למסמ"א יש מנוי למכבי ?! הבנתי נכון?

הכושים הם גזענים כלפי ה"לבנבנים"

לא מעט אין הרבה ענפי ספורט שהלבנים טובים מהשחורים הסיבה היחידה שזה כך שענפי הספורט הללו לא פופולארים כ"כ בקרב השחורים(כמו הוקי למשל) זו לא שאלה של "מגיע" זו שאלה של ברירה טבעית גברים יותר אינטיליגנטים מנשים בממוצע אבל רוב הצרות בעולם נגרמו בגלל בעלי המין הזיכרי מה שמעמיד מספר שאלות נוקבות בקשר לאנושות ככלל אבל זה לא קשור לנושא אני לא מחזיק בשום תיאוריות גזעניות לשם השעשוע והנקמה והשנאה אלא אני מאמין באמת ובתמים שלגזע הלבן יש יתרון בינתי על מקבילו השחור אבל באמת שלא מפריע לי שתישא אשה שחורה ואם כבר מדברים אז למה לא ערביה???

יש רק בעיה אחת עם ההצעה שלך

אני כבר נשוי. וחוץ מזה, כרגיל לא הסברת כיצד יתכן שנשים הינן חלשות יותר פיזית מגברים, אבל אינטליגנטית פחות, לטענתך. הרי אם ישנה תיאורית פיצוי, היא אמורה לעבוד תמיד, ולא רק שמתחשק לרונן. תאורית פיצוי שכזאת לא יכולה לעבוד רק עבור לבנים ושחורים. היא צריכה לעבוד אצל כל הגזעים באשר הם. כך למשל, הגזעים החלשים יותר פיזית מהלבנים (למשל הגזעים המונגולים) אמורים להיות יותר אינטליגנטים, וכן הלאה. כמובן שעם תערוך בדיקה כזו, התיאוריה שלך תתמוטט שוב.

לגזעים המונגולים שאגב..

חלק מאבותי נמנים עליהם יש יתרונות בכך שבגלל משקל גופם הנמוך הם צורכים פחות מזון כדי לשרוד בתנאים הקשים ביותר לאדם ועצם משקלם וגובהם הנמוך הוא הפיצוי של הטבע בהתאם לצרכיהם כל גזע יש את המעלות שלו והמוגבלויות שלו ביחס לאחר ההבדל בין נשים לגברים הוא בתפקיד ואי אפשר להשוות כי גברים לא אמורים ללדת ונשים לא עסקו בציד ועדיין מעסיקה אותי השאלה מה היה קורה אם הנשים היו שולטות בעולם אבל זה לא יקרה מן הסתם בגלל מעמדן הנחות בקרב תרבויות שונות(כולל החרדים שלנו)

MoTi_NiMnY

New member
אני מאוד מבקש ממך לא להזכיר יותר

את המילה הזאת גזעים אלא אם זה בהקשר של עצים

כבר הבהרתי בעבר כמה פעמים..

מבחינתי זה אותו עיקרון כמו גזעי-כלבים(פרט להבדל שאת גזעי-הכלבים יצרו אנשים)

לא אנוכי קובע אם יש הבדל..

ומתי אמרתי שאין הבדל??? לדעתי כלבים הרבה יותר נחמדים ויותר נאמנים זה בטוח

MoTi_NiMnY

New member
ממש חיי כלב

אין בעיה רונן ניתוח שינוי מין יש אז בטח אפר לארגן ניתוח שיוכל לשנות אותך לכלב

לפחות עדיין יישאר לי יותר IQ ממך

ואתה בתור פשפש יכול לספר לי איך זה למצוץ

MoTi_NiMnY

New member
הסיכוי שלך להיות עם יותר איקיו ממני

הוא בערך 1-5% אז אל יתהלל חוגר כמפתח רונן

אגב,גם הקטע הזה שלך שאתה שונא

כלבים נובעת מהתרבות המזרחית הבזה לכלב,ידידו הטוב ביותר של האדם

MoTi_NiMnY

New member
רונן מה קרה נעלבת ? מתי אמרתי

שאני שונא כלבים ? זה כבר סותר את כל הגזענות המזרחית שלך... וידידי הכי טוב הוא אדם דווקא... אבל זה כבר מקרה פרטי

זה ידוע שהאיסלאם בז לכלב

ובאירן אני חושב שאסור לאנשים לגדל כלבים בגלל הדת הערכתי שאתה שונא כלבים לפי תגובותיך אבל אני שמח לגלות שטעיתי אבל אל תגיד יותר שנמני... זה פשוט מתאים לילד בן 8 ולא לבוגר כמוך

MoTi_NiMnY

New member
תקרא היטב רונן

אני יהודי, והמרחק בין זה למוסלמי די רחוק נראה לי..... אבל אם לאבי אורנן מותר לקרוא למג´יק ג´ונסון אלוהים ואם אסי קוטין קורא לשמעון אמסלם אלוהים ואייל לוי לראיין גיגס וכו וכו אז למה אתה מנסה לקחת ממני את זה ?

הם לא חושבים ככה באמת..

חוצמזה שהם לא כותבים את זה בכל הודעה שלהם אף בשר-ודם הוא לא אלוהים וזהו זה חילול השם
מותר לך לאהוב ואפילו להעריץ אותו אבל יש גבול גם לזה

MoTi_NiMnY

New member
זה לא חילול השם

ואיש באמונתו יחיה בקטע הזה דבר שני אם הייתי כותב טור בעיתון גם אני אל הייתי כותב אבי נמני אלוהים כל פעם אבל אני כותב בפורום מצא את ההבדלים

אל תדאג..

איידע את כולם כשאחליט להגיע למשחק מתישהו בעתיד מלא במצב רוח על הדברת הטפילים והטרור האיסלאמי ARIBBA ASHKENAZ

איזו הערה גזענית על ראשך ../images/Emo35.gif

לפי רענן גם אתה ומגליך הכחולים כלולים בהגדרה

אתה יכול להסביר לי למה קנית מנוי?

בדרך כלל אנשים קונים מנוי בכדי ללכת למשחקים. אולי תהיה כמו קקון ותתרום את המנוי שלך למישהו. אני יכול לחשוב על כמה מועמדים צעירים.

למעלה