למכירה עקב תאונה מצערת

למכירה עקב תאונה מצערת

אני מוכר את כל הציוד שלי, עקב העובדה שאני לא יכול לנגן יותר. הציוד שמור במצב טוב, מעולם לא יצא מהבית. גיטרות: לס פול סטאנדארט שנת 95, 5500 שקל. סקוייר טלהקאסטר משופצרת עם קינמנים 800 אקוסטית של מרטין D-28 ב4500. מגברים: פנדר טווין ריוורב 4500 מרשל AVT, ף10 ואט, 500 שקל אפקטים: בוס דידי 5 - 350 שקל זינקי טרו גריט - 400 בוס GE7 - 300 דיגיטק וואמי בר 4 - 550 בוס ג'יטי 5 - 1200 שונות: ג'ורג' L - חמישה כבלים כולם ביחד 280 שקל 2 קאפוים טריגר, אחד בעל רדיוס, השני שטוח. 50 שקל. 2 פיקאפים של פנדר, סנסורים 300 שקל פיקאפ אבולושן של דימארציו 250 שקל 3 סטים של דיאדאריו חדשים באריזה - 15 ש"ח לסט. מי שקונה גיטרה, מקבל איתה במתנה קייס קשיח וסטאנד, וכל מיני מפרטים שאין לי צורך בהם יותר לפרטים נוספים, מסרים תודה מראש, יונתן

veish

New member
יהיה נורא מטומטם לשאול מה קרה? ../images/Emo4.gif

תסלחי לי...../images/Emo153.gif

אבל אני חושב שכן.

slowhand1

New member
../images/Emo7.gifוואו אחי..

זה לתמיד??יש לי חבר טוב שהיתה לו בעיה ואחרי חצי שנה הוא הצליח לנגן..

Hendrixon

New member
יש לי חבר גיטריסט שעבר תאונה

נפגע ביד ימין גם בעצבים וגם בכף היד עצמה, איבד שתי אצבעות, ובכל זאת המשיך לנגן. אבל מן הסתם אנחנו לא יודעים מה קרה לבחור פה... אפשר רק לקוות לטוב

StarMo

New member
דג'אנגו ריינהארדט

היה באיזה שריפה כשהוא היה צעיר, ואיבד את היכולת להשתמש בזרת ובקמיצה של יד שמאל שלו, והוא עד היום נחשב וירטואוז בתחום הג'אז.

mr dish

New member
מעוניין בהחלט ב"מרטין"!!! אנא, שלח

לי לפרטי את מס הטלפון כדי לקבוע.

חבר לא רוצה להיות חסר רגישות

אבל אני ממש ממש מעוניין בלס פול.. שלחתי לך הדעה במסרים צור איתי קשר שלח לי ת'מספר שלך במסרים או משהו.. מקווה שתעבור לך הבעיה שאתה נמצא בעכשיו.. תהיה בריא.

אשף

New member
אחרי שתי פלטינות, 13 ברגים...

חשבתי כבר שלא אוכל לנגן... תהיה בריא ! הכי חשוב...

וואו, תודה רבה על התגובות החמות

עשיתם לי את היום, ובכלל, את הזמן האחרון. כנראה שבסך הכל הייתי צריך עידוד, ולכן בעזרת התגובות שלכם, שקלתי שוב את עניין הפרישה מנגינה. אז צר לי, אולי תיכננתם חלקכם על הציוד שלי(ולפי המסרים הרבים אכן כך המצב), אבל אני חוזר בי. אני עובר כרגע שיקום ליד שמאל שלי, שלמי שתהה, נמחצה מתחת לפיילון בטון. (דומה לקיר שחוצץ בין נתיבים בכבישים). אז אולי זה יקח כמה שנים, אבל אני צעיר, רצוי שאני אחשוב על העתיד הרחוק שלי, והרופאים אמרו שיש סיכוי די טוב שהיד תחלים כמעט לחלוטין. אז שוב, תודה רבה לכם על העידוד, נתראה בסביבה!!

למעלה