למצוא גן לילד באוגוסט

izzy g

New member
למצוא גן לילד באוגוסט

למישהו יש מושג איפה מתחילים? אנחנו כנראה חוזרים באוגוסט (תלוי במקום העבודה) ואני חושש שזה יהיה כבר מאוחר מדי לרשום את הבן שלנו לגן.
למישהו יש טיפים מה צריך לעשות?

talila16

New member
אוטיזם בישראל

יש שתי אפשרויות, זה תלוי כמובן ברצון שלך גםץ
אפשרות אחת . גן תקשורתץ גן לחינוך מיוחד, עם גננת לחינוך מיוחד אני חושבת שיש גם קלינאית תקשורת פעם בשבוע לפחות ומרפאה בעיסוקץ

אפשרות אחרת, לשים אותו בגן רגיל ולדאוג למשלבת, את אמורה לקבל איזה שהוא סכום ממשרד החינוך עבור זה. או שאולי זה דרך ביטוח לאומי, כקצבת נכות.

אבל אני לא יודעת למי בדיוק את צריכה לפנות, הייתי מתחילה ממשרד החינוך במקום אליו את הולכת להגיע.

izzy g

New member
תודה, אני מחפש גן רגיל...

ואני גבר, יכול להיות שענית להודעה שלי בטעות ורצית לענות למישהי אחרת?

בקר12

New member
אתה יודע איפה תגורו?

יש לך קרוב משפחה שיכול לרשום את הילד?

talila16

New member
לא יודעת

יכול להיות שהתבלבלתי במין, לא שמתי לב שאתה גבר!
לא זוכרת שכתבת בהודעה שאתה מחפש גן רגיל

ויכול להיות שיש לי הרבה מידע כי עבדתי בתחום בארץ

אבל יכול להיות שככה לא בא לי לתת אותו יותר

talila16

New member
סליחה טעות

לא יודעת למה קראתי אוגוסט בתור אוטויסט
בכל מקרה, תלוי איפה תגורו, אם תגורו במושב אז משהו אחד, אם בעיר, צריך בעקרון כתובת מדויקת כי לפי זה מחלקים לגנים בדרך כלל, תלוי גם בגיל.
אתה חייב כעקרון להרשם עכשיו אם יש לך כתובת אחרת יתכן שלא יהיה מקום קרוב לאזור מגוריך ואז תקבל מקום רחוק יותר, זה לא כדאי מבחינת חברים, בית ספר אחר כך וכיוב'

תכנס לאתר העיריה שאליה אתם מתכוונים לעבור, יש להם מחלקת גנים בדרך כלל, מחלקה שמטפלת בזה וצריך למלא טופס הרשמה או משהו.
או למועצה המקומית

גן לאיזה גיל?

אנחנו חזרנו עם בת שנתים, ועוד לפני שמצאנו איפה לגור רשמתי אותה לגן פרטי. (התלבטנו בין שתי שכונות ולא ממש ידענו מה יהיה איתנו, אבל מבחינתי העדפתי לשלם את הערבות/פקדון ולא ללכת לגן מאשר להגיע לארץ באוגוסט בלי גן)
אם זה גן עיריה, אז הכל יותר מסובך. חייבים כתובת מגורים בארץ ומספר ת.ז. של הילד בשביל לרשום אותו לגן. ונגיד ותחזרו באוגוסט, רק אז תתחילו לחפש הכל? (דירה, גן) כדאי בכל מקרה להתחיל כבר עכשיו וברגע שתדעו איפה תגורו תטפלו בנושא הגן.
בהצלחה

למעלה