למסירה ברמת גן- והפעם דחוף

Tal Tal4

New member
למסירה ברמת גן- והפעם דחוף

מפנים לי את המחסנון- בשל פעולת הדברה בבנין- אז - עד יום חמישי חייבים להתפנות החפצים הבאים: מדפסת HP 690 C- עובדת לאט- כל פעם עמוד תאורת חירום חולצות L לגבר מכופתרות בגדי חורף -בעיקר בנים בגודל 8-10 בגדי חורף תינוק- בעיקר פיג'מות בערך גודל 6 חודשים בגדים לנערות גודל 1 נעליים 35 לאישה- שטוחות במצב מצויין נעלי וסנדלי נשים גודל 38 חגורות ג'ודו בצבעים שונים חליפות ג'ודו- גודל 4 וגודל 8 (בערך...) צעיפים כובעים ותיקים קטנים- מתאים לתחפושות ז'קט חורפי לגבר - גודל L מצעים חלוק רחצה פרחוני לאישה חולצות טריקו "בליך", "אוהל שם" ו"מורדי הגטאות" רמת גן מעיל לבן לתינוקת- גודל 1

רותה לי

New member
היי טל טל. לילה טוב. חליפות ג'ודו אפשר?

אני לא יודעת לאיזה גילאים המידות האלה, אבל זה מיועד לילד בגובה 120 ס"מ בערך, רזה. אז אם זה מתאים, כולל חגורות באותו הצבע, אשמח לקבל. אני אבדוק איך אפשר עד חמישי לאסוף ממך. תודה ולילה טוב.

מירנטו

New member
טל טל יקרה מה שלומך?

אם אפשר אשמח לקבל חולצות גבר מידה L.‎תאורת חרום אם תקינה והתיק עם הגלגלים עדיין קיים?ה``קונה``מחכה לו.ושוב הרשימה לקוסמטיקאית או שתקשרי ביננו.מצפה לראותך .שבוע טוב.אביטל

תמרי10

New member
כל מה שמתאים לתחפושות.... מוכנה לקחת../images/Emo151.gif

נדבר ונתאם יקירתי

שוקולתה

New member
טלטל אשמח לקבל

חורף -בעיקר בנים בגודל 8-10 בגדי חורף לילדיםן תינוק- בעיקר פיג'מות בערך גודל 6 חודשים בגדים לנערות גודל 1 - שטוחות במצב מצויין נעלי וסנדלי נשים גודל 38 למישפחות

צריפינה מתוקתי ../images/Emo24.gif

יש לי עוד בגדים מהנסיכה שגדלה פלאים בתקופה האחרונה

למעלה