למי שעבר קורס בצבא- מה צריך להביא?

DOROZ

New member
למי שעבר קורס בצבא- מה צריך להביא?

העטים וזה צריך להביא בעצמו?.. למה אני חולה על העטי 0.4 של פיילוט וזה.. אנחנו צרכים להביא מחשבונים ועטים והכל?. מישהו יודע? =\ תודה...

מחשבון? ../images/Emo3.gif

איזה קורס אתה הולך לעבור? אתה לא צריך להביא כלום... אם אתה אוהב עט מסויים, אז תביא אותו...
אבל הצבא יתן לך עטים... (דפוקים מעפנים כאלו...)

Mor Holon

New member
אלקטרוניקה איפה? מודיעין?

ומצטרפת לשאלה איך עובר הקורס?

DOROZ

New member
צ'מע... יש מספר בודד של עטים

שבהם הכתב שלי יוצא קריא... צריך לדאוג לזה.. ואם הצבא מביא עטים מצו'קמקים צריך לדאוג להביא איתי עטים רציניים... ואני כאילו בנאדם של 3 עטים... עט כותרות + עט שחורה + עט כחולה... החיים קשים...

DOROZ

New member
אתה לא תבין...

עד שלא תנסה... כל אחד והקטעים שלו.. יש כאלה שלא יכולים לאכול וללכת באותו זמן ויש כאלה שלא יכולים לארגן דף בלי 3 עטים...

../images/Emo67.gif

טוב כל מקרה, לא יקרה כלום אם תלך לקורס, תראה מה יש שם ומה חסר לך ואתה צריך - ואז תעשה השלמות

תבקש מלשכת גיוס הקלות ת"כ

אתה צריך להגיש טפסים שיאשרו לך לכתוב ב3 עטים. הקלות ת"כ = הקלות בתנאי כתיבה. תתקשר ללשכת הגיוס שלך ותדבר עם משקי"ת כתיבה.

Tesseract

New member
מצד אחד

עטים רציניים ומצד שני עט שחורה? צריך להחליט במקרה הזה

תשובה רצינית

צה"ל מספק לכל חייל את כל הכלים אותם הוא צריך במהלך הקורס לשם שמירה על אחידות ועל מנת שחיילים נזקקים לא יצטרכו לשלם עליהם מכספם האישי. עם זאת אף אחד לא ימנע ממך להביא כלי כתיבה משלך. במידה ומדובר בחומר סודי לא תוכל להוציא את החומר מהבסיס, זה הכל. לאף אחד באמת לא אכפת אם איזה עט אתה כותב, ואם אתה סובל מדיסגרפיה מסויימת על אחת כמה וכמה חשוב שתביא איתך את העטים שאתה צריך.

DOROZ

New member
אף פעם לא שמעתי על "דיסגרפיה"

אם יש דבר כזה אני מניח שיש לי את זה חח =\ תודה על התשובה הרצינית ואין לי ספק שאני אביא עטים משלי לקורס... תודה..

DOROZ

New member
בדקתי מה זה דיסגרפיה, ואני בטוח

שאין לי את זה פשוט יש לי כתב יד מכוער + בעיית אירגון קלה

מממ...

כתב יד "מכוער" ובעיית אירגון הם לאו דווקא סתם בעיה קלה ויכולים להוות סימנים להפרעות קשב וריכוז שונות ומגוונות, אתה לא יכול להיות בטוח שאין לך כזו אלא אם עברת איבחון שקובע זאת.

DOROZ

New member
כן אתה צודק...

אבל בתור אחד שסיים תיכון אני כבר דיי יודע מי אני.. ואני כמעט בטוח שאין לי בעיות מהסוג הזה =] אתה יודע, מגמה ריאלית ושטוית כאלה =]

DOROZ

New member
אהה חח.. טעות שלי.. את יודעת במקרה

מה יקרה אם אני אשים על נעלי קרוקס מלוכלכות במלט אקונומיקה? זה ינקה אותצן או יהרוס אותן?... סתם סתם =] צוחק... תודה על ההתעניינות..

למעלה