למסירה בגדי תינוקות (בנות) יד שניה

  • פותח הנושא si32
  • פורסם בתאריך

si32

New member
למסירה בגדי תינוקות (בנות) יד שניה

לכל המעוניינת - יש לי בגדי תינוקות (בנות) למסירה. הבגדים במצב טוב, רובם חורפיים. לכל מי שקשה לה מוזמנת באהבה רבה לפנות אליי באימייל [email protected]
 
צהריים טובים!

קוראים לי סתיו, אני מנצרת עילית ויש לי המון בגדים וצעצועים שאני יכולה לתרום למשפחות שזקוקות לכך. אם יש פה מישהו שצריך או שמכיר משפחות באיזור הצפון שצריכות כל סוג של עזרה בבגדים, צעצועים, אוכל וכו' אשמח אם יפנה אלי במסרים :) יום טוב לכולם! :)
 
הזמנה להרצאה: לגדל ילדים בריאים

הזמנה להרצאה: לגדל ילדים בריאים על הומאופתיה ובריאות ילדים. הרצאה לכל הורה שמעוניין לשמוע כיצד ניתן ללוות בריאותית את ילדו עוד מהיות עובר ברחם, דרך לידתו ושלבי חייו השונים בדרך הריפוי ההומאופתית. ההרצאה תעסוק בנושאים כגון: 1. כיצד ניתן למנוע מחלות טרם הופעתן. 2. כיצד ניתן לסייע לילד להתמודד מבחינה פיזית, רגשית ומנטאלית. 3. כיצד להתמודד עם מחלות תוך טיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים. 4. כיצד למזער מתן סטרואידים ואנטיביוטיקה.  טיפול ללא תופעות לוואי.  טיפול ללא התערבות כימית.  טיפול ללא התמכרות. התייחסות לשלל מצבים: אלרגיות, אסטמה, דלקות אוזניים, מחלות עור, הפרעות קשב וריכוז, סיוטי לילה, הרטבות ובריחת שתן. תחלואים בתינוקות: גזים, בעיות שינה, תופעות של חיסונים ועוד..  ההרצאה מיועדת לקהל הרחב.  הכניסה ללא תשלום.  מספר המקומות מוגבל, אנא שריינו מקומות מראש. ההרצאה תתקיים ביום שלישי, 21 ליוני 2005, בשעה 20:30 ב'בית השחמט', רחוב טאגור 26 רמת אביב. לצורך ברור, שאלות והזמנת מקומות, ניתן להתקשר לשלומי: 054-4420462 או לאילת: 052-8737330.
 
למעלה