למלאך שלי...

night snow

New member
למלאך שלי...

מלאך. אם אמרתי שלום ועצמתי עיניי אל מול הילתך המסנוורת תחושותי הקוראת לפעימותיי לאהוב, ובעוד פרסת כנפך לחבקי- יצרתי מעופך ותברחי אל אופל משכנך הקדום. אם גזלתי את אור המלאכים וטמאתיו ונקרתיו- בצעדי הנלחמים לדרוך על מציאות, ואומר דממת מות אל מול זעקת כוכבינו ואין כי ידם קולו, ולא ינדוד. אם קלפתי לובן דמותך- היחידה אשר ראתה בדמותי כחלום והולדתי בך כעס על אהבתך זה לא כי אני לא אוהבת. שלג

וואו שלג...

וכאשר מלאכך פורש כנפיו, שובל רוח תעופתו מערער להבת נר הלב ונטף השעווה דואה אל גן העדן של האהבות.. שם פורשים מלאכים כנפיהם בעיניים דומעות ויודעים כי כשהם בוכים, אנו כותבים עליהם שירים.. כותבי השירים אשר ראו אהבה וליבם כאב... הם אשר ראו אודם עיני הלובן. הם אשר הפכו בעצמם- למלאכים. שלג, כתבת מקסים...מדהים... ריגשת אותי במילותייך עד כי עורי עוד מנסה להרגע מהמשב החם.. בין מילותייך והצורך בהבהרה רואה אני - אהבה... בר מזל אותו "מלאך" שלך...מלאך אוהב. מלאך כואב. מלאך שלך ובשבילך. ורק שתדעי, כי בשיר שלי -המלאך לא הפסיק לחבק...
אני.

night snow

New member
הגיון...

תודה לך על תגובתך החמה... תוהה אני מאיפה יכולתך העמוקה להזדהות כל כך עם מילותיי.. ושוב.. תודה!! עוד תגובות??? שלג

למעלה