למי שמעוניינת- ארז ד"ד רווק

דקל69

New member
מתן יקירי - ליבי נתון לך בלבד, ואיך אפסח עליך

הריי עיוורת אנוכי וכך לא אוכל לראות שהינך גידם, פיסח וגיבן. דווקא אני נותנת הזדמנות שווה לכל בני האדם, וגם מכל המינים, את ארז לא אפסול בגלל כבדות השמיעה אלא בגלל אופיו, תכונותיו ואלימותו. בכל מקרה, לא תיפטר ממני בכזאת קלות

לא סלב

New member
דוקא אלי רז לא היתה לו בת זוג לפני האח הגדול

הוא נפרד מבר לפני האח הגדול רק שהחזיקו בינהם את היחסים בהנשמה מלאכותית כדי ליחצן את מיקו. למעט פגישה אחת שהיתה להם אחרי האח לא היה בינהם שום יחסים וכיום חצי שנה אחרי האח אף אחת לא רוצה אותו. כמובן שהבחבוחות המבוגרות לא בשבילו. אם כבר הבחבוחות הצעירות ברוחן שמו עין על אבא של אלי רז וכשהוא הגיע להרצליה הן עשו לו עיניים למורת רוחה של אילנה אמא של אלי רז.

מזליקה10

Well-known member
מה הקשר בין מחט לתחת?! קרציה!!../images/Emo256.gif

האובססיה שלך מצריכה טיפול דחוף!!!!!!!!!!
לך טפל בזה כבר ותגאל אותנו מייסורי צפייה שכינוי הנלוז שלך!

דר2812

New member
כמה שטויות אתה ממציא בכל תגובה...

ממש משעמם לך בחיים? מה הקשר לאלירז עכשיו?! ולמה אתה כותב "אלי רז" ?!

לא סלב

New member
לא הבנת את הקשר

בכתבה הם טוענים שאלי רז נפרד מבר בגלל המזל הרע של האח הגדול כמו סער וארז אבל האמת שהוא כבר לא היה עם בר כשנכנס לאח הגדול

אתה צריך להתבייש בעצמך

אלירז ובר חזרו לפני האח הגדול וגם טסו לחופשה בבולגריה לפני כניסתו לתוכנית וכולם יודעים את זה. הוא שמר על כבודה ופרטיותה גם אז וגם היום. אף אחד לא יודע למה הם ניפרדו, מתי בדיוק מלבד התשובה הלקונית שאלירז נתן לרייטינג שהיחסים לא התפתחו ולא הרגישו ושהיא בחורה זהב. אתה וכל "שותפיך" באמת חושבים שאם תמשיכו עם ההזיות שלכם ועיוות המציאות אנשים יאכלו את הקשקושים שלכם??. רוב השירשורים שנפתחים פה עוסקים בעשיה או ריכולים על דיירי העונה האחרונה ועונות קודמות, כל דברי הגנאי והרמה הנחותה מגיעה כשאתה ו"שותפיך" שופכים פה רעל וסיכסוכים בין המשתתפים בפורום ועוד מעיזים להתלונן אצל המנהלים פחחחחחחחחחח. אז בין אם אתה עצמך ובין אם אתה מסתובב עם עוד שלל כינויים תעשה טובה לכולנו ותפתור/תפטור אותנו מנוכחותך. ותודה מראש.

לא סלב

New member
את זוכרת שאלי רז שיקר ואמר שבר עושה ביביסיטר

בשעה שהם כבר מזמן לא היו ביחד. ולהזכיר לך מה הוא סיפר עליה שהיא ניצלה אותו מינית תמורת אוכל או משהו כזה.

לא סלב, זכור לך

שהטיזרית המושפלת היתה 3 חוד' במיטה של סער. איזה זוועות היינו צריכים לצפות מזל שסער זרק אותה דקה אחרי הגמר.

אתה פאתטי ומנסה את הסבלנות של כולנו

אלירז לא חייב דין וחשבון לאף אחד בנוגע לחיים הפרטיים שלו בייחוד כשקשורים לכך עוד אנשים. למה הוא חייב לרוץ לתקשורת דקה אחרי שהם ניפרדו ולעדכן את כל מוצצי הדם והעלוקות??. הם ניפרדו כמעט חודש לפני שיצאה על זה כתבה וזה שאתה ממורמר שאין לך קשר אליו זו בעיה שלך. זו אחת הסיבות שכל כך אוהבים אותו - הנאמנות והצניעות ושמירת כבודו של האחר. ולגבי מה שנאמר בת.ז. - אולי תפסיקו עם זה כי זה רק מראה שחוץ מחוסר הבנה בסיסי אז אתם גם חסרי הומור. הוא הבהיר (עם קריצה כרגיל) שיש לו מישהי שהוא חולה עליה ושפוט שלה והיא לא שמה עליו - ואת הסיבות והסיפור כולו הוא חשף במהלך שיחות בתוכנית. עכשיו יש לך עוד הזיות או טענות כוזבות? כי אני ודקל ואוהד ועוד הרבה יכולים לעבור איתך/איתכם על כל יום בתוכנית ולהבהיר לכם את התכנים כי המצב שלכם באמת קשה. תעזבו אותו לנפשו ותתעסקו באלילים שלכם.

לא סלב

New member
הוא פגע בכבודה של בר והשפיל אותה לעיני כל

לא שמעתי ממנו התנצלות על זה פעם אחת. ותפסיקו עם ההתחסדות של החיים הפרטיים כי אתם לא מפסיקים לדוש בחיים הפרטיים של כולם, איילה,סער,טומי,בולבולון ומי לא

SHELGIA21

New member
מי רץ לגבעות וצעק"אלירז אוהבים אותך אתה מלך"?

מי קיווה לקבל תמורה ולמצוץ את הדם ולהיות מפורסם על הגב של אלירז מי? מי התאכזב ואז התחיל לכתוב כתבות משמיצות? מי מכיר מי יודע מי שיענה יתוגמל בפרס

Sימה2

New member
הטון עושה את המוסיקה ואתה אחלה זייפן במוסיקה-

אני זוכרת בדיוק מה אמר , וכמו שכבר אמרתי אתה מזייף במוסיקה ונותן לזה משמעות אחרת . לך תאסוף ג'וקים.

מרסל53

New member
לא סלב אוהבת את ההומור שלך, לא מבינה איך

לא נהנים ממך פה, אתה באמת מצחיק. אז מה אם אתה לא בעד אלירז, (אלירז ולא אלי רז, תקן בהתאם) גם אני לא הייתי בעד איילה,סער ועוד רק שאני אישית מעדיפה לתת להם ספייס , לא מטקבקת להם, לא מנסה להעליב,ולפגוע, פשוט כי הם גם בני אדם עם רגשות כמוני (גם כמוך תתפלא) ולא רק דמויות מהטלויזיה. תמשיך עם שלך , אם אתה נהינה מזה.

SHELGIA21

New member
לא סלב מפסיד כסף מההתנערות של אלירז וזו מקור

הבעיה. בעוד שבתקופת התכנית הוא הריץ והעריץ את אלירז וחשב להרוויח ולהתקדם מהרגע שאלירז ניפנף אותו הוא רודף את אלירז מפיץ שקרים עליו קושר לאלירז קשר למקרי מוות משתלח באוהבי אלירז ומכנה אותם בשמות גנאי מרסל תאמיני לי הוא כבר מזמן הפסיק להצחיק גם אם הוא לךא מש/פיע בשייטטטט על אהבתנו לאלירזוש יש לאלירז משפחה ואחות צעירה שאולי נכנסת לפורום כמו הרבה בנות ואז היא קוראת את כל הכתוב ומה היא חושבת לעצמה. אז שייקח את מלאכת השעשועים שלו למקום אחר. שייפרק את התסכולים שלו בפארקים תחת פנסים

אני אוהב את נקודת המבט שלך על הדברים../images/Emo127.gif

אכן זו מטרת הפורום - קלילות ושעשוע...יש לנו (לי לכל הפחות) מספיק עניינים רציניים לעסוק בהם בשאר הזמן "האח הגדול" - תוכנית בידור, ופורום "האח הגדול" במה להעברת זמן קלילה ומשעשעת

למעלה