למי שלא מבין למה אני מעריץ של אור גלבוע...

למי שלא מבין למה אני מעריץ של אור גלבוע...

יש לקרוא בקפידה את השיר המובא מטה. אחד השירים היחידים שאני עושה לעצמי חוק להתחדש עליהם כל כמה חודשים. מילי מילים, תילי תילים, בור סוד שאיננו מאבד טיפה. יש כאן משפטים שאם אתה מבין, אז אתה מבין מבין. משפטים שמשאירים אותך כקליפה. אחד הפייבוריטים שלי בתולדות הזמנים. (אור, ברשותך הנכבדה כמובן). הזיות מוזיקליות / אור גלבוע ____________________ אתמול הזיתי כל הלילה, שווטרס וסיד בארט רוקדים אצלי בחדר, מנצנצים וזורחים יהלומים מטורפים, ומצילות מפוחיות ופנדרים מרחפים, בשלל צבעים אפופים, עשן סיגריות ירוקות, וברקע ג'ו יורה בליידי שלו, שהלכה והזדיינה בעיר, ואני באוויר, ואישה מקנטאקי נותנת לי לשיר, אלוהים, ג'ימי וג'ים וג'ניס וג'טרו וג'נסיס וג'ון כולם יושבים אצלי על אדן החלון ואני כבר כימיקלית ונשבעת להפסיק ורק סיד וישס לעולם כבר לא יפסיק להזריק ומחתרת הקטיפה לוקחים אותי טרנספורמר למרתף של לו ריד ומשיח בן דוד ומושיקו רבנו מזריקים לי גאולה אל תוך הווריד ומאיר אריאל יצא לשאוף קצת רוח ועכשיו הוא יושב אצלי על אדן החלון הפתוח מגלגל, ומגלגל איזו שיחה עם משיח בן יוסף וכולנו יושבים אפופים אהבה מקשיבים למאיר נועצים עיניים ירוקות בירוק של המשורר הלאומי האמיתי הכל כל כך איטי ואמיתי וזנותי, ואיפה אני בתוך ההתנשמות הצבעונית שמסביב? אני רוצה אהבה, מינימל קומפקט של אהבה מתנגנת בירנבך ומלכה וברי ופורטיס ומקס האחרון שנשאר הוא אמיתי כל כך הרבה זרעים ואין לי חשק לקסס אלוהים שלי בבקשה אני שלך הושט לי יד ותוציא אותי מהפרדס אני כל כך רוצה לעלות על במה עם אהוד ולשיר את הנשמה עם אבא שמיים ואמא אדמה עם אברהם פריד ויוסף קרדונר וקרליבך בתוכי רוקד ומזמר יוסף קארו ופנחס שדה בנמל של אמסטרדם יש מלח ששותה ושותה ושותה פעם אחת נוספת לזכרם ואבימלך מת ועולה השמיימה בזרועות אמו ואגסים צהובים בידיו וצועניית האוקיינוס הופכת אלפי כוכבים לזהב ואני עוד שנייה נופלת כמו אבן מתגלגלת ממגדל השמירה וניל יאנג אנפלאגד חסר אונים חסר אונים זועק לעזרה ובוב אומר ללאונרד כהן שהמציא את החורף למות זה לא הסוף ואני נמצאת כל כך גבוה וכל כך נמוך 300 מטר מעל המשקוף ויוסוף אסלאם מתנגן במפוחית שלי עם ליזה העצובה כל כך בצל ירח ויוסף מחליף מהלך, מקלל וגונח. 24.3.2001

דקל נור

New member
רק לפי השם שלה

אפשר להבין שיש פה משהו חזק נהנתי לקרוא ישר כח לך !!

למעלה