למנהל הפורום - התראה שנייה!

פושעת-

New member
למנהל הפורום - התראה שנייה!

מה זה? לא שמת לב לטביעת האצבעות שלי משש בבוקר? אז מה אם לא אמרתי כלום. לשימחתי (ובטח לשמחת רבים פה) - סוף סוף לא היה לי מה לומר. חוץ מזה, אתה חושב שאני מסוגלת לקחת את מקומך? תאר לך שבמקום המילים הנהדרות שלך הייתי אני מגבבת את שלי? אתה ענק! כל יום שאתה הולך משום מה לעבוד - אנחנו קצת בשקט. מחכים/ות, ממתינות/ים שתבוא ותפתיע אותנו בעוד משהו מדהיםםםםם וחדש. חוץ מזה, בסוד, הלכתי לי קצת לעבוד ואצטרך מעכשיו לבקר אתכם רק בשעות המוקדמות בדיוק כשאתם הולכים לישון. אבל אני קצת שובבה - אחד מתנאי העבודה - היה לינק ישיר אליכם. אבל אני כל כך אוהבת אתכם ובעצם כל האושר שלי הוא גם בזכותכם, שאהיה פה כל יום כמו שעון. מתוקים שלי (ובאמת מעומק הבטן)

לפושעת....

אתחושבת שאת כזאת קטנה שלא מבחינים בך?? את טועה גם אם תכנסי בשקט בשקט מבחינים בך..... בכל אופן אני..... יונית

tairon

New member
פושטקיתתתתת הלוו

תשמעי קודם כל הבחנת פה בדבריך כי אי אפשר שלא להבחין ואת הפושעת הגדולה מכל..מברוק על העבודה החדשה יש פרוטקציות משו??? חוץ מזה אני עם הידים למעלה יש שוד לא??? אבא אמר לי שאם מישהו צועק שוד להרים ידיים ולתת הכל כי החיים שווים יותר מהכל מה לא ככה???? חחחחחחחחחחחחח

פושעת מתחילה לעבור לבצועים...

נראה לי,,,לוקחת את העסק בידיים...חחחחחחה

למעלה