !!! ידעתי !!! ...

כבר הרבה זמן אני חושד שמאחורי הכינוי לורד אוף קוד מסתתר מישהו אחר . ולא התבדיתי . סמוצ'קין !!!!!!!!!!!! מה שלומך , מותק ?

alex

New member
../images/Emo124.gif ועיקר שכחתי ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ...

למעשה שני עיקרים : 1) הסיור עדיין פתוח לכל מי שיודיע שהוא מגיע . כנסו בהמוניכם . 2) מי שלא מכיר אותי - איך לזהות ? 1.88 מ' , בלונדיני , עיניים כחולות , חתיך . ולמי שכן - יודע את האמת העצובה .

liat ליאת

New member
אז אני אהיה עם שמלה סגולה ../images/Emo67.gif

תזהו אותי לפי הברסומת של סלכלום
אופסססס התפצלתי... אני בכלל לא מגיעה

מוצרלה

New member
אלכס ../images/Emo36.gif פססססט כנס רגע

מילא אמת עצובה, אבל בלונדיני????????????????

beagle

New member
ואולי.... לא היו הדברים מעולם?

ואולי.... לא השכמתי עם שחר לגן.

alex

New member
ולמי שמגיע ...

ברכבת מהצפון יש את קו 18 של דן משם . שושי ורונית
- תגידו לנהג שיעצור רגע את הקטר. גם אנחנו מגיעים ברכבת . ולמי שלא התפקד - מוזמן לעשות זאת .

למעלה