למרכוס אולדריג' מטיל פצצה

Rapgamer

Well-known member
וואלה הפתיע. אולי הפציעה שלו גמרה את העונה?
אלדריג' היה שחקן ממש טוב בשיאו, השחקן המוביל של קבוצת פלייאוף. אבל הוא לא מסוג השחקנים שזכורים לדורות.

Krit123

Well-known member
נאחל לו רק בריאות, מפתיע. הסלידה שלי אליו רק גברה בשנים האחרונות, הפך לאחד מהשחקנים הפחות אהובים עליי, בתקופה שלו בפורטלנד היה סוג של פייבוריט.
אי אפשר לשכוח את ההופעות שלו מול יוסטון tho, הייתה לו פתיחת סדרה מטורפת. אני זוכר שהיה כאן ציטוט בזמנו, מישהו אמר 'אם הוא ימשיך ככה הוא יהיה ה-PF הטוב בליגה'. אז מישהו ענה 'אם הוא ימשיך ככה הוא יהיה השחקן הטוב בליגה', חחח מה שנכון נכון..

Rapgamer

Well-known member
נאחל לו רק בריאות, מפתיע. הסלידה שלי אליו רק גברה בשנים האחרונות, הפך לאחד מהשחקנים הפחות אהובים עליי, בתקופה שלו בפורטלנד היה סוג של פייבוריט.
אי אפשר לשכוח את ההופעות שלו מול יוסטון tho, הייתה לו פתיחת סדרה מטורפת. אני זוכר שהיה כאן ציטוט בזמנו, מישהו אמר 'אם הוא ימשיך ככה הוא יהיה ה-PF הטוב בליגה'. אז מישהו ענה 'אם הוא ימשיך ככה הוא יהיה השחקן הטוב בליגה', חחח מה שנכון נכון..
דוויט היה כבר בחצי השני של הקריירה שלו, והפחות טוב, אבל המעבר שלו לשמור על אלדריג' שינה את הסדרה. פורטלנד כמעט איבדה יתרון מבטיח וניצלה בזכות השלשה של לילארד באותו גיים 6 מפורסם.
זו לא הייתה הפעם היחידה שההגנה של דוויט שינתה סדרה של הרוקטס- ע"ע מול בלייק גריפין בהיחנקות המפורסמת של הקליפרס.

למעלה