למי שעדיין לא מכיר macroplay

Ran sch

New member
למי שעדיין לא מכיר macroplay

תענוג אמיתי ! בנתיים לימדתי אותו איך להתחבר לאינטרנט ולהוריד מיילים, להפעיל סדרה של תוכנות מקדימות (למשל לפני שהוא נותן לי לקרוא מיילים הוא חייב להפעיל את unidec) ועוד כל מיני שטויות... חבל רק שהתוכנה כל כך יקרה - אבל עושה רושם שהיא שווה את זה.

Ran sch

New member
אתם לא מתרגשים כמוני...

טוב אני אסביר למה התוכנה הזאת היא אחת הכי טובות.. נגיד שפעם בכמה זמן אתם רוצים לפרמט (אוווף שוב לחפש ולכתוב את כל הסיסמאות מחדש ... אז זהו שלא ! אתם מקליטים אותן פעם אחת ולאחר פרמוט בלחיצה אחת אפשר להכניס את כל הסיסמאות !) מישהו ? קצת התרגשות ? .... נו טוב. אני עדיין סקרן האם יש כאן מישהו שהצליח לכתוב את האות "ת" עם הגרפיטי בעברית של פארגון עבור TX....

alonhzn

New member
בהחלט תוכנה טובה, אבל קצת פישלה...

לפני כמה חודשים השתמשתי בה בתור שעון מעורר! בניתי מאקרו שנכנס לNOVII REMOTE ומפעיל את המערכת סטריאו שלי בחדר, ככה שהתעוררתי עם רדיו איכותי
אבל משום מה, לפעמים כשהוא היה מריץ מאקרו הוא היה יוצא באמצע ולא מבצע אותו... וזה מאוד קריטי כאשר אני סומך עליו כשעון מעורר! אז הפסקתי להשתמש בו כי אני כבר לא סומך עליו... יש לך נסיון טוב איתו? אולי הגיע הזמן לתת לו עוד הזדמנות!

Ran sch

New member
עדיין לא נתקלתי אני אבדוק

אבל עם omni remote אפשר גם לתכנת שהשלטים ילחצו על כל מיני כפתורים בתזמונים מסויימים ועדיין זה פישל לי מידי פעם (אי אפשר לסמוך על שלט) אז בתור שעון מעורר זה פחות טוב... אבל כדי לשגע חברים (מחליף ערוצים בטלויזיה באמצע סרט בלי שאף אחד יהיה שם וכאלה) זה נחמד. ולגבי המאקרו - הוא פישל לי בהתחלה כשלחצתי לחיצות קצרות על כפתור מסויים (כאילו הן לא נקלטו ואז כל הרצף לא עבד) אז אני מנסה לחיצות ארוכות. אבל כבר לימדתי אותו איך להכניס מחדש סיסמאות לאחר HD או איך להגדיר תוכנה מסויימת לתצורה שאני אוהב אותה (גם שימושי לאחר HD).

alonhzn

New member
הורדתי את הגירסא החדשה

אכן שיפרו אותה!!! אני ממש שמח לבשר שחזרתי להשתמש בה כשעון מעורר. אני כבר ממש מתעלל בעצמי, תכנתתי את המאקרו להדליק את הרדיו ולהגביר אותו כל 5 דקות
אי אפשר שלא לקום באיזשהו שלב...

Ran sch

New member
איך מפסיקים מאקרו באמצע

נגיד התעוררת על השניה הראשונה ואתה לא רוצה שהוא ימשיך להגביר...

alonhzn

New member
פשוט מסובבים ../images/Emo13.gif

אם הפאלם לא מכוון בדיוק לעינית של המערכת סטריאו, הוא לא עושה לה כלום.. אז אני פשוט הופך אותו
אבל הפאלם לא נשאר דולק כל הזמן! עשיתי שורה של 4 מאקרואים שמופעלים בהפרש של 5 דקות זה מזה. אחרת הפאלם היה סתם דולק הרבה זמן מיותר! אני גם מסמן auto off כך שברגע שהוא מסיים את המאקרו הוא נכבה.

למעלה