למראונית....

למראונית....

אני מקווה שתראי את זה, את לא חייבת להגיב יודעת שאין כוח כרגע.. אני שולחת לך
ויד, אני שולחת לך פלסטר (עמיד במים) לכסות את מה שכואב, אני שולחת לך
המון המון
אפילו קטפתי לך את ה-
וקצת
שנפלו.. ביקשתי משאלה...שתחזיקי מעמד שתיהי בריאה! שתחלימי! שתאבקי!
אגב פגשתי את הפיה של סינדרלה.. היא הבטיחה לעזור לי.. ע"י
כמובן...
חומד אני איתך, אני ב
ובנפש.. אני איתך לאורך כל הדרך.. יש איזשהו
מאוד מאוד חזק (אגב..זאת קשירת בוהן
) ולעולם לעולם אני לא עוזבת לא את החבל ולא את היד... מושיטה לך אותה, את צריכה את התמיכה עכשיו! אני אוהבת....
באמת, אני,

שכחתי עוד משו פיצון ../images/Emo9.gif

I´ll Be There For You - By The Rembrandts So no one told you life was gonna be this way Your job’s a joke, you’re broke, your love life’s D.O.A It’s like you’re always stuck in second gear When it hasn’t been your day, your week, your month, or even your year CHORUS Ill be there for you (When the rain starts to pour) I’ll be there for you (Like I’ve been there before) I’ll be there for you (‘Cause you’re there for me too) You’re still in bed at ten and work began at eight You’ve burned your breakfast so far, things are going great Your mother warned you there’d be days like these But she didn’t tell you when the world has brought you down to your knees CHORUS No one could ever know me, no one could ever see me Seems you’re the only one who knows what it’s like to be me Someone to face the day with, make it through all the rest with Someone I’ll always laugh with Even at my worse, I’m best with you Yeah!
מוקדש ב-

מראונת שלי..

מה עוד אוכל לומר שלירני לא אמרה? שאת יקרה לנו כל כך... ולא נוותר עליך במהרה. אוהבת אותך יותר משאוכל לתאר... ומקווה שהיום יהיה טוב יותר. שולחת לך
חם ואוהב מכל הלב... שאולי ירפא קצת את מה שכואב. אוהבת.. אני

פשוט יש צורך להגיד ש...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~אני~~~
אוהבת
~~~אותכן~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אני קוראת ודמעות מטפטפות על הלחיים...
תודה על היד...תודה על חבל ההצלה... אבל אני לא יכולה לקחת ולאחוז בו עכשיו... יש לי פחד כזה שסתם יהיה לכם עוד יותר כבד... אבל תודה על החיבוקים
הנשמה הבודדה שלי מברכת כל חיבוק וחיבוק שכזה!!! לא יכולתי שלא להגיב... חייבת לומר ת~ו~ד~ה!!!!!!! חייבת להגיד שעושה טוב בנשמה ובלב לדעת שיש עדיין מישהו שאכפת לו... וחייבת להגיד ס~ל~י~ח~ה שאני לא כל כך כאן בשבילכן... כל כך רוצה,נ~ש~ב~ע~ת...אבל לא יודעת למה...ואין מילים
ויש רק דמעות
...אז שתדעו בכל זאת שאני לא כותבת אומנם...אני כן קוראת...כן רוצה לתמוך ולעודד אותכן...ולהזכיר לכן כמה שאני אותכן אוהבת
וכמה שמחבקת
אז בבקשה...אל תשכחו זאת לעולם!!! אני דואגת לכן בנות...אז תשמרו על עצמיכן פליז...מתחננת...תשתדלו הכי שאתן יכולות!!!אל תוותרו ליצור ההרסני הזה לשלוט בכן...הכריזו על מלחמה בין ה"מחלה" לבינכם...כל קרב זאת התקפה חדשה...אבל גם אם בקרב אחד הפסדתן...זה לא אומר שניצחו אותכן במלחמה עצמה!!!המשיכו...קומו על הרגליים...והילחמו שוב,ואל תוותרו!!!כי במלחמה הזאתי אתן תנצחו!!! אוהבת אותכן כל כך... הייתי חייבת פעם נוספת לוותר על השתיקה בכדי להזכיר לכן לפני שאני ממשיכה בה!!! סורי...אבל "השתיקה שלי זו הצרחה הכי גדולה שבי, השתיקה שלי זה הכאב הכי כואב אצלי, וכשהשקט יפול כמו חול קולי לאיש לא יגיע אני יכולתי לבכות...אבל פחדתי שזה יפריע" ס~ל~י~ח~ה על הכל ו~ת~ו~ד~ה!!!!! אוהבת אותכן לירנוש ומאיונת...אוהבת את כולם...אך אותי מתעוות!!! שולחת אליכן
חיבוקים שולחת אליכן
שולחת אליכן אהבה
כוחות ותקווה"שלא תגמר לעולם"!!! שלכן תמיד תמיד תמיד לנצח!!!

תקראי את מה שכתבת...

תביני..ותפנימי, אני שולחת לך חבר הצלה...יחד עם גלגל.. ואל תדאגי הוא חזק וארוך מספיק כך שאין סיכוי שהוא ייקרע או משהו, העיניין הוא הרצון! אני מחזקת אותך ושלחת
ענקי!
אוהבת~אותך
(((((((((
מראונת~מקסימה
))))))))

ת~ו~ד~ה לירנוש מקסימונת ../images/Emo7.gif

...רק לא יודעת...שמה שאני מבינה... כל כך טוב את הסיכונים...את זה שזה לא טוב... את זה שאני צריכה להלחם במחלה!!! לא יודעת...כאילו מבינה...קוראת,מפנימה... אך לא מבצעת...כי כאילו שמשהו אומר לי... איזה קול ששולט ומושך... שאני לא אמורה להלחם... אבל בכל זאת אני יודעת שכן... עזבו...אני מתוסבכת... גם התחלתי להגיד שטויות... אולי באמת עדיף שאני אשתוק... יהיה הכי טוב!!! ס~ל~י~ח~ה!!! ((((((((((
תודה~ואוהבת~אותך~לירנוש
))))))))))

רררררררר

שמעתי סליחה!? תגידי את רוצה נבוט בראש?
את לא צריכה לשתוק את צריכה להוציא מתוכך את האעל הזה את ההיא שמושכת אותך לתוך המערבולת.. אוהבת אותך יותר!

MeB

New member
מראה ../images/Emo24.gif

בכלל בכלל בכלל בכלל בכלל לא שטויות! זה החלק הכי חשוב. שאת מודעת לפיצול הזה שיש בך, ומנסה להאבק... את יודעת שההגיון הוא שחשוב...אבל מקשיבה לרגשות... את פשוט צריכה ללמוד להקשיב להגיון... תמיד אנחנו מקשיבים להגיון ולא לנפש למרות שבאגדות אומרים להקשיב ללב... אז עכשיו במחלה הזאת אנחנו מקשיבים ללב ולא להגיון...ממש כמו באגדות... רזות כמו באגדות...מקשיבות ללב כמו באגדות...אז בעקרון זה אמור לגרום אושר כמו באגדות....לא? אז מה התהפך פה שזה לא גורם? אני אגיד לך, מה שהתהפך פה זה הכל. כי הכל אשליה. וזה לא מה שיביא אושר. את רוצה להיות תלויה באשליה או לחיות חיים אמיתיים?
אותך.

יפה שלי..

לא צריכות תודות. צריכות אותך! אותך פה איתנו...לוחמת..נאבקת...כואבת אבל לא מוותרת. יודעת שלפעמים נידמה שכל מה שאת אומרת נאמר כלפי חוץ מבלי לחלחל פנימה... אבל יחד עם זה - אני מאמינה שבכל פעם שאת כותבת או אומרת או חושבת... משהו ניכנס. משהו מחלחל פנימה. משהו שבעתיד...יצא החוצה. ברגע שאת תרצי - הוא יהיה שם. לא תצטרכי לחפש הרבה...זה פשוט יושב ומחכה לך. להחלטה שלך. שתבוא במהרה - אמן. אני מאינה בך. את כבר יודעת. ואנחנו כאן לא נוותר לך. גם את זה את כבר יודעת.. אוהבים אותך פה יותר מידי. אז גם כשכואב...אל תוותרי. ותזכרי. עוד יהיה טוב. עוד יגיע האושר המובטח. ואת עוד תיהיה בריאה ומאושרת... כמו בחלומות עליהם סיפרת לי. זה לא בערפל..זה שם וזה מחכה לך ורק לך. ואת תגלי את זה. כשיגיע הזמן...ותגיעה החלטה. אוהבת אותך.. ושבת שלום ומבורך!

איך אוכל להיות איתכם מאיונת???כאילו

זקוקה ויודעת שבאמת יותר טוב לי כשאני פה... ופחות לבד... אולי... אולי זה באמת מחלחל לאט לאט בעדינות... לא כל כך מורגש בינתיים... אבל אולי לאט לאט זה יהפוך להיות יותר ויותר מורגש... אולי...את צודקת חומד... שווה לנסות... הרי שאין לי מה להפסיד בלנסות את זה!!! מאיונת מקסימונת שלי... תודה על שאת מאמינה בי... זה מזכיר לי שאני צריכה לנסות להאמין בעצמי!!! ותודה על שאת ואתם חברים אמיתיים... לא כאלה שבורחים כשקשה. הלוואי...הלוואי והאושר המובטח... אפילו אם לא אושר...לפחות שיהיה טוב... שאני ילמד ואנחנו להביט בעצמינו ולהשלים פחות או יותר שככה אנחנו!!! כן...כמו בחלומות!!!היו לי הרבה מגוונים של חלומות... עד שהמחלה העלימה לי את כולם והשאירה אותי עם שאיפה אחת"להיות רזה"!!! אוהבת אותך אמא מאיונת!!! אוהבת כל כך כל כך שאיני מסוגלת לבטאות טוב במילים!!! שולחת חיבוקים ו
מכל ה
שאותך כל כך אוהב!!! ולא לשכוח כוחות ותקווה!!! שלך תמיד תמיד לנצח!!!

למעלה