למי שפספס אז ירדנה התראיינה היום

למי שפספס אז ירדנה התראיינה היום

בחדשות ערוץ 2 וספדה לעוזי חיטמן ז"ל ולדבריה יגלו את שיריו של עוזי ואת הטענים שלו אחרי מותו .... האם ירדנה תקליט שיר פרי עטו לאלבום שבדרך ?

אני מצטערת, אבל אני פשוט חייבת

להגיב על זה.... תשמעו, אני מבינה שזה הפורום של ירדנה המקסימה, אבל אני לא חושבת שצריך לנצל אירועים מסויימים כדי להחזיר את ירדנה לכותרות. אני מבינה ויודעת שכולנו רוצים שירדנה תחזור להצלחה המסחררת שאפפה אותה בתקופות מוקדמות יותר בחייה, אבל, באמת, במקום להשתתף בצער הלאומי שתקף אותנו בעקבות מותו של עוזי חיטמן, אנו מנסים "לנצל" את המצב לחזרתה של ירדנה לכותרות ולהקלטת שירים. אני רואה בזה מעשה לא מוסרי וניצול של מצב מצער לטובתה של ירדנה, דבר, שאגב, אני די בטוחה שהיא לא תעשה.... תחשבו על זה, אפילו שאנחנו פורום של ירדנה, אנו יכולים גם להגיב על דברים מסויימים מבלי לקשר את ירדנה לעניין, אם זה לא במקום, כמובן. תודה על ההקשבה, נעמה.

wildcat6

New member
ירדנה רק דיברה את אשר על ליבה

גם אני אמרתי כששמעתי על מותו. הוא היה אומן שלא הוערך מספיק ורק אחרי מותו יקבל את הערכה הראוייה לו. זה לא אומר שהיא הולכת לשיר משריו

אני יודעת... אנילא התכוונתי לירדנה

התכוונתי לכך, שבזמן האחרון, לא משנה מה הנושא המדובר, חברי הפורום מנסים "לדחוף" את ירדנה בחזרה לכותרות.... לא ירדנה ולא אף אחד אחר.... רק חלק מחברי הפורום ואליהם אני פונה...

נעמה, אלי רק כתב שיראו את ירדנה

ושהיא דברה על עוזי חיטמן, לירדנה היה לה חלק בקריירה שלו היא הייתה בכמה הופעות בהופעה היי, השיר של "כאן נולדתי" היה צריך להיות של ירדנה, אז לא ידברו על ירדנה, ולמה לא "לדחוף" את ירדנה בכותרות מגיע לה היא שרה מאוד יפה כאילו כל שיר כתבו אותו במיוחד בשבילה, והנחה שלה מאוד טובה יותר מכתב עיתונאי. ומגיע לאנשים שיאהבו את ירדנה וילמדו ממנה.

נכון בדיוק לכך התכוונתי.../images/Emo24.gif

ותאמיני לי שאני כואב את אובדנו של חיטמן ששיריו היו לי להשראה בשירים שהלחנתי דוגמת ארץ מאושרת שהיה בקדם ועוד רבים שבדרך. וחוץ מזה מה רע להחזיר את ירדנה לכותרות את מכירה עוד זמרות ברמתה אולי אילנית וזהו אז מה ? לי הן מאוד חסרות ואני בטוח שלרבים מאוד...

דרך אגב ...

בזמן איסוף החומר לדיסק החדש בעודו בחיים עוזי נתן לירדנה מספר שירים פרי יצירתו ואני מקווה שירדנה אכן תקליט אותם... כך שאין כאן שום צביעות או פגיעה בזכרו להפך הנצחה...

אני ממש לא סבורה כמוכם...

אבל, כנראה, שכל אחד ודיעותיו... אני מקווה בשביל כולנו, שנוכל לדבר פעם על נושא גלובלי וקולקטיבי מבלי להזכיר את ירדנה כל פעם.... זה כבר הפך להיות ממש פתאטי... זאת דעתי לפחות. עד אז, בואו נשאיר את הטרגדיה על עוזי חיטמן במקומה ונבכה על אובדנו... אם כל הכבוד, אני לא חושבת שאיזשהי הקלטה של ירדנה יכולה להתחבר לנושא, בייחוד אם זה קשור לאלבומה החדש ולהמשך חייה והקריירה שלה על חשבון אדם נפלא שנקטף טרם זמנו. זוהי, לפחות, דעתי...

דודו טל

New member
ירדנה ועוזי(או ירדנה בתודעה או לא.)

קודם כל, ברור לכל אחד מאיתנו יש דיעה שונה וראיה אחרת על הדברים, אני בוחר להביא את הראיה שלי, בעיקר מתוך המקום שבו אני נמצא בעבודתי כאיש יחסי ציבור. לצערנו, המצב בארץ, ובכלל, הוא כזה בו כל אחד נלחם כדי לתפוס כותרות, כל אחד נלחם כדי להיכנס לעיתון/טלויזיה/ואו כל מדיה אחרת, כי זה הדרך להישאר בתודעה. כאיש יחסי ציבור, אני יכול לומר שזו הדרך היחידיה שיזכרו אותך, הרי ההיצע רחב, ולפעמים הופעת הספד קצרה מזניקה הרבה מניות... אני סמוך ובטוח שירדנה לא בונה קריירה על הספדים לעוזי ז"ל, או לחילופין על ארועים אחרים, ולמרות מה שנעמה אמרה, אני לא חושב שאיש מהחברים פה שפתחו דיון ענייני, חושב שזו הדרך להחזיר את ירדנה לתודעה. האישיו כרגע היה על כך שראיינו א ירדנה בטלויזיה בהקשר של עוזי, כי היא הייתה שם, וכנראה שהיא הייתה רהוטה לדבר עליו ולשאת את דבריה. איש לא מנסה לנצל את המצב כדי להחזיר את ירדנה לתודעה, כי כמוש אמר אסי, היא כבר שם, כל כך הרבה שנים...

עוד על עוזי חיטמן בכתבה שהכנתי עליו

מי שמעוניין יכול להגיב על הכתבה באתר, ממש בתחתית העמוד. שיהיה יום מקסים לכולם.

תגובה לנעמה כיאט

נעמה היקרה!! תראי מותו של עוזי חיטמן ז"ל ציער וזיעזע את כולנו אך איני חושב שחברי הפורום מנסים להחזיר את ירדנה לתודעה מכמה סיבות: 1.אין צורך להחזיר אותה היא כבר בתודעה היתה בתודעה ונשארת בתודעה עד שיצטרכו להגיש לה מפעל חיים!! 2.וגם אחריי.. 3.עוזי חיטמן הוא עמוד עליון בתודעת הבידור והמוזיקה הישראלית לדורותיה ושוב כולנו מצטערים על פטירתו אך בסך הכל אותו חברנו אלי ניסמן רצה ליידע את אלה שלא ידעו שירדנה היתה בטלויזיה-כמוני!! כאילו...דה? מכאן אני מוסר לכל חברי הפורום לשבוע טוב והמון המון ירדנה בכותרות,כמו תמיד גברת נעמה. שלום.

אני מצטערת, חברי הפורום המקסימים

אבל אני לא כל כך מצליחה להתחבר לדעותיכם... אבל שוב, לכל אחד ישנה הזכות להחזיק בדעותיו. אני מבינה שאלי ניסמן רצה להודיע שירדנה הייתה בטלויזיה וזה מקובל עליי לחלוטין, אל התוספת האחרונה בהקשר לשיר של עוזי שאולי היא תקליט, הרגיזה אותי. אני מבינה גם את טענתו של דודו בקשר לתודעה וכו', וכנראה שבמציאות זה מה שתופס, אך אני עדיין חושבת שזה לא מוסרי ולא אתי.

למעלה