למנהל פורום הכי טרי בשוק...

bduya

New member
למנהל פורום הכי טרי בשוק...

אני לא יודעת מה מי מו ואיך כ``כ מהר ואיך לא ידעתי על זה... כי אם כן הייתי עורכת מסיבה... אתמול בלילה היינו נפגשים לאיזו הרמת כוסית... (חחחחחחחחחחח עלק) אבל בכל אופן... אני יודעת שההחלטה למנות אותך למנהל היא נבונה לחלוטין! הפורום הזה הולך להיות משו משו... קבל ממני ברכה להמשך... אוהבים אותך אקס! אהההה ו- איך בדיוק אפשר לטפל בחוסר ריכוז בשיעור? אני תמיד חולמת... לא מקשיבה ושלא נדבר על זה בכלל שאני לא מצליחה לסכם אף מורה! טוב מה אני על הבוקר מטריחה אותך...? זו היתה שאלה רטורית ככה לסיפתח... אני יודעת שרק אני אוכל לטפל בבעיה הזו... שלך, בדויה.. אההה ולכל האחרים שנכנסו לפורום הזה... תשארו כדאי לכם!

בואי, בואי, כנסי פנימה...

אז... את תתפלאי לשמוע, אבל זו לא אשמתך.. ואם נוסיף למה שתארת פה, את העובדה שיש לך כאבי ראש כרונים (שזו גם בעיה נוירולוגית), יכול להיות שיש לך ליקוי למידה. אז... האם עברת, אי פעם, אבחון לגילוי ליקויי למידה? במידה ולא - כדאי לך... ובינתיים: א. תנסי לחשוב רגע. ....האם יש שיעורים, שבהם יותר קל לך להתרכז? ב. תנסי לעבור יותר לכיוון מרכז הכיתה. בדרך כלל,לאנשים שיושבים מאחורה, או לא במרכז הכתה (למרות שזה מקום מועדף), קשה להתרכז. ג. תנסי לשחק עם הידיים. אולי לצייר בזמן השיעור,או לממעוך נירות, או כל דבר דומה. ד. תנסי לחשוב, במהלך השיעור, על דברים הקשורים לשיעור. לדוגמא - איך היית מסבירה למישהו אחר, את החומר המועבר. ה. תנסי להיות יותר מעורבת בשיעור. תשאלי שאלות, ותתעניני. . . . . . . . . . .אקס - מנכ``ל פורום ליקויי למידה

למעלה