למכירה ביריד המפתנים

נוניפל

New member
ארגון מתן וקבוצת קניוני עזריאלי

החל מיום א' ה-10 לחודש,ולמשך השבוע, יערך יריד מכירות של מוצרי אמנות שימושית וחפצי נוי בקניונים של עזריאלי מעשה ידיהם של חניכי מפתן, מסגרת חינוכית הנושאת אופי שיקומי טיפולי לנוער בסיכון והמופעלת מטעם שירות השיקום לנוער במשרד הרווחה בשיתוף עם הרשויות המקומיות, משרד החינוך ואגף שח"ר. החניכים אחראים לייצור, והם שיעמדו למכור מתוצרתם לקהל הרחב. ההכנסות לטובת החניכים. בואו לעודד, לקנות, ולתרום.. חפשו את הדוכנים של המפתנים במלחה י-ם, בעזריאלי ת"א, במרגליות הוד השרון, בב"ש, בחולון ובאיילון ר"ג. להתראות.

נוניפל

New member
למכירה ביריד המפתנים

יריד חנוכה, בחסות מתן וקבוצת עזריאלי-בקניון איילון ר"ג

נוניפל

New member
דוגמאות נוספות מיריד חנוכה

ארגון מתן וקבוצת קניוני עזריאלי אוריגינליים ממעשה ידי חניכי המפתנים...

נוניפל

New member
נוער בסיכון יוצר ומציג

יריד חנוכה-מפתנים בחסות מתן וקבוצת קניוני עזריאלי עוד קובץ. למכירה בקניון איילון בר"ג. היוצרים הצעירים ממתינים לכם בדוכן של המפתן. חפשו אותם.

נוניפל

New member
נוער בסיכון יוצר

הכל אורגינליים מעבודות היד של חניכי מפתן חזני בנתניה למכירה ביריד חנוכה-ארגון מתן וקבוצת קניוני עזריאלי נשמח להתראות, החל מיום א' 10/12/06

Digi Lista

New member
איזה יופי של עבודות../images/Emo70.gif

חבל שאני לא גרה באיזור כדי להגיע ולקנות...

נוניפל

New member
תודה גדולה

הרבה הרבה תודה למפרגנים, תודה למתעניינים ותודה לקונים...ממש מחמם את הלב.

גלגל4

New member
איזה יופי!!!

כל הכבוד! האם העבודות הן בפוטושופ??? תוכלי לספר קצת על העבודות אני מלאת הערכה ( כי גם אני מלמדת אומנות נוער כזה ויודעת כמה קשה העבודה.. וההתמדה של הילדים) בהצלחה במכירות!!! רבקה

נוניפל

New member
מדיה משולבת

העבודות נעשו כולן במדיה משולבת. בסיס העץ, ניסורו, צביעתו כולל התאמת הטפט של השעון תמונה. לחניכים יש סדנה הכוללת כלי חיתוך ליטוש וניסור, יש מכונות תפירה, כמובן כלי צביעה וליטוש. אין התמחות אחת, יש שילוב של אומנויות. יש מי שמנסר ומלטש מי שצובע ומי שמתאים את הגוונים, ממש פס ייצור.... פוטושופ, פאבלישר הן רק חלק מתוכנות בשימוש.. תודה על המחמאות ועל העידוד

למעלה