למי שסוחר בנפט

מצב
הנושא נעול.
למי שסוחר בנפט

למי שסוחר בנפט
הזדמנות לנצל את הירידות ולקנות חוזים לעלייה.

אסף 555

New member
אבל החוזים עולים היום 2.5%

למי שסוחר בנפט
הזדמנות לנצל את הירידות ולקנות חוזים לעלייה.
אבל החוזים עולים היום 2.5%
לא יכולת לבוא אתמול?

אסף 555

New member
אתה יודע מה

שים לב ההודעה ניתנה כאשר החוזים ירדו
כאחוז מהשיא מה שקנה יחד איתי כבר גרך לא מעט כסף ראה בגרף
אתה יודע מה
תגיד איזה חוזים בדיוק קנית בשעה 21:25 (על איזה סוג של נפט ולאיזו פקיעה) ובאיזה יעד למכור. ומה הסטופ-לוס אם קיים. אנחנו נעקוב אחריך ואם יתברר שצדקת אני הראשון שיפרגן לך, אני באמת אוהב לפרגן למי שצודק וזה נכתב בלי ציניות. אבל סתם לזרוק באוויר "כולם לקנות חוזים לעליה"- אתה בטוח תסכים איתי שזה לא רציני.

צודק - נכתב עקב חוזר זמן אבל ראיתי את הגרף

אתה יודע מה
תגיד איזה חוזים בדיוק קנית בשעה 21:25 (על איזה סוג של נפט ולאיזו פקיעה) ובאיזה יעד למכור. ומה הסטופ-לוס אם קיים. אנחנו נעקוב אחריך ואם יתברר שצדקת אני הראשון שיפרגן לך, אני באמת אוהב לפרגן למי שצודק וזה נכתב בלי ציניות. אבל סתם לזרוק באוויר "כולם לקנות חוזים לעליה"- אתה בטוח תסכים איתי שזה לא רציני.
צודק - נכתב עקב חוזר זמן אבל ראיתי את הגרף
בכל מקרה אני קונה ומוכר חוזים עתידיים דרל biztrade.co.il ולא אופציות כך שזה ממש נח וקל ועם עמלות ממש נמוכות. בטריידים הבאים אתן אינפורמציה מלאה. חג שמח

צודק - נכתב עקב חוסר זמן אבל ראית את הגרף

אתה יודע מה
בכל מקרה אני קונה ומוכר חוזים עתידיים דרך biztrade.co.il ולא אופציות כך שזה ממש נח וקל ועם עמלות ממש נמוכות. בטריידים הבאים אתן אינפורמציה מלאה. חג שמח

אסף 555

New member
בהצלחה וחג שמח!

בכל מקרה אני קונה ומוכר חוזים עתידיים דרך biztrade.co.il ולא אופציות כך שזה ממש נח וקל ועם עמלות ממש נמוכות. בטריידים הבאים אתן אינפורמציה מלאה. חג שמח
בהצלחה וחג שמח!

מצב
הנושא נעול.
למעלה