למניקות הטריות

מיכלLA

New member
למניקות הטריות

הי בנות, כמו רבות אחרות אני משתתפת סמויה בפורום ומאד נהנית ונעזרת בכולכן. נתחיל מהסוף להתחלה (למי שלא רוצה לקרוא את כל ההודעה), מצאתי אתר מעולה על הטכניקה להצמדות נכונה ומיד חשבתי עליכן, המיניקות החדשות שבטוח תוכלו ללמוד ממנו רבות ולשפר את הטכניקה שלכן. (יש באתר עוד כמה מאמרים טובים-לשאר הבנות). הוא באנגלית אבל די פשוטה, תהנו. סיפור ההנקה שלי בקיצור הוא: נולד לי בן מקסים, כפיר, ביום הראשון של תשיעי, במשקל 2.5 והיה בבי"ח כשבוע וחצי אחרי. כל הזמן הזה שאבתי והוא קיבל את החלב שלי ועוד תוספות ע"י האחיות. כשהגענו הביתה כמובן שהיה לו בילבול פטמות וגם הפטמה שלי היא די שטוחה והוא היה קטן ולא פתח פה גדול, ולא הצליח לתפוס. הזמנתי יועצת הנקה (135$ - כאן ב-LA) והיא נתנה לי פטמת סיליקון ואמרה שבעוד כחודש כשיהיה במשקל של כ-4.5 ננסה להתחיל עם הפטמה ואחרי כמה דקות בלעדיה. בקיצור במשך כחודש וחצי כפיר ינק מפטמת הסיליקון ועלה יפה מאד במשקל. בשבוע האחרון התחלתי לנסות בלי הפטמה ונהיו לי סדקים, כאבים וטיפה דם (שגרם לו לפלוט/להקיא) - והבנתי שהוא לא תופס נכון. לא נעים לי להתקשר ליועצת שוב (למרות שהיא אמרה שכן) וחיפשתי קצת באינטרנט ומצאתי אתר מעולה שמסביר ממש לפרטים את הטכניקה. אני מקווה שעלינו על הבעיה והסדקים יעלמו וכבר לא יכאב לי. להתראות מיכל.

ברוכה הבאה ובהצלחה.../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

גם אני השתמשתי בפטמות סיליקון אבל באיזה שהוא שלב היא כבר לא רצתה אותן וככה נפרדנו מהן.

אל תרגישי לא נעים

הלא נעים גמר לי את ההנקה הראשונה, כשאחרי שעזרו לי עם הבעיה של סדקים התביישתי לפנות בבעיות אחרות. לדעתי שוה למרות האינטרנט לפנות אליה, שתראה "חי" איך את מניקה. בהצלחה.

ברוכה הבאה

ומצטרפת להמלצה של נדיה. אל תרגישי לא נעים. בגלל "לא נעים" גרמתי לעצמי סבל ממושך עם סדקים ופצעים, שיכול היה להיות קצר ולהפתר בקלות ובמהירות.

מזל טוב ואחלה של תושיה יש לך ../images/Emo45.gif

נשמע שאתם מסתדרים מצויין אז כל הכבוד... אבל אם בכל זאת תצטרכי הדרכה... אל לך להתבייש... גם לי היה הרבה לא נעים וכמה שהצקתי גם הטלפון ליועצת הנקה שהיתה לי.... הכי חשוב שתמשיכי להינות ובכייף...

מיכלLA

New member
תודה לכולכן

תודה בנות. לפי דעתי השתפרנו מאד ביומיים האחרונים. מרחתי שמן זית על הפטמה והשארתי פתוח לאחר כל הנקה. נראה לי שכבר אין דם בהתחלה (כפיר פולט הרבה פחות, אם בכלל) ואנחנו בדרך הנכונה. תודה ולהתראות בקרוב. מיכל

niritcat

New member
פטמת סיליקון

שלום מיכל! גם אני נאלצתי להתחיל את ההנקה עם פטמת סיליקון כי ברגע שהיה גודש, הפטמה נהייתה שטוחה, והילדה לא הצליחה לתפוס. מדי פעם ניסיתי בלי, ללא הצלחה. ביום הולדת שלושה חודשים, החלטתי לנסות שוב, ופתאום, בלי ויכוחים, כאבים או מאמץ, הילדה תפסה את הפטמה שלי מבלי למצמץ. מאז אנחנו על דרך המלך והיא יונקת ללא בעיות ישר מהציצי. שמעתי על סיפור דומה שקרה למישהי אחרת, שאחרי ארבעה חודשים, מבלי להתכוון, היא רק התחילה לסדר את הסיליקון, ולילד נגמרה הסבלנות, אז הוא תפס את הציצי לבד. אני מקווה שזה יקרה גם לך. בהצלחה, נירית

Shellylove

New member
ברוכים הבאים, מיכל וכפיר../images/Emo140.gif

מקווה שיהיה לכם המשך קל ונעים.

למעלה