למרות שאני לא סובלת את ימינה ואת ראש מפלגתה אני חייבת לציין שההתקפות הפרועות על בנט מהמשפחות השכולות הן מוגזמות .

סתוונית333

Well-known member
ולא רק בגלל שהוא ראש ממשלה וגם לא אשם במותו של נועם רז ושל בראל חדריה,
אלא בגלל הדרישה החצופה והמטורללת שלהם להשמיד ולסלק את הפלסטינים משטחי הגדה ומעזה.

ו

Harrington

Well-known member
מנהל
אלא בגלל הדרישה החצופה והמטורללת שלהם להשמיד ולסלק את הפלסטינים משטחי הגדה ומעזה.

ו
לא שמעתי דרישה כזאת מאף אחת מהמשפחות השכולות. היכן היא נשמעה?

לגבי הפגיעה בחיילים שהזכרת, הטענה היא שאלמלא צה"ל היה עושה כל לאל ידו להימנע מפגיעה בפלסטינים, לא היה צורך שהם (החיילים) ייפגעו. לפחות בחלק מהמקרים זו טענה נכונה כמובן. האם זה אומר שראש הממשלה "אשם"? זה כבר בעיני המתבונן. בוודאי שלא ניתן להסתמך על דבריו של נער צעיר שליבו שותת דם ימים ספורים אחרי שאיבד את אביו באירוע כזה.

סתוונית333

Well-known member
לא שמעתי דרישה כזאת מאף אחת מהמשפחות השכולות. היכן היא נשמעה?

לגבי הפגיעה בחיילים שהזכרת, הטענה היא שאלמלא צה"ל היה עושה כל לאל ידו להימנע מפגיעה בפלסטינים, לא היה צורך שהם (החיילים) ייפגעו. לפחות בחלק מהמקרים זו טענה נכונה כמובן. האם זה אומר שראש הממשלה "אשם"? זה כבר בעיני המתבונן. בוודאי שלא ניתן להסתמך על דבריו של נער צעיר שליבו שותת דם ימים ספורים אחרי שאיבד את אביו באירוע כזה.
לא שמעת?
אז הנה עכשיו אתה שומע.

ותימנע מהתיאורים המתקרבנים שלך כי הם לא מרשימים אותי . היישוב קידה שוכן בחלקו על קרקע פלסטינית פרטית.
מי שלא רוצה להיהרג בשטחים שיצא משם.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא שמעת?
אז הנה עכשיו אתה שומע.
כן כן... ודוגמא קטנה לרפואה, היכן ניתן למצוא?
ותימנע מהתיאורים המתקרבנים שלך כי הם לא מרשימים אותי .
אז אל תקראי אותם (לא שהיו כאלה, אבל ניחא).
היישוב קידה שוכן בחלקו על קרקע פלסטינית פרטית.
לא, הוא דווקא לא.
מי שלא רוצה להיהרג בשטחים שיצא משם.
להזכיר לך היכן נהרגו החיילים? כי אין קשר מיוחד לישוב קידה כמובן. גם לא לסיבת פעילותם של אותם חיילים במקום שנפגעו.

סתוונית333

Well-known member
כן כן... ודוגמא קטנה לרפואה, היכן ניתן למצוא?

אז אל תקראי אותם (לא שהיו כאלה, אבל ניחא).

לא, הוא דווקא לא.

להזכיר לך היכן נהרגו החיילים? כי אין קשר מיוחד לישוב קידה כמובן. גם לא לסיבת פעילותם של אותם חיילים במקום שנפגעו.

כן לא כן לא
לא

קצה11

Well-known member

ו
זה עוד תוצר של מעשי השמאל
אם מותר לסבא של גלעד שליט לשלוח מכתב גידופים לראש הממשלה שאף מפורסם בתקשורת והוא לא היחידי אז גם הצד השני למד.
הדבר הכי נכון לעשות זה לבקש ממנו לא להגיע. מה בעצם תורם להם ביקור האיש שמכונה ראש ממשלה?

סתוונית333

Well-known member
זה עוד תוצר של מעשי השמאל
אם מותר לסבא של גלעד שליט לשלוח מכתב גידופים לראש הממשלה שאף מפורסם בתקשורת והוא לא היחידי אז גם הצד השני למד.
הדבר הכי נכון לעשות זה לבקש ממנו לא להגיע. מה בעצם תורם להם ביקור האיש שמכונה ראש ממשלה?
אם אתה רוצה תשובה רצינית ממני אז לתגובות שלי אל תכניס את השקרים שלך על השמאל.

קצה11

Well-known member
תפסיק לקשקש.
אני לא מקשקש
כל דבר רע מתחיל מהשמאל
ההפגנות נגד נתניהו שמותר לעבור על החוק לבצע צעדות מעבר לשעות שקבעה משטרה, מותר לחסום את כביש 1. שמותר להפגין מול בתי עובדי מדינה. והשיא שבג"ץ קובע שזכות ההפגנה גוברת על סיכון החיים (המגפה ) כל זה נלמד גם בצד השני ויבוא לידי מימוש.

סתוונית333

Well-known member
אני לא מקשקש
כל דבר רע מתחיל מהשמאל
ההפגנות נגד נתניהו שמותר לעבור על החוק לבצע צעדות מעבר לשעות שקבעה משטרה, מותר לחסום את כביש 1. שמותר להפגין מול בתי עובדי מדינה. והשיא שבג"ץ קובע שזכות ההפגנה גוברת על סיכון החיים (המגפה ) כל זה נלמד גם בצד השני ויבוא לידי מימוש.

חבל שהשמאל הקים לך מדינה כדי שתוכל להשמיץ אותו .
ואגב, גם מהימין הפגינו נגד נתניהו.

ס' שכחו איך מתאבלים, יעני זה בלי טלויזיה ומקרופונים. אבל, עברנו שליט משוגע בקטע הזה, אז בימינו כל אחד חושב שמת אצלו זה סיבה למופע

Permafrost

Well-known member

ו
"משפחות שכולות" המגנות פומבית התנהלות צבאית שגויה לדעתם ומאשימים אותה באסונם - היו תמיד.
מה שחדש הוא שהפעם הגנוי הוא על רקע פוליטי.
המגנים ממנפים שכול כדי להעניק משנה תוקף להתקפה על בנט כ"נוכל", "גנב", "מוליך שולל את בוחריו".
זה מוביל לכך שהנפש קצה בטרוניותיהם.
עדין אין יוצאים נגדם, אלא אך מתעלמים.
הם ממסמסים את "זכויותיהם" כמי ששילמו מחיר...

סתוונית333

Well-known member
"משפחות שכולות" המגנות פומבית התנהלות צבאית שגויה לדעתם ומאשימים אותה באסונם - היו תמיד.
מה שחדש הוא שהפעם הגנוי הוא על רקע פוליטי.
המגנים ממנפים שכול כדי להעניק משנה תוקף להתקפה על בנט כ"נוכל", "גנב", "מוליך שולל את בוחריו".
זה מוביל לכך שהנפש קצה בטרוניותיהם.
עדין אין יוצאים נגדם, אלא אך מתעלמים.
הם ממסמסים את "זכויותיהם" כמי ששילמו מחיר...

מה שחדש הוא
שכל מי שלא מזדהה עם אידאולוגיית הימין הוא בוגד.
המלחמה כיום בשטחי יו"ש היא לא מלחמת חובה .
יש לישראל ברירה – להגיע להסכם מול נציגי הפלסטינים.

למעלה