למסירה מזנון במצב מצויין מהוד השרון

למסירה מזנון במצב מצויין מהוד השרון

שכנים שלי עוברים דירה ויש להם מזנון במצב מעולה. בצבע אורן בהיר. שווה. איסוף דחוף ומיידי!!

ע פ ר ל ה

New member
היי אוסידולה וחג שמח

לילך ף חברתנו השאירה אצלי רדיו טייפ/דיסק עבורך, והשאירה הודעה על כך כאן בפורום. זה עדיין אצלי רק קחי בחשבון שהמכסה לא נסגר(אין לי מושג למה) וככה קיבלתי אותו. תודיעי לי בבקשה אם יש בכוונתך להגיע אליי. תבלו ותהנו בחג

נעממי5

New member
סוזי ועופרלה../images/Emo9.gif

השקית חיכתה לשקית נוספת (של מטרנה), לבסוף בטעות הורדתי גם את השקית הזו אצל טוטיפרוטי....ומיד הודעתי לה טלפונית, והיא מצידה מחכה פשוט... אז קבלו את התנצלותי על כך שחיכינו שבועיים (השקית ואני )ושבטעות היא מחכה אצל טוטיפרוטי. מועדים לשמחה ושבוע טוב !

סוזי10

New member
../images/Emo140.gif אז אם ככה צריך

למצוא שינוע מתותופרוטי לעופרלה.

ע פ ר ל ה

New member
צאי מזה נעממי

זה כבר לא משנה איך ולמה השקית הגיע למקום אחר. הלך הלך... כפרת עוונות.

הגודל שלו הוא 2.10 מ' 0.45X בערך .

הוא יפה. שולחת לך מסר לגבי הכתובת והטלפון. חג שמח, אוסידולה :)

tuttifrutti

New member
../images/Emo124.gifבנות. אני רוצה שנסגור את הנושא!

מה עושים עם השקית? אם לא תהיה תשובה/לא יבוא לקחת אותה, אני שולחת עם עוד בגדים לנזקקים. מה שבא קודם. אני לא אכתוב עוד בנושא. אני חייבת לפנות את ביתי!

נעממי5

New member
זה לא יפה טוטיפרוטי, בס"כה שקית קטנטנה

וכבר רת חייבת לפנות.... תחשבי על זה ! אני נעלבתי.

נעממי5

New member
תעבירי לסיגלי 5 היא תקח ותעביר בבקשה

דיברתי איתה והיא תקח ממך... תודה !

tuttifrutti

New member
להזכירך:השקית גדולה ואני חייבת לפנות את הבית

אני חייבת לפנות את כל הבית, לא רק שקית זו - וכל דבר תופס פה מקום. אני לא עוברת דירה - אני עובראת מדינה! גם כל החג הייתי בבית עם כאבי תופת ביד + זריקות כדורים . לא חחגתי ולא ישבתי לסדר ואני לא מרימה כלום. גם הזבל מחכה בנתיים לפינוי. אז יבוא לקחת - יופי - לא יבואו - גם יופי. ולא להעלב בבקשה!

עפרלה יקרה../images/Emo140.gif

חג שמח לך מתוקה, אני אקפוץ אלייך מחר ( יום שני ) במהלך היום. \אתקשר אלייך קודם אם מתאים לך שאגיע. אני יודעת שהמכסה לא נסגר. לא נורא. תודה עבור השמירה. אסנת.

../images/Emo124.gifdebra - שלחתי אלייך מסר ואת לא עונה

חייבים לפנות לפני החג. חבל, חבל, חבל, שיילך ...

למעלה