למסירה לכל דורש - כרטיסיות "דן"

מצב
הנושא נעול.

tzvika pick

New member

לא ממש הודעה שגרתית כאן בפורום, אבל שווה ניסיון... יש לי המון כרטיסיות, בעיקר נוער אבל גם "רגילות", של חברת דן. מדובר בכרטיסיות שאספתי בתקופת התיכון שלי, בנסיעות הרבות שעשיתי מהבית לבית הספר. שמרתי לי כמה כרטיסיות מכל סוג, כל השאר - בדרך לפח האשפה, אלא אם מישהו רוצה אותם. מצורפת תמונה, כדי שתוכלו להבין את הכמות. מישהו?

מה המחיר הנמוך ביותר של כרטיסיה

לא ממש הודעה שגרתית כאן בפורום, אבל שווה ניסיון... יש לי המון כרטיסיות, בעיקר נוער אבל גם "רגילות", של חברת דן. מדובר בכרטיסיות שאספתי בתקופת התיכון שלי, בנסיעות הרבות שעשיתי מהבית לבית הספר. שמרתי לי כמה כרטיסיות מכל סוג, כל השאר - בדרך לפח האשפה, אלא אם מישהו רוצה אותם. מצורפת תמונה, כדי שתוכלו להבין את הכמות. מישהו?
מה המחיר הנמוך ביותר של כרטיסיה
שיש לך? סתם מעניין...

../images/Emo127.gif

מה נשמע פה?,
הוא רשם 4.1 ולא 4.01 ,מכך שזה 4 שקלים ועשר אגורות . (וזה רק כתוב פה, אני לא שומע שום דבר דרך המקלדת)

אפשר להשמיט את העשר= אפשר להשמיט את

מה קשוררררר??? אם זה היה 4 ואגורה
אז היו רושמים: 4.01 אבל זה 4 ועשר אגורות: 4.10, אבל כידוע לך אפשר להשמיט את העשר ואז זה 4.1.. זה שווה גם ל-4.1000000 וכו'
אפשר להשמיט את העשר= אפשר להשמיט את
האפס

וואי, איזה מגוון של כרטיסיות..

וואי, איזה מגוון של כרטיסיות..
חח הכרטיסיות פה עם התמונה באמצע, איזה ישנות!!! כל הכבוד על האוסף!

מצב
הנושא נעול.
למעלה