למסמ"א יש מנוי למכבי ?! הבנתי נכון?

יש קשר להודעה הראשונה של הת´רד

ושוב לא ענית לשאלה שלי. ומה כל כך מגעיל אותך מסמ"א? ראיתי מרוקאי מהחלון? חס וחלילה.

למסמ"א יש מנוי למכבי ?! הבנתי נכון?

אני חושב שזה שווה טאג ליין. אני מנסה לראות אם הבנתי נכון כי זה נאמר שם בחצי פה באמצע הדיון. מסמ"א האם יש לך מנוי? מתי נראה אותך במגרשים? מה יהיה על הכורסא בבית? מסמ"א תיזהר שלא תשתזף במגרש. עוד עלולים לחשוב שאתה מרוקאי חס וחלילה....

נראה שהקיפוח עדיין עושה לך את זה

תאמין לי שכמו שאתה לא רוצה שאני אבוא למשחקים ככה ממש אין לי חשק ומצידי שלא יהיה בכלל כדורגל במדינה כמו שזה נראה כך שאתה לא צריך לדאוג כרגע... ARIBBA ASHKENAZ

אני מאוד רוצה שתבוא למשחקים מסמ"א

כי אחרי הכל אתה אוהד מכבי. ולמרות שאתה גיזען, וצר מוחיין בצורה מחרידה אתה עדין אוהד מכבי. אי אפשר לצפות של אוהדי מכבי יהיו מוצלחים. חלקם מוצלחים יותר, וחלקם פחות. אבל גם אילו וגם אילו שייכים למשפחה אחת. לכן אני משקיע המון אנרגיה כדי לשנות אותך רונן, לעשות אותך פחות גיזען, להראות לך שאתה טועה. סביר להניח שאם היית אוהד של קבוצה אחרת הייתי מזמן מתיאש.

לא כולם מוצלחים כמוך זה בלתי אפשרי

לדרוש דבר כזה בכלל נכון
אתה מזכיר לי את כל הקומיס שישר התנפלו על פיני גרשון ועשו ממנו את גזען המאה בלי שום פרופורציה פרט לכך שכבר הצהרתי לא פעם שאין לי שום דבר נגד אף אדם שחור כלשהו בעולם(אולי חוץ ממייק טייסון)אבל משום מה אתה וחלק מהחברים בפורום מתעקשים להפוך אותי לגזען החשוך ביותר בתבל

בודי

New member
אולי כבר תפסיק לדבר על גזענות?

זה כל מה שיש לך בחיים???? די כבר!

בבונה מפגרת אולי לא שמת ../images/Emo23.gif אבל

כל הזמן מכנים אותי פה "גזען" וכשאני מנסה להתגונן ולהוכיח את חפותי את וכמוך מתנפלים עלי וממשיכים למשוך אותי בלשון כדי שאמשיך לענות אם את רוצה שאפסיק לכתוב בנושא תבואי בטענות למי שמאשים אותי בזה

בודי

New member
דבר ראשון- בבונה מפגרת תקרא

לאחותך, לא לי. דבר שני-אתה כותב דברים גזעניים.....תקרא שוב את כל ההודעות ותראה פה ושם דברים גזעניים. על הגזענות או לא גזענות שלך כתוב כמעט בכל שרשרת ארוכה....אולי תצטרף לפורום גזענות יקבלו אותך שם בברכה. אם לא שמת לב אתה בפורום כ-ד-ו-ר-ג-ל ואדון גרנט יקר אתה מוזמן להפסיק לריב איתו על זה!

יש לך חוצפה לא קטנה לקרוא לי גזען

כשאלפים מאחיך הבבונים עשו קולות של קופים לשחקנים שחורים מבלי לשמוע ולו מילת גנאי אחת ממך מקווה שתאכלי הרבה צפרדעים היום

Moti Kakun

New member
מה הקשר לעזאזל ?

אם הבבונים מ-טדי מתנהגים כמו חיות שפלות זה עדיין לא גורע מהעובדה שאתה פשוט גזען שפל ועלוב

גם אתה ממשיך עם השטויות????

ואם אני אוכיח לך שרמת האינטיליגנציה הממוצעת של הלבנים גבוהה מזו של השחורים תשתכנע????

למה אתה לא מקשיב אף פעם

כאמור, רמת האינטלגציה אצל ילדים שחורים נמצאה כנמוכה ב 15 נקודות IQ מזו של לבנים. כתבתי לך את זה כבר כמה פעמים, ולכן אין כאן מה להוכיח. כאשר בודקים למה, מגלים שזה לא בגלל נחיתות אינטלגנטית אלא בגלל גורמים תרבותיים חברתיים. מבחינת כישורים אינטקטואלים מולדים אין הבדל בין לבנים ושחורים.

אתה טועה בגישה שלך..

בגילאים הרכים ייתכן שאתה צודק אבל בהתפתחות המוח בשלבים מאוחרים יותר ללבנים יש נטיה ללמוד יותר מקצועות הומניים ולשחורים יותר ספורט וזה לא מיקרי אז ייתכן שהבדיקה שנעשתה היא מוטעית מיסודה אבל זה לא אומר שאם יעשו את הבדיקות הנכונות הממצאים יהיו שונים לטובת השחורים

mnmaster

New member
ואתה אומר את זה בתור?

גזען, אני מניח. תוכיח לי בבקשה.

בודי

New member
אני ישלח לך צפרדע במתנה במיוחד לך

לא אמרתי שאני או אוהדי בית"ר או כל בן אדם אחר הוא לא גזען. תהיה גזען עד כמה שאתה רוצה אבל אל תשתף אותנו בזה...... ואתה אפילו תתפלא לשמוע את דעתי בנושא גזענות, אבל זה פשוט לא מתאים לכאן.

בודי יקירתי,

הייתי שמח להפסיק לריב איתו, והייתי עושה זאת אם היה מדובר בכל נושא אחר. אבל, כאשר מדובר בגיזענות, חיבים להלחם בה תמיד, ללא לאות, גם כשזה נראה אבוד. אני יודע שלמרות שנראה שמסמ"א לא ישתנה, דברים מחלחלים לעיתים, גם אם לאט מאוד. ולכן, אני לא אפסיק.

למה שלא תצטרף ל"אמנסטי" שרושמים

דו"חות לעולם כמה ישראל מתאכזרת ל"פלשתינים"(ימ"ש)
הלוואי שכולם היו גזענים כמוני

אין לך שום דבר יקירי

אתה רק מאמין בכל ליבך שהגזע השחור הוא נחות אינטליגנטית מהגזע הלבן. בקיצור רונן אתה גיזען כי אתה מאמין בתאורית הגזע הנאצית. אין הרבה הבדל. העיקר שאין בליבך שום דבר כלפי אף שחור בעולם.....

כך אני מאמין...כי אני מאמין שעל

האתלטיות העדיפה של השחורים חייב לבוא פיצוי כלשהו לגזע הלבן והפיצוי הזה הוא מן הסתם מתבטא בתרבות ובכושר הארגון העדיף NO HARD FEELINGS I HOPE זה ברור שאני מעדיף את הלבנים כי אני בעצמי לבן אבל זה הדדי והשחורים לא כולם אוהבים לבנים ובמיוחד לא יהודים כך שזה נראה לי די מעצבן שאתה מנסה לשמור על שמם הטוב ממני

תיאורית פיצוי מענינת....

מכיוון שיש לא מעט ענפי ספורט למשל שבהם הלבנים טובים מהשחורים, התיאוריה שלך לא מחזיקה מים. מבנה גופני אחר, מדוע שיהיה קשור עם התפתחות שכלית? האם נשים, שלהם מבנה פיזי חלש יותר אמורות אם כך להיות יותר אינטלגנטיות מגברים, שכן מגיע להם פיצוי? תאוריה מעינית מסמ"א, אבל היא לא מחזיקה מים. אשר לאהבה של השחורים את הלבנים ולהיפך., מה הקשר? האם זה שמישהו לא אוהב אותך, אומר שמותר לך להחזיק בתאוריות גיזעניות לגביו? אילו המשוואת שאתה עורך?

למעלה