למי שמתעניין - סאגת בקשות ההעברה נמשכת

ATAF151

New member
למי שמתעניין - סאגת בקשות ההעברה נמשכת

בזמן הרישום, העיריה הבטיחה שתשובות לבקשות ההעברה לגבי הרשמה לכיתות א יתקבלו עד סוף פברואר, והם התעקשו על תאריך זה ממש עד ימים ספורים לפני סוף פברואר. כאשר הגיע מרץ, העיריה הבטיחה שהתשובות ינתנו לפני פסח. כעת הם מבטיחים משהו שבין סוף אפריל ותחילת מאי. מיותר לציין שבינתיים חלק מבתי הספר עורכים ימי היכרויות, אליהם אי אפשר לשלוח את הילדים שלא יודעים היכן ילמדו.

ATAF151

New member
אני כותב כאן באופן כללי

לא אמרתי שאני הגשתי בקשת העברה ולא אמרתי שהיא נענתה.

ATAF151

New member
אני מתעניין ונאבק בכל תחום

התעסקתי בזמנו במאבק של בית ספר זיו, התעסקתי קצת גם במאבק של הדמוקרטיים, הצבעתי על בעיות לגבי התיכון הדתי ולגבי בית ספר תל"י, הצבעתי על בעיות בשיטת הרישום לבתי הספר ולגנים, תמכתי בחופרי עוד כשאיש כמעט לא שמע עליו וברוידא הוביל עליו 80-20. כל זה לא אומר שהיה לי אינטרס אישי בכל אחד מהעניינים הללו. גם בבקשות ההעברה הורים רבים דיברו איתי וקיטרו לגבי העיקובים במתן התשובות וכעת מקטרים אלו שבקשתם נדחתה, וזה לא אומר שאני באופן אישי קיבלתי העברה כלשהי.

ATAF151

New member
לצערי, לא יצא לי להתעמק בעניין

מעולם לא נסעתי דרך רשפון ואני גם לא מכיר אנשים שנוסעים שם, לכן אני ממש לא יודע מה קורה שם והאם באמת מסוכן שם או לא.

ATAF151

New member
אני סומך עליך

נראה לי שהתרומה שלי בנושא תתגמד לעומת התרומה שלך, לכן אני אוותר מראש.

ATAF151

New member
היכרות שטחית בלבד

את יושבת ראש לב הפארק, אני בסך הכל אזרח פשוט מהישוב.

כמוך, גם אני אזרחית פשוטה מהישוב המקסים-

רעננה... וכבר יש לנו משהו משותף ברזומה... אם אתה מכיר אותי היכרות שיטחית - ההתגמדות שלך מיותרת... מוזמן שוב להתאתגר- מה דעתך?

ATAF151

New member
הנושא של רשפון לא רלוונטי אלי

בגדול נראה לי נחמד שיש מעבר דרך רשפון, אבל מעולם לא עברתי בו, אין לי מושג מה קורה שם ולכן אני לא אתעסק בנושא הזה.

לא כתבת שאתה מתעסק בדברים שאין לך אינטרס

אישי לגביהם...כמו בקשות העברה, תל"י, בי"ס זיו, הדמוקראטי...?! מכאן באה הצעת ההתאתגרות... חג שמח-

למעלה