למשתתפי המפגש- חומר למחשבה

nira85

New member
למשתתפי המפגש- חומר למחשבה

ראשית - שיהיה לכם מפגש מהנה ומלהיב. אעקוב אחריכם כשיתאפשר לי. שנית - עיינתי בתוכנית , אכן אנשי אשכולות ישנם בין חברי הפורום (כאשר את שני ימי המפגש מעברים חברי הפורום בלבד) כל הכבוד! אולם כרגיל, משהו הטריד את "שלותי" (אולי זה רק אותי, סתם, רגישות מופרזת שקשה להיפטר ממנה, ואז איתכם הסליחה המשיכו את שיגרת יומכם. ) שמתי לב שכל המרצים והמנחים במפגש הם גברים! היכן הנשים? כ- 80% ממשתתפי הפורום הן נשים (אם לא יותר) ואפילו לא אישה אחת מובילה סדנא , פאנל, הרצאה? ואולי באמת זה סתם מקרה.... ובכל זאת?..... ישנן נשים מוכשרות בין חברות הפורום: חיה, אודי, ריקי, אסנת שמיר, טלי. פסא,CN ,רינה והרשימה עוד ארוכה. יכול להיות שיש מביננו שלא יבינו על מה העניין. אך לדעתי חשוב מאוד לא לקחת זאת כמובן מאליו. אם לא עכשיו אז בהחלט לפעם הבאה. מצרפת קישור לכתבה מעניינת " גברים של אקסל נשים של וורד" יום טוב

היי נירה'לה...

יאללה, תגעי למפגש ותקבלי הישר את "שרביט הפיקוד" על הפנל או על כל דבר אחר לפחות שאני מעביר ...ובשמחה ומכל הלב... חוץ מזה, או שזה בעצם העיקר מבחינתי - גם באם קודם הייתי לחוץ מכך - אז עתה כשאת מחדדת זאת - פתאום מתחדדת לי ההבנה - מה לעמוד כגבר מול כ"כ הרבה נשים זה מזה מלחיץ... אז ממתין לך ...

ס פ י

New member
ברור שזה סתם מקרה...

עדות לכך הוא המפגש שהיה בקיץ. אסנת שמיר העבירה הרצאה בנושא אתר בית ספרי. כך שתוכלי להרגע. ספי

רינהכהן

New member
מכה מתחת לחגורה בעיקר ההפנייה

ראשי פרקים של המחקר: הגברים לומדים מעניין אישי, הנשים פחות הגברים משתמשים יותר הנשים חרדות יותר הגברים מתמקדים באקסל, הנשים בהקלדה עיוורת נשים חושבות כמו צייר כל משפט ומשפט מקומם אותי !! האומנם !! וזהו "מחקר חלוצי" שנערך בבית ספר למחשבים בישראל !!! באשר לי אישית כמי שמעבירה השתלמויות רבות מאוד מאוד שמחה להיות לשם שינוי תלמידה = ראש קטן בלי המתח של ההכנות לפני אבל גם בלי הסיפוק של אחרי אז מרימה את הכפפה ובקיץ אשמח לתת השתלמות בנושא שיבחר הצעה אצלנו במרכז המחשבים ברחובות אנו מקיימים אחת לשנה "עמיתים מלמדים" הרכזים מתבקשים לכתוב נושא אותו הם רוצים ללמד =לשתף. מכינים טבלה עם שמות הנושאים אותם שולחים לכלל המנחים והרכזים ואז כל אחד משתבץ בתחום המעניין אותו. יש 3 סבבים או יותר לפי הצורך וכל פעם מחליפים תחנה . בסבב השני אלה שלימדו הולכים ללמוד וכן הלאה כך כולם תורמים ונתרמים אם זה יהיה רלוונטי אשמח לעזור בתיכנון אז להתראות מחר רינה

irisish

New member
לנירה

כמו יהודי טוב אני עונה לשאלה בשאלה: למה מזכיר הסתדרות המורים הוא גבר ? שאלה מעניינת - לא ? לדעתי בהסתדרות זו חברות 90% נשים. אין לי תשובה. סתם חומר למחשבה. איריס

itu1

New member
לאיריס

דווקא יש לי תשובה לשאלה ובתשובה יש דברים הקשורים במבנה המערכת מבפנים אך יותר מכך צריכה לקום מישהיא שתראה נכונות לקחת על עצמה תפקיד שכזה בדיוק כמו שבמפגש כל מי שרצה לתרום יכול היה בלי קשר למינו צבעו גובהו וצבע עיניו. אני טוען זמן רב שבראש גוף כמו הסתדרות המורים צריכה לעמוד אישה אבל לא רואים נשים שפועלות בכיוון זה וחבל. הרי ניתן גם לשאול איך זה שבכל שנות קיום המדינה היתה רק אישה אחת בתפקיד ראש הממשלה ובראש ההסתדרות הכללית\החדשה לא עמדה אישה ואפשר להמשיך בעוד דוגמאות. עורו הנשים וקחו מנהיגות במקומות רבים אין לי ספק שנשים יכולות לפעול ולהפעיל לפחות טוב כמו גברים אם לא למעלה מזה. אריה

Elishabb

New member
היי רינה

רשמתי לפני..... גם לבני המתנו בסבלנות הרבה זמן והנה זה מגיע...... אלישע

mosc

New member
ועוד באותו עניין

אני בדיוק הרגשתי כמוך. אבל מעניין אותי לדעת אם בתכנון היתה שותפה אישה. התחושה שלי היא:לא.

למה לפרוט על "הקוזאק הנגזל"

תוכנית המפגדש: טיפים לתחזוקה שוטפת של המחשב. גיבוי המחשב בעזרת תוכנת "גאוסט" הקמת רשת מחשבים ביתית בניית משחקים ושאלונים ממוחשבים בעזרת תוכנת hebmaster. הכרת עורך דפי html – ארכנופיליה למשתתפים חדשים וידאו ומולטימדיה במחשב. הפקת סרטוני וידאו ושילובם ביישמי המחשב אבטחת מחשב (וירוסים, טרויאניים , קבצי ריגול..) תוכנות שרות ותחזוקה היש בין חברות הפורום מישהי שיכולה לתת את הנושאים האלה?? היש מישהי מהחברות הפורום שהציעה לתת חלק במפגש ונענתה בשלילה? בכוונה לא ציינתי את החלקים שחברים נותנים מהדברים הקרובים לליבם: בני- פני החינוך לאן אביב- תחפושת בע"ח אריה- צמחים טורפים ואל תבואו ותגידו לי שגם חברות היו יכולות לנהל את הפנל היש מישהי שהציעה לעשות את זה????? אז נכון שאין אישה, אבל אומר לך את האמת קראתי את מה שרינה כתבת את האמת? מבלי לפגוע ברינה? את הנושאים שרינה מדריכה , קצנו מלשמוע, את זה יש לנו בשפע בהשתלמויות השונות. לא רוצה במפגש כזה לשמוע שוב... להתראות בעוד פחות מעשרים שעות, כל הנושאים במפגש הם נושאים שהם אקסטרה.. אני , אישית ואני מדברת רק בשם עצמי, רוצה לשמוע/ללמוד מהטובים ביותר שיכולים להעשיר אותי ולא בודקת אם זה הוא או היא

ס פ י

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

רינהכהן

New member
היי חיה האם את יודעת באילו נושאים

אני מעבירה השתלמות? סתם בשביל הסקרנות ממש מתאים לי להיות תלמידה וללמוד מעמיתי והאמת עבורי המפגש הוא יותר חברתי אבל כמו שהצעתי קודם בטוחה שרבים מאיתנו יכולים לתת משהו לכלל וזה הרעיון של עמיתים מלמדים. מתחלקים לקבוצות קטנות סביב מחשבים ולומדים מעמיתים אני מכירה כאן בפורום חברות שהייתי שמחה לשבת איתן בקבוצה וללמוד מהן כולל איתך. את גם יכולה לתת הדרכה לחברות חדשות למשל איך להכין את האתרים בהם את מרכזת את חומרי החגים . ואין כאן שום ביקורת על תוכנית המפגש ולפני שנירה העלתה את הנושא לא חשבתי להציע משהו אחר אשמח להזמין אותך למפגש עמיתים מלמדים שאנו עורכים גם השנה תפגשי שם מס' חברות מהפורום שילמדו וילמדו. בטוחה שיהיה לך מעניין רינה

רינה

צר לי שנפגעת, זו באמת אבל באמת לא היתה הכוונה. יש לי מה ללמוד מהרבה חברות כאן בפורום ואני עושה את זה כל הזמן .... לא יספיקו לי אצבעות ידַי כדי למנות את מספר החברות/ים מהם יש לי מה ללמוד ואני רוצה ללמוד. אבל ממש לא בזה העניין. נחמד יהיה כפי שהצעת לעשות פעם מפגש סביב נושאים שהחברים כאן יבואו ויאמרו זה אני רוצה לתת.. המפגשים שלנו קיבלו מראש צביון של נושאים שאין בהשתלמויות רגילות של משרד החינוך זה לא אומר שלא ניתן לשנות את המתכונת, אבל כשאלישע שאל מה התחומים שאתם רוצים.. ומי רוצה לתת מכישוריו.. לא היתה ולו חברה אחת שאמרה רוצָה אני. מאחר ואנחנו כאן מדברים חופשי, פתוח , ללא לחץ.. אלישע בנה את המפגש לפי הנכונות/התגובות שקיבל.. (ועובדה שפעמיים תוכנית המפגש השתנתה כי אנשים נוספים הצטרפו) אלישע לא אמור לבוא ולומר ... אין נשים שהתנדבו.. מה לעשות? האם יש אישה שרוצה גם היא...כדי שתהיינה גם נשים.... כשאמרתי שקצתי בהשתלמויות כמו שאת מעבירה, חבל שלא פרטתי אני בטוחה שהייתי חוסכת את אי ההבנה הזו, לא התכוונתי אליך כאל רינה, אלא כמייצגת השתלמויות שונות שאנו נחשפות אליהם. אני בטוחה שאת מעבירה השתלמויות מרתקות. אולי באמת זה רעיון שבאחד המפגשים הבאים נעשה תחנות תחנות בהן חברי וחברות הפורום יתנו מעשייתם ושוב, צר לי אם לקחת את זה אישי.. זו באמת לא היתה הכוונה להתראות בעוד כ-15 שעות,

nira85

New member
לכל אלו שהגיבו בפורום ובמסרים

שמחה שזה גרם לכם להגיב, ולא משנה מהי התגובה. בפורום זה, אני מרגישה שחשוב לאמר את שחושבים ומרגישים, אחרת מה...? ואין,ואין ולא תהיה! שום כוונה שאינה באה מרצון אמיתי להביא שינוי בתחום זה ובכלל. והכל הכל באהבה רבה והערכה לכולם. אז..... שתחשבו על זה. ולבני תודה על ההצעה, מי יודע, אולי עוד אסכים לשבת לידך אתה עם השרביט ואני עם הכתר. (או להפך)
ושוב... חברות וחברים מאחלת לכם הצלחה והנאה רבה.

Elishabb

New member
היי נירה - הכל עינין של תהליכים...

בניגוד להשתלמויות הממוסדות, במפגשים יש לנו את כל הסבלנות שבעולם. הבדואים אומרים -" עברו 40 שנה ועדיין תאמר מהרת מדי". אלישע

למעלה