למי ששאל לפני חודש על האוטובוס

מצב
הנושא נעול.

הצבאי בפורום. מצאתי אותו בקרית-גת והוא מסוג INTERNATIONAL אך אין לי פרטים נוספים למעט תמונה זו.

ולפתע פתאום בכביש 532 מצאתי...

הצבאי בפורום. מצאתי אותו בקרית-גת והוא מסוג INTERNATIONAL אך אין לי פרטים נוספים למעט תמונה זו.
את הדבר המסעיר הבא. הוא לא היה של דן. שימו לב לדלת האחורית אך הצרה !!!

ובהמשך יש גשר שאסור לפספס...

כאן אנו רואים את קו חלץ כאשר קטר מס' 108 הוא הקטר השני ולפניו קטר מס' 611 מדגם G26 CW2.

suprman1

New member
האם אני רואה טוב../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

כאן אנו רואים את קו חלץ כאשר קטר מס' 108 הוא הקטר השני ולפניו קטר מס' 611 מדגם G26 CW2.
האם אני רואה טוב

שרשור שלם של אביתר???
אני מקווה שבזה אתח חוזר לפעילות מליאה, ויאלא תרביץ אותה בשרשור תמונות של רכבות..... בקשר לתמונה של רכבת המשא, האם אין זה נדיר שילוב שכזה? כלומר, רכבת משא המורכבת מקטר BOBO וקטר COCO?

אתה רואה מצויין ידידי היקר. מה שלומ

האם אני רואה טוב

שרשור שלם של אביתר???
אני מקווה שבזה אתח חוזר לפעילות מליאה, ויאלא תרביץ אותה בשרשור תמונות של רכבות..... בקשר לתמונה של רכבת המשא, האם אין זה נדיר שילוב שכזה? כלומר, רכבת משא המורכבת מקטר BOBO וקטר COCO?
אתה רואה מצויין ידידי היקר. מה שלומ
שלומך ?

yblumann

New member
pici of 337-157

pici of 337-157
Hello Evyatar, Thanks for the photo; If I recall correctly the bus was part of the El Al fleet that run a passanger service between what is now TA2000 in Tel Aviv and the airport. The rear door lead to a partitioned rear section where all the suitcases etc were placed during the journey. Regards Yoram.

יהוושע

New member
אני משוכנע בוודאות שזה היה אוטובוס

אני משוכנע בוודאות שזה היה אוטובוס
של אל על , אני זוכר אותם היטב , לדעתי הוא שימש למזוודות או להסעת עובדי אל על. יש אחד דומה לזה רק בלי הדלת האחורית הצרה , בראש העין עירי.

ולסיום: השלט המיוחד בארץ בניצנים:

זהו שלט יחודי עליו מתנוסס קטר מס' 602 מימין. למיטב זכרוני, זו פעם ראשונה ששלט חדש נושא עליו שני סוגי רכבות שונים ועוד רכבת משא !

אייל xxx

New member
כמובן שאני זוכר אני עדין מחכה

ליל מנוחה ידידי ! אתה בטח נזכר
בתמונות שצולמו בנוכחותך. פיתחת את התמונות מהטיול שלנו ?
לה פיתח של התמונות כמובן שאני לא כרגע לא יפתיח את הפילים השנים (תודה!) עם אתה זוכר כמובן !!!

זוכר גם זוכר ואשמח לראות את

לה פיתח של התמונות כמובן שאני לא כרגע לא יפתיח את הפילים השנים (תודה!) עם אתה זוכר כמובן !!!
תמונותייך. אני בטוח שיצאו לך תמונות מצויינות ויש למה לחכות. לילה מצויין לך אייל.

אייל xxx

New member
מקוה שהתומונות יהיו מוצלחות

תמונותייך. אני בטוח שיצאו לך תמונות מצויינות ויש למה לחכות. לילה מצויין לך אייל.
מקוה שהתומונות יהיו מוצלחות
דרך אגב אני היום היתי בתחנת פתח תקווה חשבתי על רכבת משא ופתאום הגיע הקטר G12-126 עם קרונות משא מכוון ראש עין אז נזכרתי בנסיעתנו! לא צילמתי חבל!

העבודות במלחה החלו ביום 18.06.2003

זהו שלט יחודי עליו מתנוסס קטר מס' 602 מימין. למיטב זכרוני, זו פעם ראשונה ששלט חדש נושא עליו שני סוגי רכבות שונים ועוד רכבת משא !
והתחנה אמורה להיות מפלצתית על-פי גודל המגרשים. טרם הוצב שלט אך לכשיוצב השלט, יוצב צילום תואם כאן. מעל לשטח התחנה קיימת מערה עתיקה מדהימה (מדרום) והמיקום של התחנה הינו מתחת לאיצטדיון טדי. בינתיים יש המון חפירות והקמת מעבר מים או חשמל תת-קרקעי. אני משתדל לבקר בשטח מדי יום ובמקום המון כלים הנדסיים.

קובי00

New member
אתה יודע מתי יסיימו לבנות את התחנה?

והתחנה אמורה להיות מפלצתית על-פי גודל המגרשים. טרם הוצב שלט אך לכשיוצב השלט, יוצב צילום תואם כאן. מעל לשטח התחנה קיימת מערה עתיקה מדהימה (מדרום) והמיקום של התחנה הינו מתחת לאיצטדיון טדי. בינתיים יש המון חפירות והקמת מעבר מים או חשמל תת-קרקעי. אני משתדל לבקר בשטח מדי יום ובמקום המון כלים הנדסיים.
אתה יודע מתי יסיימו לבנות את התחנה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה